На море в България 2021 г.! - 3

  • 49 954
  • 722
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 382
Доста пътуваме и до сега в много редки изключения са ни настанявали преди 14 ч. и то в сити хотели в делничен ден. Винаги се стараем да се съобразяваме с това, както и с часа на напускане. Странно ми е някой да държи да се настани и веднага да хукне да яде. Като част от почивката е пътуването с хапване на някое местенце с хубава храна. От Северна България съм и не пътуваме по магистрали, така че отбивки бол. Проблем с персонал никога не сме имали. Дори на почивката ни в началото на юли се запознах с 2 от камериерките, прекрасни жени. Никога не се държим с тях като с по - низши. Като чуя някой как подвикват, говорят на ти, разливат сокове и кафета и едно Благодаря не казват, като им изчистят. Сигурно има и криви служители, и не поддържани хотели...А за храната, вкус другар няма.
Единственият хотел, в който никога не бих се върнала, е СПА хотел Орфей в Девин.

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 2 047
Аз имам 3 бр.за началото на септември и смело мога да заявя че няма да ги отменя, защото съм бил там мин.година и мой колега преди 2сед.и няма нищо общо с това написаното. Кисели краставици винаги ще има! Анимацията им е слаба спор няма и сега и миналата година беше така,но това мен не ме касае нищо че сме с 3 деца 12/10/4г. 😉
На вашите отзиви и критерии не вярвам.Явно критериите ви за почивка са за слаби хотели.Съжалям ,че ви се доверих и запазих и аз за Серени.Сега ще си чукам главата.

# 662
  • Велико Търново
  • Мнения: 150
Аз имам 3 бр.за началото на септември и смело мога да заявя че няма да ги отменя, защото съм бил там мин.година и мой колега преди 2сед.и няма нищо общо с това написаното. Кисели краставици винаги ще има! Анимацията им е слаба спор няма и сега и миналата година беше така,но това мен не ме касае нищо че сме с 3 деца 12/10/4г. 😉
На вашите отзиви и критерии не вярвам.Явно критериите ви за почивка са за слаби хотели.Съжалям ,че ви се доверих и запазих и аз за Серени.Сега ще си чукам главата.


Не се настройвайте негативно предварително. Да, не е приятно като се чете нщо подобно за хотел, който предстои да посетиш, но всеки си има своите критерии за почивка - за едни храната, за други отношението на персонала, за друг плажа. На почивка се ходи, за да си откъснем от ежедневието, да сме с любимите хора, да си починем. Ние поне не ходим само да се наядем и да търсим недостатъци. И ние ще сме в Серенити от понеделник. Ще пиша и аз после. За съжаление тази година за повечето хотели чета все отрицателни коментари. Много малко са тези уау хотели. Приятна почивка на всички желая!!

# 663
  • София
  • Мнения: 6 728
От много мислене накрая се хвърлихме на Свети Влас Grinning Сега обаче чувам, че не било ок за деца понеже нямало къде да се разходиш дори в градчето. Учудена съм, че на фона на други курорти цените са нормални...
Ако някой ще ходи във Влас може ли да даде отзиви?

# 664
  • Мнения: 35 199
Точно така мисля и аз. Има хора, които още от вратата почват да щракат с телефона - зад тоалетното казанче, фуга в банята, ъгълче на мокет. Отиваш, обличаш банския и дим да те няма. Колко време ще стоиш в тая стая ?
Ние сме били в хотел с ужасни легла и тапети в Кранево преди 9 години ама пък спомените ми от тази почивка са само положителни, защото ние реално в тая стая само спахме, през останалото време- на плажа.

# 665
  • Мнения: 69 283
Така е, ама ако плащаш 20 лв за легло.
Когато плащаш над 100 на калпак, малко по другояче идват нещата...и се чудиш защо, аджеба, дадох толкова пари.

# 666
  • Мнения: 35 199
Така е, ама ако плащаш 20 лв за легло.
Когато плащаш над 100 на калпак, малко по другояче идват нещата...и се чудиш защо, аджеба, дадох толкова пари.
Да. Особено тая година аз лично съм в шок от цените

# 667
  • Мнения: 445
Заминаваме за Серенити на 24.07 - 4 семейства. Направо ми се свива сърцето четейки  коментарите и разглеждайки снимковия материал .Пробвах да сменя резервацията - не става .И парите не мога да си взема - 3 нощувки  при анулация. Заминаваме и се надявам  всичко да е ОК.Ще дам отзиви като се прибера.

# 668
  • Сф
  • Мнения: 10 780
От много мислене накрая се хвърлихме на Свети Влас Grinning Сега обаче чувам, че не било ок за деца понеже нямало къде да се разходиш дори в градчето. Учудена съм, че на фона на други курорти цените са нормални...
Ако някой ще ходи във Влас може ли да даде отзиви?
Какви са тия глупости ,които чувате за Влас.??? Има си център, има си площадки, басейни, яхтен кей,  почти е слято със Слънчев Бряг, Несебър , има си автобус Красиво е във Влас , само където е малко баир ,но не е болка за жалене.Приятно море и положителни емоции във Влас!
П.п. добре че писахте за Серенити, обмислях го.На мен и без това ми беше под въпрос заради плажа, пека около хотела, сега с тия отзиви ясна е работата за мен. Не мисля, че хората нарочно надничат да снимат издънки. Всеки може да си извади нужното от всякакви отзиви. Но 3,4 отрицателни в топ сезон не е на добре хич ..
П.п. На много места ,даже почти винаги са ни пускали при готова стая по-рано. Нищо не ги бърка, освен че си мятаме багажа и тичаме на плаж. Дори от самите хотели са доволни,че са зарадвали клиентите след дълъг път с деца.

# 669
  • Мнения: 3 421
Момичета, не оставяйте негативните мнения да развалят настроението ви за лятната почивка! Всъщност, от опит знам, че такива винаги има. Някой по-горе каза, че уау-хотелите са малко. Ами,  аз лично не се сещам за такива - навсякъде съм попадала и на кофти мнения, което не означава, че на мен не ми е харесало. Та така, имайте едно на ум, ноооо... нищо повече Wink
Аз съм започнала обратно броене за морската почивка! Нямам тър-пе-ни-е вече 😆

# 670
  • София
  • Мнения: 6 728
От много мислене накрая се хвърлихме на Свети Влас Grinning Сега обаче чувам, че не било ок за деца понеже нямало къде да се разходиш дори в градчето. Учудена съм, че на фона на други курорти цените са нормални...
Ако някой ще ходи във Влас може ли да даде отзиви?
Какви са тия глупости ,които чувате за Влас.??? Има си център, има си площадки, басейни, яхтен кей,  почти е слято със Слънчев Бряг, Несебър , има си автобус Красиво е във Влас , само където е малко баир ,но не е болка за жалене.Приятно море и положителни емоции във Влас!
П.п. добре че писахте за Серенити, обмислях го.На мен и без това ми беше под въпрос заради плажа, пека около хотела, сега с тия отзиви ясна е работата за мен. Не мисля, че хората нарочно надничат да снимат издънки. Всеки може да си извади нужното от всякакви отзиви. Но 3,4 отрицателни в топ сезон не е на добре хич ..
П.п. На много места ,даже почти винаги са ни пускали при готова стая по-рано. Нищо не ги бърка, освен че си мятаме багажа и тичаме на плаж. Дори от самите хотели са доволни,че са зарадвали клиентите след дълъг път с деца.

Ами на вас може да ви звучат като глупости, но аз търся отзиви Simple Smile На Свети Влас не съм ходила камоли с дете. До колкото разбрах плажа е подходящ за хора с деца и на фона на цялата скъпотия се насочихме на там. Благодаря

# 671
  • Мнения: 2 094
На мен плажа на Влас до Марина диневи много ми харесваше , но съм ходила последно преди 3-4 години . Имаше основно семейства с деца -плитко , спокойно , чисто. Дано не се е  променил .

# 672
  • Сф
  • Мнения: 10 780
Не сте ме разбрали ,IR , имах предвид че това което чувате за Влас са глупости , не че питате за отзиви Simple Smile
Плажа е супер ,както са ви писали.И аз съм била в тази част над яхтеното.
Влас не е евтин курорт,по- принцип и в нормални години, но се намира и за всеки джоб храна и тнт. Още веднъж весело море !

# 673
  • Мнения: 3 505
Не си разваляйте настроението заради негативните коментари за хотелите, които сте си избрали. Мрънкачи винаги има, то си е за тяхна сметка. Били сме във всякакъв клас хотели, само в един не бих се върнала.

# 674
  • Мнения: 971
Пиша от Серенити - за мен не си струва парите в никакъв случай. Търсих отзиви за семеен хотел на плажа и така го резервирах. Чисто и разнообразна храна са плюсовете, както и че не е пълен и басейните са достатъчни. Обслужване, обучен персонал, организация и концепция са отрицателни. Който е резервирал и платил да тръгва с малка кощница с очаквания като за 2 малс 3 звезди, за да няма разпчаровани. Ние сме от събота и оставаме до събота заради детето, просто нямам друга опция да я заведа на море тази година, но друга причина няма

Общи условия

Активация на акаунт