Колко сантиметра е токчето на най-високата ви обувка?

  • 9 568
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 059
най високите ми са балните - 13см. Бяха ми страшно удобни, но от както родих са забутани някъде в някои шкаф. Иначе сега ходя с равни обувки или 4-5см ток.

# 61
  • Мнения: 323
10 см.
Обух ги веднъж,за 1 абит.бал,на който бях поканена,и повече не бих повторила,след като благодарение на тях щях да падна по 1 вита стълба Embarassed.От тогава са прибрани в шкафа и не са обувани.Както каза тогава мъжът ми -затвори грешни пари за обувки за 1 час.ина4е когато се разхождам с детето гледам да съм с по равни обувки,4е след това много ме болят ходилата от трамбоване. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 428
13,5 см.Но в момента не повече от 5-6!

# 63
  • Ruse
  • Мнения: 390
балните ми сандалки бяха със 14  сантиметров ток

# 64
  • Мнения: 27 524
Валерия попиля безапелационно конкуренцията със 17-те сантиметра  Party Party Party

Оттук нататък само едни истински кокили са предизвикателство за теб   bouquet

Пандора, май е въпрос на навик. И аз дълги години носих само високи токчета и ако обуех нещо ниско, направо не можех да ходя, ама изобщо  Shocked  С времето, лека полека, май се отвиква.

Знам, че е хубаво да се носи стабилно токче (да не е като игличка) и да е около 4-5 см, тогава е най-добре за крака и за стъпалото  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 36 163
12 см, но с много лоша извивка на стъпалото. /без платформа на пръстите/ Страшно неудобни, но много-много красиви.

# 66
  • Мнения: 1 564
Не нося обувки на висок ток - трудно ми е да ходя, а и ставам прекалено висока. На повече от 5 см. не се качвам  Naughty
=======================================================================
И аз така.

# 67
  • Мнения: 372
Едва около 7-8 см. Blush И въпреки, че не съм особено висока (1.69 см) и сводът на краката ми изисква по-високи обувки, а и определено високите обувки придават по-хубава форма на крака ми, аз не мога особено да свикна - чувствам се прекалено висока, нестабилна, а и по тези разбити улици просто не е възможно да се върви на висок ток. За мен ходенето пеша и качването по стълби обаче е единственият спорт, от който не бива, а и не искам да се отказвам. Пролетта и лятото, когато и най-много ходя пеша, обувките са ми ниски и лекички. Зимата пък гледам да съм с по-високи обувки, но са с широк ток или малко на платформи, защото с тях хем не се пребивам, хем не затъвам в кишите и предпазват от студа и влагата. От най-тънките и високи токчета-иглички никога дори не съм опитвала да нося, но може пък някой ден и аз за сватбата си да се издокарам с нещо по-така Flutter

# 68
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Не съм ги мерила ама не повече от 10см.Абе имам проблем май, така като чета мненията ви.През последните 1-2 мес. от бременността носех равни ниски обувки и оттогава явно съм се побъркала.Сега като си гледам чепиците за зимата направо незнам как ще ги нося, отвикнала съм за малко повече от половин година.Всичките ми обувки и боти и ботуши са с минимум 5 см. ток.Най-високите 11 см.Ще трябва да се преборя със себе си.Ниска съм и винаги съм наблягала на обуките с ток.Кво ми става?

# 69
  • Мнения: 1 813
 Rolling Eyes  Само 8см едни ботуши,но са с толкова тънак ток,че  #Crazy След дискотека не си чувствам краката.

# 70
  • Мнения: 732
Най-високите ми обувки са с 9 см ток. По принцип си купувам ниски обувки, най-много с 4-5 см ток. И без ток достатъчно се извисявам  Mr. Green

# 71
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Като ученичка ходех само с токчета, предвид височината ми. Blush Но като започнах работа, по цял ден на крак забравих за този вид обувки. Значи последно май обувах тези на сватбата с ток около 7 см. от тогава дали се е случвало още два- три пъти да обувам обувки с токче и то не повече от 5 см.

# 72
  • Мнения: 3 164
Най-на високо съм се качвала на около 7-8см Rolling Eyes но хич не ми беше комфортно и слезнах до около 4-5см. Peace но сега по изключение джиткам или с 2-3см ток или с маратонки Wink

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 06:54 от Бимба

# 73
  • София
  • Мнения: 787
Най-високите са ми 7 см, но много рядко ги нося. Така и не се научих да ходя на токчета и избягвам да слагам защото гледката е комична. То е едно кривене, едно чудо  Crazy

# 74

Общи условия

Активация на акаунт