На море в България 2021 г.! - 3

  • 49 828
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 423
fatalina
Как става изхранването в Серени?Всяко семейство си има маса  за целият престой ли?Каква е храната?Има ли вече дневна анимация?
......

Едно питане само:започнаха ли да сервират алкохол в ресторанта или като миналата година само бира и вино?

Бързо възстановяване и септември Ви чакаме пак заедно да бъдем като миналата година  Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 6 024
Ееее fatalina, лошо се е получило, ама това е. По-добре да си спокойна за здравето си, а не, там на морето да кашляш и трепериш дали и какво ти има. И аз съм била с болни деца на море, че и до Бургаската болница ходихме по нощите, ами не, по-добре да се прибере човек в София, а не там да "почива" така с кашлица и антибиотик.  Confused

# 62
  • София
  • Мнения: 351
Отизиви за Оазис Ризорт, Лозенец? Височка е цената, ама не мога да намеря хубав хотел с басейн, максимално близо до плажа, около Созопол, Царево или Лозенец, който да не е AI.
Миналата година бяхме в Грийн Лайф, със смесени чувства съм, бих се върнала, но цените са много по-високи тази година, а и няма свободни дати.
Набелязала бях и Аполония Ризорт на Градина, но не знам вече, от години не ми се е случвало да не знам къде да резервирам.

Последна редакция: вт, 22 юни 2021, 13:03 от Нимерия

# 63
  • Мнения: 6 332
Да, коменатарите ми бяха за Серенити Бей. Не съм с Ковид. С дви ваксини съм много отдавна. Освен това имам и тест - отрицателен и скенер, който показва най-добре ако има специфични за Ковид изменния на белия дроб.
Не съм вирусна имам проблем с гласните струни. Хайде нама нужда някой да ми чете! Да,  лекарката прецени, че имам нужда от специалист, ама като не е сигурна в диагнозата защо трябваше да ми говори небивалици. Аз най-добре си знам как се чувствам и за това съм преценила, че мога да тръгна на почивка.
 Митко, не сервират алкохол в ресторанта и не се пуши във външната му част - политика на хотела от поне 3 години, заради чужденците.
Благодаря за пожеланията!

# 64
  • София
  • Мнения: 6 727
Това, че сте с ваксина не означава, че не можете пак да се заразите Simple Smile В момента има доста вируси и все пак не само Ковид е заразен.

Последна редакция: вт, 22 юни 2021, 14:18 от I.R.

# 65
  • Мнения: 423
Айде да се спрете да коментирате госпожата какво е заразно и какво не е и е трябвало да направи,мисля че дамата е зряла жена която за разлика от повечето тук дами е доста компетентна и зряло мислеща дама която си е взела правилно преценката за ситуацията за себеси и близките и е постъпила правилно.
Само да питам дамите  който нямат симптомии на Ковид като отиват на море правят ли си тест на Хив и сифилис-това също са вируси!,защото и двете са силно заразни Wink

# 66
  • Мнения: 958
Айде да се спрете да коментирате госпожата какво е заразно и какво не е и е трябвало да направи,мисля че дамата е зряла жена която за разлика от повечето тук дами е доста компетентна и зряло мислеща дама която си е взела правилно преценката за ситуацията за себеси и близките и е постъпила правилно.
Само да питам дамите  който нямат симптомии на Ковид като отиват на море правят ли си тест на Хив и сифилис-това също са вируси!,защото и двете са силно заразни Wink
Но не се предават по въздушно-капков път. Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 6 727
Айде да се спрете да коментирате госпожата какво е заразно и какво не е и е трябвало да направи,мисля че дамата е зряла жена която за разлика от повечето тук дами е доста компетентна и зряло мислеща дама която си е взела правилно преценката за ситуацията за себеси и близките и е постъпила правилно.
Само да питам дамите  който нямат симптомии на Ковид като отиват на море правят ли си тест на Хив и сифилис-това също са вируси!,защото и двете са силно заразни Wink

Сравнявате полово предавани болести с Ковид и грип ли?

# 68
  • Мнения: 872
Здравейте ,въпроса ми е свързан с Топола скайс.Ще чакам иотзиви от летували там тази година .
Има ли нещо като пясъчник в самия хотел или около басейните, за да знам дали да взимам повече пясъчни играчки ,предвид че плажа е далеч и едва ли ще стигаме до него всеки ден

# 69
  • Мнения: 423
Айде да се спрете да коментирате госпожата какво е заразно и какво не е и е трябвало да направи,мисля че дамата е зряла жена която за разлика от повечето тук дами е доста компетентна и зряло мислеща дама която си е взела правилно преценката за ситуацията за себеси и близките и е постъпила правилно.
Само да питам дамите  който нямат симптомии на Ковид като отиват на море правят ли си тест на Хив и сифилис-това също са вируси!,защото и двете са силно заразни Wink
Но не се предават по въздушно-капков път. Wink

абе знаеш ли Laughing
затова винаги с Mask

# 70
  • София
  • Мнения: 6 024
Дайте по същество. Как е времето сега по Южното Черноморие? А температурата на водата?
За деца дали ще става в следващите дни. Thinking

# 71
  • Мнения: 389
Дайте по същество. Как е времето сега по Южното Черноморие? А температурата на водата?
За деца дали ще става в следващите дни. Thinking

Времето е супер, морето както и по принцип за Юни месец е кристално чисто и гладко като тава. До към 10/07-15 макс ще бъде така, после се започва с вятъра и вълните.
Температурата е около 20-21 градуса и е окей за плуване Simple Smile

# 72
  • Мнения: 192
Здравейте. Предстои ми утре да отивам на море в Бургас за 2 дни. За първи път ще отивам през юни. Ама за всичко си има първи път😃. Искам да попитам има ли плажуващи?

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Има разбира се! 😎 Времето се оправи и "замириса на море"! Юни е страхотен, липсват тълпите, и ако и времето е хубаво, става  повече от прекрасен. 😀

@ Фаталина, съжалявам за случилото ти се! Знам, че хотелът ти е любим, оправяй се бързо, и "наесен с песен", пак там - на поправителен. 🤗

# 74
  • Мнения: 6 332
Има разбира се! 😎 Времето се оправи и "замириса на море"! Юни е страхотен, липсват тълпите, и ако и времето е хубаво, става  повече от прекрасен. 😀

@ Фаталина, съжалявам за случилото ти се! Знам, че хотелът ти е любим, оправяй се бързо, и "наесен с песен", пак там - на поправителен. 🤗
Е, преди това с теб сме на Обзор!:smiles:

Общи условия

Активация на акаунт