Отговори
# 75
  • Мнения: 11
Честити бебчета 👼🏻👼🏻 Да са здрави, щастливи и да имат безброй прекрасни моменти със семействата! 🍀💙❤ На мамите, пожелавам бързо възстановяване!

# 76
  • Мнения: 346
Не мога да повярвам, че и аз стигнах до тук. В 14:40 днес се роди най-прекрасното момиченце за нас - Дария. Родих етествено, бързо и без упойка понеже ми се спука мехура. Имам доста шевове. Ще разказвам подробности по-късно. Честито на всички нови мами! Бъдете здрави!

# 77
  • Мнения: 337
Честито на мамчетата 🥰
Прекрасни новини. Да са ви здрави, палави и щастливи.

# 78
  • Мнения: 105
Не мога да повярвам, че и аз стигнах до тук. В 14:40 днес се роди най-прекрасното момиченце за нас - Дария. Родих етествено, бързо и без упойка понеже ми се спука мехура. Имам доста шевове. Ще разказвам подробности по-късно. Честито на всички нови мами! Бъдете здрави!
Честитоо🐣 да ви е жива и здрава и да носи само радости🍀🤗 бързо възстановяване и аз очаквам да разкажеш как е минало ☺️

# 79
  • Мнения: 48
Усмивка07 честито момиченце да сте много здрави и бързо възстановяване🍀

# 80
  • Мнения: 48
Честито и на новите мами и техните съкровища! Blush
Явно всеки ден ще си имаме по едно-две нови бебенца в групата!

# 81
  • Мнения: 369
Хайдее почнаха се добрите новини 😊😊😊 Честито, бебче Усмивка07, да е здрава и много щастлива 🥰🍀

# 82
  • София
  • Мнения: 562
Честито бебенце, жива и здрава да е Дария, а на теб бързо възстановяване.

# 83
  • Мнения: 281
Честито да ти е момиченцето, Усмивка! Да бъде здрава и да ви носи много радост и усмивки! HugHeartHeart

# 84
  • Мнения: 5
Tsveti21, и моето върви със седмица-10 дни напред по размер, но за секцио чак няма ли друга изтъкната причина по_ясна  , примерно размера спрямо таза, позицията на бебето, някакви опасения, инфекция, предписание от очен, знам ли. Аз съм в 37 и тепърва ще ме гледат за разкритие. Ще ми е интересно да споделиш в развитие какво се случва. Успех Simple Smile

За сега причината, която казва е че според него ако го родя нормално ще имам много разкъсвания, защото била голяма главата 9,5см за момента. Друго няма.

# 85
  • Мнения: 1 073
Усмивкеее, заедно смееее, днес на Еньовден в 12:53 и аз родих естествено една малка госпожица бъдещ великан,  Стефания ❤ 3100 гр и 50 см.
Беше се увила около пъпната си връв, ще поседи малко в кувьоз, но се надявам утре да се срещнем! Щастлива съм и благодарна на Господ и съдбата за това съкровище!
Честито и на другите мамита и на прекрасната ни рожденничка! Бъдете здрави, бъдете щастливи и ви очаква нещо невероятно!
По разбираеми причини ще добавя малко по-късно другата седмица сладурковците ни!

Последна редакция: пт, 25 юни 2021, 19:35 от Лиилоо

# 86
  • Мнения: 318
Честито на новите мами🌷 Да сте живи и здрави,вие и бебчетата.Да растът спокойни и щастливи 🧿🎈

# 87
  • Мнения: 489
Ох, какви хубави новини! Честито, Усмивке и Лило! Да са много здрави бебоците, пожелавам ви само радост и безгрижни дни! Hug Честито и на всички други мамчета! Heart Много се радвам за вас!

# 88
  • Мнения: 128
Честито на новите майчета! Нека са ви здрави бебчетата и много да ви радват. На маите бързо възстановяване.
На чакащите пожелавам търпимост в жегите и леко раждане.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 747
Честито ❤️ Много здраве и бързо възстановяване на всички❤️
Лило,ако ти се разказва когато имаш време ще се радваме 😊

Общи условия

Активация на акаунт