Въпросче за вашата сватба

  • 4 536
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 111
Въпреки, че най-много бръмча с робота, всички са стойностни и ценни. От най-близките ни хора и приятели са. 
ТВ шкафа пък определено е голямата ни глезня.  Grinning

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Палатка

# 17
  • Мнения: 8 505
Най-хубавия за мен означава най-практичния-5+1 колони за РС-то.Няма ден,в който да не се ползва Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 180
Меден месец /е, не беше чак месец/ на Малдивите.....

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Една картина, изобразяваща духа, излизащ от бутилката. Много ми е мила, защото е от мил човек. Но децата се сепкат от нея Joy

# 20
  • Мнения: 1 284
искахме пари  Peace

# 21
  • Мнения: 352
Часовници - мъжки и женски - еднаква серия на Tissot!

# 22
  • Мнения: 7 474
Получихме пари и подаръци, които бяха предварително уговорени. Но най се радвам на миялната машина  Hug и първата брачна нощ (в хубав хотел, която беше също подарък) с рози по леглото и шампанско и ягоди и .... Heart Eyes

# 23
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
2 картини.

# 24
  • Мнения: 1 564
Сега като се замисля всички подаръци бяха практични...в смисъл, ютии, тостери,фритюрници...все такива и нямаше нещо,което да ме впечатли.
Peace

# 25
  • на село
  • Мнения: 1 028
Икона от приятелките ми на Теодор Стратилат / копие на керамичната икона от Велики Преслав/ и един шарж на който сме ние двамата.

# 26
  • Мнения: 234
Че ние и гостите ни, спретнахме  страхотен и неповторим купон - нашата свадба Laughing Joy

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Една преса за сандвичи  Simple Smile

И нашия  Laughing.
Всъщност, сватбата беше малка и знаехме всички подаръци. И всичките бяха хубави.

Че ние и гостите ни, спретнахме  страхотен и неповторим купон - нашата свадба Laughing Joy

Боже, толкова ли е трудна тази думичка  ooooh! - сваТба

# 28
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
получихме подарък само от кумовете.
Много ми хареса - страхотна картина и още по-невероятни и красиви изделия от венецианско стъкло.
Много обичам такива нещица Simple Smile Simple Smile Simple Smile
От другите гости - пари.

# 29
  • Мнения: 168
най-мнго ме впечатли детско столче за хранене ,супер е и ми върши страхотна работа Crazy

Общи условия

Активация на акаунт