Колко сантиметра е токчето на най-високата ви обувка?

  • 9 546
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
11,5см. Но рядко ги нося, защото съм 180см. Иначе нося около 5 до 9см. Обичам високи обувкиииииии! Но ставам като жираф  Sad А колко ми харесват такива обувки като на Блонди  Peace

# 16
  • Мнения: 4 473
Не обичам и не нося обувки с високи токове. Най-високите ми бяха тези от сватбата - цели 7 см и предвид състоянието ми (бременна в 4-ти месец) за мен си е постижение. На 5см се чувствам най-добре.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 421
 Обичам високи обувки, много носех, но ги "пенсионирах" - не мога да търча след децата и вечно да тичам на някъде на висок ток.
 Най-високите  са ми били около 8-9 сантиметра. Добре си ходех с тях и добре се чувствах. Една висока обувка винаги придава повече елегантност на походката(поне при мен е така).

# 18
  • Мнения: 5 255
Нямам такива обувки, а и никога не съм притежавала.

# 19
  • Мнения: 5 103
10см, но аз нося само токчета, като нормално са 6-8см.

# 20
  • София
  • Мнения: 131
Току що ги премерих - 9 см.  Simple Smile

# 21
# 22
  • Мнения: 27 524
Максимум 6-7, ама като се има впредвид, че отпред платформите на ботушите са около 2, значи реално 5см.

А, Малински, като има платформа се приспадат нейните сантиметри ли?  Thinking

Тогава моите не са 15, а 11  Confused

# 23
  • Мнения: 4 447
Отказах се да си купувам високи обувки. Имам само един чивт  за официални случаи.
Ама Вие тези обувки носите ли ги, божеее, 15 см ток!

# 24
  • Мнения: 1 101
Аз нося предимно обувки на висок ток - не по-малко от 10 см.  Flutter

# 25
# 26
  • Мнения: 4 358
Имам само едни ботушки с токче 6-7 см. Рядко ги нося, предпочитам равните.

# 27
  • Мнения: 565
Нося високи тънки токчета почти през цялото време, без платформи. Най-високите са ми 10-11см. мисля (не съм ги мерила).  newsm78
Oбувки от този род са ми ежедневните:
http://i53.photobucket.com/albums/g64/maya81n/DSC00043.jpg

Имам и ниски, но въпреки че ги нося от време на време, никога не са ми били старст. Wink   bouquet

# 28
  • Мнения: 3 342

Прекрасни са!
Ако стъпалата ми не бяха на различно мнение, щях да ходя само с такива...
Но просто не бих могла да издържа цял ден на подобни токчета. А ти как го правиш?

# 29
  • Мнения: 565
Благодаря Тони! Heart Eyes  Ами аз ходя с токчета от 15 годишна и съм свикнала, но гледам 1-2 пъти в седмицата да нося и ниски защото си е уморително за стъпалата. Ако поносиш такива обувки известно време ще видиш че ще свикнеш и не е толкова трудно.  bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт