Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 31

  • 40 354
  • 753
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 11 778
Преди време имах свалена една програма. Пускаш видеото, субс на английски наместени, само се заменят с бг. За който владее добре езика е лесна работа с програмата.
Аз от любопитство бях свалила и се пробвах. Никакъв проблем дори за начинаещ.

# 241
  • Вестерос
  • Мнения: 38 375
Снощи изгледах първи сезон на Evil, страхотен! Така навързаха нещата накрая.. нямам търпение да се прибера и да почна втори сезон. Излезли са 6 епизода, много се зарадвах, че са го подновили и за трети Simple Smile

# 242
  • Мнения: 6 187
След две серии на Лизи съм готова да вляза в лудницата. Тия хора въобще как са се навили да играят в това ... недоразумение?! Въпреки това съм като хипнотизирана и си го продължавам, но не е като да го изгледаш наведнъж и да се приключи лудостта.

# 243
  • Мнения: 18 052
Дайте линк за Лизи...

# 244
  • Мнения: 48 125
Аз гледам добрия доктор, ама...нещо...съм раздвоена

# 245
  • Мнения: 11 778
В Замунда е качен El inocentе, има вече и субтитри.
Във filmisub също го има.

Не го намерих, да не е с преведено име....
В Замунда нет е с това име.
Изгледах го с руско аудио. Хареса ми.

# 246
  • Мнения: 4 076
Видяхте ли трейлъра на Касата? Много екшън! Охх, нямам търпение вече!
Първия път нищо не схванах, че беше на испански, но добре, че в инстаграм пуснаха със субтитри Joy

# 247
  • Вестерос
  • Мнения: 38 375
Аз нарочно не го гледам.

# 248
  • София
  • Мнения: 27 362
излезе трейлъра на Касата
уау

ще се измъкнат ли нашите? Wink

# 249
  • Мнения: 2 282
В момента съм на 5ти епизод на Dr. Death, интересен е. Още повече, че е по истински случай и то не отдавна.  Много добър каст също така.

# 250
  • Мнения: 1 535
Здравейте!
Някой назад в темата беше питал за новия сезон на Virgin River. Аз го изгледах преди два дни. Да си призная този сезон, както писах и по-преди не ми беше толкова въздействащ като предните...Но това беше до един момент. Към края признавам си стана ми много интересно. Плаках за ... е, няма да казвам за кого, то като го гледате ще разберете. Но точно същото, което се случи на дъщерята на ... и на мен се случи. Както и на толкова много други хора за жалост. Винаги боли, времето притъпява, но не лекува. Винаги липсват любимите хора. Но пък и колко мило ми стана и колко се трогнах като видях колко е обичана... и подкрепата за дъщерите и.
Колкото до останалите герои. Страшно интересно ми стана за Причър и онази дама, тя нали уж беше приятелка на Пейдж, пък то какво излезе? Не съм изненадана, защото интрига трябва да има...  Тийн двойката и те с проблеми и драма свършиха, не са ми любимци, но са милички все пак, интересно е и тук какво ще се случи. Док и Хоуп... ето, това беше нещото, което ми липсваше от атмосферата от предните сезони-техните спорове ала котка/куче. Само сега в новият сезон да няма амнезия Хоуп, защото вече направо ще откача. Само като си спомням в ИЕВ колко пъти го ползваха това, то бива, бива, но дотам не бива, става банално.
Джак и Мел...мойте любимци... Джак малко ме подразни, в един момент, макар да ми ясно, че като човек е наранен се пази дори прекалено понякога. И тъкмо нещата потръгнаха и Мел ...каква му я поднесе?Но и тя си има своите основания... Надявам се в новият сезон всичко да завърши добре за тях и да е последен, моля, поне за тази двойка...Да не разтягат повече.
Иначе Луна Нера.. гледах два епизода и не е моето нещо, засега го оставих да си седи... 
"Елит"...ами признавам изгледах половин серия и ...скучно ми беше. Някак си не мога да свикна с новите персонажи. Защо направо не приключиха с още нещо за доизясняване  на историята предния сезон?! Като си спомням с какво настървение гледах предните сезони...този ще го оставя засега..И това е...
Имам още два сериала, които си ги харесвам и от години ги гледам, но нещо тези сезони не са ми  чак така привличащи. Май съм в сериална дупка! Simple Smile
Много ми се гледа обаче сериалът по Властелинът или каквото ще е там.
А  друго си мисля. Има една поредица за Разследванията на инспектор Гамаш на Луиз Пени, която поредица ми е много любима и в момента чета последната (засега) книга от нея и си мисля, че толкова ще е страхотно, ако и направят една екранизация, но авторката да надзирава нещата или поне продуцентът да е свестен. Книгите са увличащи, мистериите също, а героите са симпатични, дразнещи, забавни, чаровни... обичам си ги!

# 251
  • Мнения: 6 187
Нов минисериал по "Господари на нощта".

# 252
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Аз набързо изгледах Ginny and Georgia. Хареса ми, някаква модерна версия на Гилморките, но много по-елементарен. Добре, че е Маркъс та да има някаква интрига 😂

# 253
  • Мнения: 6 739
Скоро изгледах Отворени рани, не ми хареса. Действието се развиваше мудно и накрая свърши сякаш има още един епизод за доглеждане. Интересното е, че има само 1 сезон.

# 254
  • Мнения: 452
Аз набързо изгледах Ginny and Georgia. Хареса ми, някаква модерна версия на Гилморките, но много по-елементарен. Добре, че е Маркъс та да има някаква интрига 😂
Аз също се опитах да го гледам, но нещо не се получи със сайта. Бихте ли ми казали къде го гледате? Благодаря предварително за отговора.Blush

Общи условия

Активация на акаунт