Колко сантиметра е токчето на най-високата ви обувка?

  • 9 558
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • NY
  • Мнения: 209
Аз съм висока и въпреки това се катерих и на обувки до 10см. Докато един прекрасен ден получих това    http://www.podiatrychannel.com/mortonneuroma/]    неприятна болка по нерва

и сега трябва да ходя с ниски ,широки обувки със специален pad ......."много красиви и елегантни"  Rolling Eyes

Надявам се скоро да отниме  Praynig 

внимателно с токчетата!!!!!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 171
15см- на балните ми обувки Crazy. От тогава повече от четири санта не си слагам на краката и то пак е веднъж на две години Laughing.

# 47
  • Мнения: 6 921
Честно казано не помня, обувките ми в момента не са много високи, но мисля, че до около 10 см. най-много са ми били токовете.

# 48
  • Мнения: 990
И моите бални обувки бяха с 15 см ток. Аз също носех само високи обувки, под 7-8 см не падах, но след като родих... сега си ходя само с равни, ама супер равни, не мога и на 2 см да се кача, отвикнала съм, а и трудно бягам след две годишния красавец Wink Скоро опитах да обуя обувки с нисък ток, и резултата беше, че щях да си счупя краката още на слизане по стъпалата, ходих в синини дълго време, от тогава се отказах ...

# 49
  • Мнения: 422
Най-високите, които имам са 13 см от бала ми и са ми много ъдобни , носила съм ги и после по разни поводи.Иначе имам различни височини токчета, но последните две години съм си купувала само до  3см.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Е то ако трябва да извадя платформата се оказва, че ходя на равни ниски обувки  Mr. Green
Иначе най-високите ми в момента са 17см, всички останали варират, но са пак с платформи и доста височки  Crazy Удобно ми е да ходя с такива обувки и след дете съм тичала с тях  Grinning Сега съм залетяла по ниски ботушки, но още трудно свиквам с новата си пехотинска походка, спъвам се по 555 пъти на ден  Crazy

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Всичките ми обувки са с по 9-10см. ток и след детенце съм тичала с тях за ужас на майка ми  ooooh!, първия път като отидох на шофьорски курс, инструкторът щеше да припадне  Joy hahaha Имам само едни по-ниски ботуши - 6 см., едни маратонки и едни ниски чехли за плаж. Не се харесвам с ниски обувки, работата ми изисква да нося елегантни такива и вече дори не усещам височината; всеки път, като тръгна за обувки, се заричам да си взема ниски, но не ги харесвам - нито на рафта, нито на крака си  Sick Все още ме смятат за луда как шофирам  hahaha, но пък в поледиците нямам проблеми, щото токчетата се забиват като щеки  #Crazy в леда и не се пързалям.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 713
Моето - точно 15 см на сватбените ми обувки  Grinning Не ме питайте как съм играла хора и буйни танци  Laughing



Грабвайте сантиметрите, снимките са топло приветствани, за победителя - награда  Party


Моите са подобни но друг вид сандали-едните са бели другите черни.Но отдавна не съм ги носила , и дори не знам къде са -ако ги открия ще пратя снимка
Иначе си ходя свободно на 7-8 сантиметрови токчета- дори припкам след детето с тях
Това са ми ботичките от миналата зима
http://images11.snimka.bg/001399296-big.jpg

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 09:55 от vnd

# 53
  • София
  • Мнения: 938
Тъй като съм метър и двайсет с вдигнати ръце, съм свикнала на токчета от малка. Най-високите са ми 13 см, удобни са ми. Не обичам платформи, нося тънки токчета, колкото и да са демоде. Даже в момента съм с ботуши с 9 см. ток.

# 54
  • Мнения: 3 089
10.
и са без платформа. просто тънък елегантен прав ток. обувала съм ги 1 пък - кумувахме на сватба. не са ми удобни. но затова пък са прелестни.

# 55
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
10см, но аз нося само токчета, като нормално са 6-8см.

И аз така  Peace

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 7 016

И такива обувки ли имало!  #Crazy
Казваш удобно е с тухли на краката да ходиш?! Thinking

# 57
  • Мнения: 7 186
Не съм ги мерила, но нося все високи обувки, може би с около 10 см ток. Иначе с платформа съм имала и по- високи преди време, но те отдавна не са на мода вече.
А когато излизам с малкия из квартала обикновено се обличам спортно. Иначе си нося само токчета и не ми пречи, защото съм свикнала. Simple Smile
Харесвам високи обувки не защото ми трябва височина, а защото ми харесва как стоят, придават по- секси вид и отварят облеклото. Даже и походката е по- добра, когато ходиш на токчета /стига да можеш де Laughing/.

# 58
  • Мнения: X
Ми аз немога да ходя на ниски обувки, висок ми е свода и съм, като патица. Не мога и на високи, де Grinning

За мен 5см. е идеално, или на платформа. Сега ходя на ботуши с 6см. и са най-високита, които нося в момента и ми е екстра, даже по детето мога да търча с тях  Crazy просто ми е по-удобно, отколкото на ниски. Най-най-най голямо постижение са 13см. на бала, обаче с камшик да ме бият не повтарям Naughty

На равни подметки си изкълчвам глезена моменталически, боли ме, като жаба съм.........сигурно нещо не ми е уред чисто ортопедично, някой да има подобен проблем Confused

# 59

Общи условия

Активация на акаунт