Отговори
# 45
  • Мнения: 190
Здравейте момичета, не съм писала от много време, но вече се поуспоиха нещата при нас с дебора и живот и здраве в събота ще си я прибираме вкъщи. Днес ме приеха при нея в неон антологията, да свикна с хранене и т.н. Честито на всички нови майчета и кураж за всички който са в очакване

# 46
  • Мнения: 19
Честити бебоци Никол и Ясмин, да растат здрави Simple Smile Супер тема Simple Smile
Може да ме добавиш Лилоо в списъка, термин 11 юли, момиче, София
И на моите стъпала нещо от 2 дена им отесняха и широките ми маратонки . От днес съм в 37 седмица, първия път бебчо тръгна още в 36та , та съм си в очакване да видим сега как ще е. За болницата, тоалетни принадлежности плюс маски, дезинфектант и т.н., чехли, жилетка, хавлийка, документите са най-важни май. Дрехите за изписване в самия ден се носят.

# 47
  • Мнения: 346
Marielavalentinova много се радвам, че нещата и при вас се развиват добре. Скоро всички ще се гушкате заедно.

Аз сега се прибрах от тонове, супер са. АГ-то ме прегледа на ехографа и според него до края на тази седмица ще тръгне нормално раждане (не знам как го определи това, но главичката е в стартова позиция). Бебенце отговаря на 39г.с, а аз съм 37г.с+2 дни. В четвъртък живот и здраве ме вика рано сутринта пак на тонове и да говорим с анестезиолога за упойка. За разкритие така и не ме погледна, но аз се съмнявам, че имам някакво понеже всяка вечер имам болезнени подготвителни контракции и някакви странни бодежи ниско долу. Усещам, че момента наближава, но вляза ли в болницата и направо кожата ми настръхва .. пуст страх, старая се да го превърна във вълнение.

# 48
  • Мнения: 42
Хайде и аз с късния влак в новата тема Smiley
На новите мамчета, честито! Бъдете живи и здрави и вие и малките ви съкровища! Много слънце и усмивки да ви чакат заедно! Yellow HeartYellow HeartYellow Heart
Лиилоо, благодарности за новата свежа тема!
Усмивка, това със старха, който да превърнем във вълнение ми прозвуча някакси така близко Smile

# 49
  • Мнения: 365
Тъкмо се връщам от преглед 37+5г.с, юнака е вече 3700гр.и имам 2 см.разкритие, очаквах че имам повече 😀 иска да изчакаме до 39г.с и ще го предизвикаме. Почва да ме хваща шубето , че ще е около 4кг, та аз едвам родих баткото 3600гр, ама ще гледам да не го мисля дотогава.  Пък и може сам да тръгне до въпросната дата, още не бях излезнала от болницата и почнах да имам леки контракции, явно е от прегледа.

# 50
  • Мнения: 30
Здравейте мами,да ви се похваля тази сутрин в 9и18мин се роди сина ми Александър 3.400кг.И аз и малкия сме добре,секциото мина перфектно.Когато се посъвзема ще ви пиша! ⚘😘

# 51
  • Мнения: 365
Честитоооо 😊 Да е здрав 🍀🍀🍀

# 52
  • Мнения: 256
Честито бебче Only_new! Да бъде здрав малкият човек и много да ви радва. Hug

# 53
  • Мнения: 328
ONLY_new, Честито бебче! Да ви бъде здрав и много щастлив Александър Hug

# 54
  • Мнения: 346
Честито бебче! Пожелавам ви здраве и само щастливи мигове Hug

# 55
  • Мнения: 42
Честито, ONLY_new! Бъдете здрави, усмихнати и щастливи заедно с бебчо Александър! Green Heart

# 56
  • Мнения: 48
Честито юначе, мама ONLY_new! Да сте живи, здрави и много щастливи в цялото ви семейство!

# 57
  • Мнения: 5
Здравейте, страхотна тема. Термина ми е за 27ми Юли, но вчера бях на доки и ми каза че според апарата съм отговаряла на 37г.с. Сега съм 35+1. Също ми обеснява че нямам разкритие и е добре да направя секцио… нормално ли е по това време да очаква разкритие или просто иска да ме реже за да станат нещата по бързо.. много ще се радвам ако някой даде мнение. Честито на всички нови мамчета и на успех на всички бъдещи Simple Smile

# 58
  • Мнения: 263
Не мога да повярвам, че дойде и нашия месец и бебевалежа започна! Все едно сега тихичко се записвахме в темата Hug

# 59
  • Мнения: 19
Tsveti21, и моето върви със седмица-10 дни напред по размер, но за секцио чак няма ли друга изтъкната причина по_ясна  , примерно размера спрямо таза, позицията на бебето, някакви опасения, инфекция, предписание от очен, знам ли. Аз съм в 37 и тепърва ще ме гледат за разкритие. Ще ми е интересно да споделиш в развитие какво се случва. Успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт