На море в България 2021 г.! - 3

  • 51 122
  • 722
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 3 868
Скрит текст:
Има разбира се! 😎 Времето се оправи и "замириса на море"! Юни е страхотен, липсват тълпите, и ако и времето е хубаво, става  повече от прекрасен. 😀

@ Фаталина, съжалявам за случилото ти се! Знам, че хотелът ти е любим, оправяй се бързо, и "наесен с песен", пак там - на поправителен. 🤗

Е, преди това с теб сме на Обзор!:smiles:
[/quote]
Права си! 😊 Само да сме живи и здрави. Знаеш, че с нетърпение очаквам отзива ти, точно за този хотел. Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 650
Запис в темата.Ние пътуваме другата седмица за Тюленово.Нямам обаче резервация за основното ни море през юли и ще Ви следя за отзиви.
Какво запазихте за там. Много ми се иска едно септемврийско море в този район.
В хотел " Тюленово" ще сме.Ще пиша отзиви след 28 ми юни... Района е чудесен  ☀️

Някой питаше за пясъчници в Топола Скайс.Не, няма !!

# 77
  • Мнения: 3 289
С нетърпение ще чакам отзиви за този хотел, колега се ожени там и беше много доволен. Но си е друго от почиващи. От къде резервирахте, директно от хотела ли.

# 78
  • Мнения: 1 650
С нетърпение ще чакам отзиви за този хотел, колега се ожени там и беше много доволен. Но си е друго от почиващи. От къде резервирахте, директно от хотела ли.
Да !! Имаше ваучери в Грабо,но след телефонен разговор с управителя ,резервацията я оформи той.

# 79
  • В.Търново
  • Мнения: 6 738
Бързо оздравяване на fatalina!
И аз като се разболея правя трахеоларингити. Знам за какво става въпрос.

Като почнат с критиките.... преди като нямаше ковид не пречеше на хората да се разкарват болни, с температури по разходки, морета, на училище, на работа.  Сега се появи тоя вирус и друга песен се запя. Като върлуваше свинския грип нямаше абсолютно никакви мерки, а смея да твърдя, че беше тежък грип.

В края на август като бяхме на Албена имаше някакъв вирус из хотела ли, из курорта ли. Няколко човека от компанията го изкарахме. Ами и мен ме удари в сливиците, направих си гнойна ангина. Даже си ходих два дена с температура на плажа. В една стая спахме брат ми и малкия ми син. те двамата здрави си останаха. Нищо им нямаше. А аз даже си карах на антибиотик на морето.

Последна редакция: вт, 22 юни 2021, 20:53 от Русалка_1

# 80
  • Мнения: 429
За съжаление критиците и всезнаещите вече са повече от китайците.
И да ,вече е модерно квот стане да се преписва на КОВИД.
 Аз подържам тезата:На кой квот му е писано/драснато от онзи горе това ще,ако ти е писано да се одавиш няма да се обесиш Grin

# 81
  • Мнения: 1 749
За съжаление критиците и всезнаещите вече са повече от китайците.
И да ,вече е модерно квот стане да се преписва на КОВИД.
 Аз подържам тезата:На кой квот му е писано/драснато от онзи горе това ще,ако ти е писано да се одавиш няма да се обесиш Grin
Много умно Митко, много.  Нещо спам, туй-онуй, чувал ли си?

# 82
  • Мнения: 429
За съжаление критиците и всезнаещите вече са повече от китайците.
И да ,вече е модерно квот стане да се преписва на КОВИД.
 Аз подържам тезата:На кой квот му е писано/драснато от онзи горе това ще,ако ти е писано да се одавиш няма да се обесиш Grin
Много умно Митко, много.  Нещо спам, туй-онуй, чувал ли си?
Не ,но благодарение на Вас ще съм в модата,защото явно Вие сте най-компетентната дама и ще ми отворите очите както за туй що е Спам , също и как се чете морал на всеки с различно мнение и поведение от вашето.
Не ми отговаряите,няма смисъл оцених Ви багажа вече Wink
П.С. да не сте некоя дАскалица в начално училище:thinking:

# 83
  • Мнения: 790
Да дам инфо от нашата първа почивка за това лято.
Днес бяхме на плаж в Поморие. Не бях ходила там от 20 години и плажът ме изненада приятно- спокойно, сравнително чисто, плитко и без вълни. Дори водата беше топла. Чадъри и шезлонги бяха по 5 лв за брой, дъщеря ми много държеше да си вземем, но в крайна сметка се позиционирахме на един плажен бар и цял ден се търкаляхме на барбарони срещу едно питие.
Иначе сме се настанили при приятели в Сарафово. Тук чадърите са по 3,50, но това Сарафово е ужасно тъпо място.
* Да не пропусна да спомена, че дъщеря ми днес си взе палачинка от Поморие за 4 лева. След час реших, че искам и аз, но цената вече беше 5 лева. Изобщо цените на всичко ми се струват доста завишени . Хубавото от цялата работа е, че може би поради липсата на туристи обслужващият персонал е доста по- благ.

# 84
  • Мнения: 960
А на кой плаж в Поморие бяхте?

# 85
  • Мнения: 1 749
... Изобщо цените на всичко ми се струват доста завишени . Хубавото от цялата работа е, че може би поради липсата на туристи обслужващият персонал е доста по- благ.
Моите наблюдения са от Приморско, определено има промяна в цените нагоре. Но пък палачинка там си хапнах на 2,50 или пък 3 лв ли да беше..

# 86
  • В.Търново
  • Мнения: 6 738
5лв за палачинка, с шоколад ли? По принцип вървят около 2,50-3лв.ако е била с банан или нещо друго имат по-висока цена.
Едно време в Поморие беше по-евтино и от нашия град/Велико Търново/. Сега не знам как е. А ми се иска. но все не можем да се доредим до Поморие.

# 87
  • Мнения: 2 928
Как мислите, къде ще е струпването на хора тази година? Миналата кошмарът беше на юг от Бургас като Приморско примерно, а Слънчев бряг беше празен. Дали ще се запази тенденцията и за тази година?

# 88
  • Мнения: 93
Да, миналото лято, когато бяхме на Китен края на юли, беше гмеж. В Приморско беше същото. Само с разликата, че някак китенци бяха успели да се организират и справят с почистването, а в Приморско беше мръсно. За улиците говоря, плажа на Приморско не го видях. Но пък може и такъв момент да съм уцелила и да е било инцидентно...

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 3 868
Как мислите, къде ще е струпването на хора тази година? Миналата кошмарът беше на юг от Бургас като Приморско примерно, а Слънчев бряг беше празен. Дали ще се запази тенденцията и за тази година?
Плажът на Сънито е супер, май сега е моментът за "втори шанс".

Общи условия

Активация на акаунт