Въпросче за вашата сватба

  • 4 522
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 805
Боже, толкова ли е трудна тази думичка  ooooh! - сваТба
Много  Laughing Почти колкото орина и емоций.

# 31
  • Мнения: 6 461
Аз сам доволна от всички подаръци дето ги получихме ,защото си ги бяхме поръчали. Wink Включително останах доволна и от паричните Laughing

# 32
  • Мнения: 220
На всички които ни попитаха казвахме,че не искаме подаръци,така че имаше малко такива. Получихме хубава икона на Богородица, и другия по-нестандартен подарък, който ни хареса беше : Една огромна дървена купа, вътре с дървени вилица и лъжица и една истинска черга Simple Smile)))) . Не знам дали бихме използвали последния подарък, но винаги ни радва като го видим.

# 33
  • Мнения: 295
Пари, ни си купихме това, което ни трябва.

# 34
  • Мнения: 4 806
икона
картина
дърворезба

всичките страхотни.

# 35
  • Мнения: 3 322
Купона който ни спретнаха кумовете, и почивката в чужбина след това пак с тях.

# 36
  • Мнения: 3 042
Не помня кой е бил най-хубавият, но най-функционалният се оказа една ютия ROWENTA, която ползвам и до днес. Hug

# 37
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 904
Две картини от наши приятели - художници.

# 38
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Ние може би сме от малкото младоженци, които не са получили нито лев, всичко беше материални подаръци, в т.ч. три комплекта ножове  hahaha   Mr. Green
Най-ценният и красив за мен е подаръкът от сестра ми - стенен часовник.
А най-използваният е кафемашината.

# 39
  • Мнения: 1 058
Подаряваха ни само практични неща, каквото ни е необходимо - хладилник, пералня, миялна, телевизор, DVD, кафе машина,миксер и пари. Просто когато ни питаха, казвахме какво ни е необходимо.

# 40
  • Мнения: 14 471
барбекю

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ами, цифров фотоапарат и един сервиз за кафе от Гърция с тяхната митология по тях.  Peace

# 42
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм правила свтба. Вместо това заминахме на меден месец на прекрасно място.  Wink Това пътешествие беше най-прекрасният подарък - от нас - за нас.  Grinning

# 43
# 44
  • Мнения: 1 427
Получихме пари предимно, но от материалните подаръци най-много ми хареса една икона на Богородица с младенеца.

Общи условия

Активация на акаунт