Въпросче за вашата сватба

  • 4 537
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 014
Какъв беше подаръкът, който най-много ви хареса от сватбата ви?

# 1
  • Мнения: 805
Не сме получавали подаръци. Предупредихме и не ни носеха.

# 2
  • в стаята
  • Мнения: 469
Най-хубавия беше почивка в чужбина.

# 3
  • Мнения: 27 524
Една преса за сандвичи  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 103
кораб Peace

# 5
  • Мнения: 4 733
Сега като се замисля всички подаръци бяха практични...в смисъл, ютии, тостери,фритюрници...все такива и нямаше нещо,което да ме впечатли. Може би на втората сватба Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 577
Не сме получавали подаръци. Предупредихме и не ни носеха.

И ние така.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Като се заженя, ще предупредя да ми носят само непрактични и символични подаръци. Не ме кефи бартера куверт за ресторант срещу домакински уред  Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 2 271
Повечето хора ни дадоха пари. Получихме 2-3 безмислени подаръка, така че няма най-хубав.

# 9
  • Мнения: 497
Почивка на остров в Гърция
Беше много хубаво  Whistling

# 10
  • Мнения: 2 353
  Чашите за кафе. Не са "красавици", най-обикновени, незабележими на пръв поглед, но ужасно удобни. Винаги ми е по-вкусно в тях. Боже, стана ода! Rolling Eyes

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 97
Пари, ни си купихме това, което ни трябва.
Иначе имаше една много хубава табла за сервиране в леглото, която ни изкефи.

# 12
  • Мнения: 4 324
Дигитален фотоапарат Simple Smile

Имаше и безмислени подаръци, макар да бяхме предупредили. Фотоапарата сама си го избрах като идея за подарък Wink

# 13
  • Мнения: 2 019
Повечето хора ни дадоха пари. Получихме 2-3 безмислени подаръка, така че няма най-хубав.
Peace

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не мога да определя, най-хубавия Confused

# 15
  • Мнения: 7 111
Въпреки, че най-много бръмча с робота, всички са стойностни и ценни. От най-близките ни хора и приятели са. 
ТВ шкафа пък определено е голямата ни глезня.  Grinning

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Палатка

# 17
  • Мнения: 8 505
Най-хубавия за мен означава най-практичния-5+1 колони за РС-то.Няма ден,в който да не се ползва Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 180
Меден месец /е, не беше чак месец/ на Малдивите.....

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Една картина, изобразяваща духа, излизащ от бутилката. Много ми е мила, защото е от мил човек. Но децата се сепкат от нея Joy

# 20
  • Мнения: 1 284
искахме пари  Peace

# 21
  • Мнения: 352
Часовници - мъжки и женски - еднаква серия на Tissot!

# 22
  • Мнения: 7 474
Получихме пари и подаръци, които бяха предварително уговорени. Но най се радвам на миялната машина  Hug и първата брачна нощ (в хубав хотел, която беше също подарък) с рози по леглото и шампанско и ягоди и .... Heart Eyes

# 23
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
2 картини.

# 24
  • Мнения: 1 564
Сега като се замисля всички подаръци бяха практични...в смисъл, ютии, тостери,фритюрници...все такива и нямаше нещо,което да ме впечатли.
Peace

# 25
  • на село
  • Мнения: 1 028
Икона от приятелките ми на Теодор Стратилат / копие на керамичната икона от Велики Преслав/ и един шарж на който сме ние двамата.

# 26
  • Мнения: 234
Че ние и гостите ни, спретнахме  страхотен и неповторим купон - нашата свадба Laughing Joy

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Една преса за сандвичи  Simple Smile

И нашия  Laughing.
Всъщност, сватбата беше малка и знаехме всички подаръци. И всичките бяха хубави.

Че ние и гостите ни, спретнахме  страхотен и неповторим купон - нашата свадба Laughing Joy

Боже, толкова ли е трудна тази думичка  ooooh! - сваТба

# 28
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
получихме подарък само от кумовете.
Много ми хареса - страхотна картина и още по-невероятни и красиви изделия от венецианско стъкло.
Много обичам такива нещица Simple Smile Simple Smile Simple Smile
От другите гости - пари.

# 29
  • Мнения: 168
най-мнго ме впечатли детско столче за хранене ,супер е и ми върши страхотна работа Crazy

# 30
  • Мнения: 805
Боже, толкова ли е трудна тази думичка  ooooh! - сваТба
Много  Laughing Почти колкото орина и емоций.

# 31
  • Мнения: 6 461
Аз сам доволна от всички подаръци дето ги получихме ,защото си ги бяхме поръчали. Wink Включително останах доволна и от паричните Laughing

# 32
  • Мнения: 220
На всички които ни попитаха казвахме,че не искаме подаръци,така че имаше малко такива. Получихме хубава икона на Богородица, и другия по-нестандартен подарък, който ни хареса беше : Една огромна дървена купа, вътре с дървени вилица и лъжица и една истинска черга Simple Smile)))) . Не знам дали бихме използвали последния подарък, но винаги ни радва като го видим.

# 33
  • Мнения: 295
Пари, ни си купихме това, което ни трябва.

# 34
  • Мнения: 4 806
икона
картина
дърворезба

всичките страхотни.

# 35
  • Мнения: 3 323
Купона който ни спретнаха кумовете, и почивката в чужбина след това пак с тях.

# 36
  • Мнения: 3 042
Не помня кой е бил най-хубавият, но най-функционалният се оказа една ютия ROWENTA, която ползвам и до днес. Hug

# 37
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Две картини от наши приятели - художници.

# 38
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Ние може би сме от малкото младоженци, които не са получили нито лев, всичко беше материални подаръци, в т.ч. три комплекта ножове  hahaha   Mr. Green
Най-ценният и красив за мен е подаръкът от сестра ми - стенен часовник.
А най-използваният е кафемашината.

# 39
  • Мнения: 1 058
Подаряваха ни само практични неща, каквото ни е необходимо - хладилник, пералня, миялна, телевизор, DVD, кафе машина,миксер и пари. Просто когато ни питаха, казвахме какво ни е необходимо.

# 40
  • Мнения: 14 489
барбекю

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ами, цифров фотоапарат и един сервиз за кафе от Гърция с тяхната митология по тях.  Peace

# 42
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм правила свтба. Вместо това заминахме на меден месец на прекрасно място.  Wink Това пътешествие беше най-прекрасният подарък - от нас - за нас.  Grinning

# 43
# 44
  • Мнения: 1 427
Получихме пари предимно, но от материалните подаръци най-много ми хареса една икона на Богородица с младенеца.

# 45
  • Мнения: 3 423
Няколко нощи на Сейшелите.

# 46
  • Мнения: 1 370
И ние нямахме подаръци, тъй като ни предстоеше заминаване. Всички ни дадоха пликчета. Единственото, което получихме бяха златни накити от родителите ми и вече 5 години ги носим без сваляне

# 47
  • София
  • Мнения: 1 511
Картина "Българска булка" ...
... другото,което много харесвам е дърворезба-икона на Св.Георги Победоносец (сватбата ни беше на Гергьовден)...

# 48
  • Мнения: 946
Имахме и много парички и много подаръци-всички практични няма някои да ми хареса много чак

# 49
# 50
  • Мнения: 80
Нищо. На сватбата си аз черпя и гостите не "заплащат" престоя си. Подаръците са тяхното присъствие.

# 51
  • Мнения: 1 517
Всички подаръци бяха практични. Но най-много ме впечатлиха огромен сервиз за хранене(аз си го "поръчах") и морски пейзаж от приятелката ми - художничка. Смешката беше като видяхме, че имаме цели 3 часовника и нито една маса за гладене напр. (после мъжо направи трампа някъде).  Mr. Green
Съжалявам донякъде, че със събраните пари не си направихме дори малкичко пътешествийце, ами купихме тухли   Shocked и керемиди  Shocked за покрива и почнахме да строим (не от желание, от нужда  Sad ).

# 52
  • Мнения: 281
микровълнова печка  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 766
И аз си падам по практичните подаръци Peace
Най-добрият е пералнята, а любимия ми е една прекрасна ваза и снимките и филмчето от страхотния купон  Laughing

# 54
  • Мнения: 1 432
Сейшелите,Малдивите...........абе  хора искам и аз Crossing Arms
Ина4е и ние полу4ихме практи4но подаръци като 2 микровълнови,прибори за хранене,вази ,купи,ала бала...................не сме полу4авали много пари в плик4ета...около 100лв ако сме събрали.........с тях сложихме бензин в колата Joy

# 55
  • Мнения: 6 039
ние пък не искахме пари, а спомен от гостите
най-хубавия няма да го кажа, малко ме е срам
но един от любимите ми е  картина на Милко Божков с интимното заглавие "Малък двор".
,ТУК зад лампата се вижда

Всичкие ни подаръци бяха подбрани с много вкус и любов/надявам се/ повечето произведения на изкуството.

# 56
  Всички бяха много практични, като се има впредвид ,че започвахме от нулата.Най-смешното обаче е ,че най-красивия подарък още го получавам/вече 4год./-един страхотен гоблен, който още не е довършен LaughingТо пък и нямам къде да го окача, докато не приключим с ремонта, така че се връзва Joy

# 57
  • Мнения: 1 014

най-хубавия няма да го кажа, малко ме е срам
Не се срамувай! Laughing

# 58
  • Мнения: 830
Нищо!-това беше подаръка от свекър ми и свакървата Sad

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Нищо!-това беше подаръка от свекър ми и свакървата Sad

Е, не знам как са били при вас нещата, но ако хората са ви помогнали с парички за сватбата, може да са сметнали, че това им е подаръкът newsm78, все пак всичко направено трябва да се цени.

# 60
  • Мнения: 830
Нищо!-това беше подаръка от свекър ми и свакървата Sad

Е, не знам как са били при вас нещата, но ако хората са ви помогнали с парички за сватбата, може да са сметнали, че това им е подаръкът newsm78, все пак всичко направено трябва да се цени.
повярваи ми и парички нямаше #2gunfire

# 61
  • Мнения: 493
честно казано на повечето подаръци много им се радвах, но имаше и такива който бяха символични подаръци, който като ги ползвам знам,че са от хора който бяха дошли да злорадствам и с подаръка да от бият номера. За мен и мъжа ми не беше важно стойността, а по важно беше как ти го подаряват, как ни се радват и какво ни пожелават. Сега като се замисля един от най хубавите подаръци беше красив сватбен албум, опакован много оригинално.  bouquet

# 62
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
Получихме много подаръци,много картини,албуми и една черга и много икони
Картините, чергата,паната за стена и иконите заминаха първи за Канада.
А и ние подарихме подарък на всеки от гостите - по един диск с любимата ни музика и наши снимки на обложката на диска

# 63
  • Мнения: 619
Получихме много подаръци,много картини,албуми и една черга и много икони
Картините, чергата,паната за стена и иконите заминаха първи за Канада.
А и ние подарихме подарък на всеки от гостите - по един диск с любимата ни музика и наши снимки на обложката на диска

Много хубава и оригинална идея:)
може да поплагиатсвам.. каот се заженя  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт