Нормално ли е да не иска да живеем самостоятелно?

  • 15 171
  • 668
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Искам да попитам според вас дали е нормално, да си разбрала че си бременна.. Да живеете при Неговите родители.... Да имаш желание да се отделите и да живееш самостоятелно със мъжа си... И той да предпочете майка си?
Не е нормално първо да разбереш, че си бременна и след това да се сетиш, че искаш да живеете самостоятелно с мъжа си. Нормално е нещата да са в обратен ред. Също така не  е нормално да забременееш и след това да разбереш, че мъжът ти предпочита майка си пред теб. Ти от непознат ли забременя, че не разбра това важно нещо преди да забременееш?

# 61
  • Мнения: 1 856
Кое е нормално да забременее и после да го вади от дома на мама или да го вади от там и да забременява..
Бебето станало факт...
Възможно е, чеовека да има силна връзка с майка си, възможно е да му трябва време да свикне...всичко е възможно. Седнете и поговорете, обсъдете всичко....ако от сега не може да разговаряте на важни теми, как ще градите семейство?

# 62
  • Варна
  • Мнения: 36 864
На мен ми се струва, че и на майка му не й е много ок да седят двамата (после трима) там. Обаче синчето се е запънало. Лоша работа.

# 63
  • Мнения: 780
Най-добре е самостоятелно.Спестяваш си хиляди главоболия като се намеси майка му.

# 64
  • Мнения: 2 638
Майката не изглежда да е проблем. По- скоро, ако се отделите, тоз мъж читав баща и съпруг ли ще е? Как мислиш?

# 65
  • Мнения: 51
На мен ми се струва, че и на майка му не й е много ок да седят двамата (после трима) там. Обаче синчето се е запънало. Лоша работа.
Ами не е точно така, хем обяснява че не трябва да се живее на еднo място... Хем държи да си е при нея, за да има кой да ходи по гъза... След скандала веднага се върнах при мойте родители и в момента разглеждам за квартира.. При намирането на такава, няма да седя при тях... Ако той иска да създава семейство, надявам се ще ме последва... Ако не... Здраве да е, колкото и да е трудно ще го гледам сама това дете, за аборт и дума да не става

# 66
  • France
  • Мнения: 13 412
Това е единственото правилно решение в случая. Лошото е, че е трябвало да забременееш за да стигнеш до там.

# 67
  • Мнения: 51
Това е единственото правилно решение в случая. Лошото е, че е трябвало да забременееш за да стигнеш до там.
Ами явно така е било писано... Сега има малка вероятност да ме последва, ако нямаше бебе, разбира се че по добре да бъде при майка си, според него...
Което според мен не е окей.. При положение че не е малък

# 68
  • France
  • Мнения: 13 412
Поне щеше да знаеш с кого си имаш работа преди да забременееш. Както и да е. Лека бременност ти пожелавам и силна воля и кураж за това, което следва.

# 69
  • Мнения: 15 306
Чудесно. Обмисли ли какво ще правиш, ако не дойде? След година и нещо-две, като стигнеш 400 лв майчинство и на квартира, ще се озъбиш.

# 70
  • Мнения: 25 900

На колко е?
Ако е над 30, едва ли ще успееш дори с клизма да го измъкнеш от дома на майка му.

# 71
  • Мнения: 155
Добре де аз пак не разбрах вие това не го ли обсъдихте? Тук има намесено дете, което е редно да живее с майка си и баща си и това е нормалното.Мъжът ти какво мисли? Работи ли? Аз не разбирам как дори майка му не го стимулира и не му показва кое е редно. И въпросът си остава на колко години сте? Това е много безорговорно от негова страна, няма диалог с теб, планове за общо бъдеще и създаване на семейство.

# 72
  • Мнения: 1 856
Детето може да не е е планирано.

# 73
  • Мнения: 155
Детето може да не е е планирано.
.    Дори и да е така е редно да седнат като големи, зрели и отговорни хора и да решат какво ще правят. Какво е това жена  ти да е бременна, а ти да искаш при мама?! Абсолютна безотговорност. Най-нормалното нещо е да живеят заедно сами, а бабите да помагат и от двете страни.  Под един покрив бабата, дядото и мъж, жена и дете това са 3 поколения и ще бъде изнервящо за всички и определено не е нормално освен ако причината не е финансова, което момичето отрече.

# 74
  • София
  • Мнения: 35 332
Не иска ли ти да му ходиш по гъза Laughing

Общи условия

Активация на акаунт