Проблеми в отношенията с мъжа, когото обичам

  • 7 392
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 536
Дали поне след първите шамари ще се усетиш да не го търсиш повече?

# 31
  • Мнения: 2 501
Прави сте да смени мъжа. Само със следващия да си знае - хленчене, драматизиране и подобни не помагат въобще.
Той е drama king, тя - многострадална Геновева. Нещата не са потръгнали още от началото.
Не сте един за друг, толкова е просто. Навремето и аз бях сякаш инкогнито в една връзка, не ме запознаваха, криеха ме сякаш, човека имаше безброй интереси и забавления, в които аз не фигурирах. Също и нежеланието да се запознае с моите близки и т.н. Никога повече не бих си го причинила!
Авторке, защо ти е той? Какво точно му "обичаш"? Да те унижава, да показва неуважение към теб и родителите ти, да крещи в парка? Ти това ли искаш за себе си, до този драматичен принц ли ти е мястото?
Че е и дърт за тебе!

# 32
  • Мнения: 5 832
Тоя ми мирише още да обича някоя бивша и да се мъчи да запълни липсата ѝ с друга, но другата не е бившата и това го кара периодично да превърта играта. Но със сигурност не обича авторката, просто е привързан, както се привързваш към уличната котка, която идва в двора ти - да, приятна котка, ама и да изчезне няма да е драма.

# 33
  • Мнения: 15 005
Абе хора, не лъжете жената, че я бил обичал и бил привързан! Не й правите услуга въобще. Ще тръгне да се доказва на чичака, той ще й вдига скандали и с никого няма да я запознава.
Тя му е никаква. Любовница с много уговорки. Настоявала да се запознава с родителите му и той с нейните - на база какво?

# 34
  • София
  • Мнения: 12 911
Авторке, не можах да изчета целия ферман. Ти си млада и емоционална. Той скоро ще приключва с пика, изградена личност, и иска да си гледа само рахата. Ти искаш внимание и емоции, което е нормално, но ги търсиш от грешния човек. За него си лепкава и досадна. Мислиш си, че си много влюбена, а просто си млада и неопитна, емоиите ти са неопитомени. Мислиш си, че си открила кой знае какво, ама не е така. На него пък му идва в повече драмата, ама го сърби. Няма много какво да те посъветвам, животът трябва да те научи. Но все пак е добре да си търсиш алтернативи, много е лошо да забиеш с един. Като имаш варианти, перспективата е друга.

# 35
  • Морето
  • Мнения: 82
Изумен съм от държанието на авторката. На 25 би трябвало да има поне малко здрав разум.
Разбирам че дамите са привлечени от мъже който са непредсказуеми (тип лошо момче).
Тези който се държат нормално, внимателно, уважително са предсказуеми и скоро стават безинтересни.
Разсъждавайки по този начин нищо добро не те чака.
Застанала си пред елха накачулена с червени лампи и искаш да скочиш върху нея.
Спри се за малко и помисли какво те чака.
Да подскажа. Бе взаимно уважение една връзка не може да просъществува. Ти уважение да виждаш някъде?

# 36
  • София
  • Мнения: 35 278
На чудесен повод я държи, така се прави Relaxed

# 37
  • СИ
  • Мнения: 4 403

Изумен съм от държанието на авторката. На 25 би трябвало да има поне малко здрав разум.
Разбирам че дамите са привлечени от мъже който са непредсказуеми (тип лошо момче).
Тези който се държат нормално, внимателно, уважително са предсказуеми и скоро стават безинтересни.
Разсъждавайки по този начин нищо добро не те чака.
Застанала си пред елха накачулена с червени лампи и искаш да скочиш върху нея.
Спри се за малко и помисли какво те чака.
Да подскажа. Бе взаимно уважение една връзка не може да просъществува. Ти уважение да виждаш някъде?


От какво да си изумен? Такива теми има повече от достатъчно. Тази е поредната. Практиката показва, че жените могат надълго и нашироко да ти обясняват как търсят нормално, внимателно и уважително отношение. Как искат мил и романтичен мъж. Обаче ако има такъв мъж пред тях, даже няма и да го забележат.
Както се казва: Бий ма, обичам та...!
Да не си мислиш, че авторката на темата е нямала поне няколко предложения през студентските си години? Имала е, разбира се. Ама не и не...! Ей тоя, който е с над 10 години по-голям и който се държи идиотски с нея. Точно той и никой друг. И нито за момент не ѝ светва лампата, че тоя който гони 40 години има някаква причина за да е сам. Развитието е ясно. Ще реве и ще се тръшка още няколко години. Като мине 30 ще се сети, че изтърва всички влакове и ще се вземе с някой, който първи се сети да я поиска. И после още 20 години ще реве и ще подсмърча за този.

# 38
  • Мнения: X
Любовта на една жена може да промени един мъж положително само в розовите романи. В реалният живот с времето мъжа започва да проявява все повече отрицателни качества, така че ако от началото този е такъв смятай какъв ще е след няколко години заедно. Сложи в сметката и ревящи и болни бебета, проблеми и всички други "екстри" на семейния живот и ако ти се живее в БДСМ сериал смело продължавай да го чакаш да се промени, щото много го обичаш.

# 39
  • Мнения: 15 005
Тц, конче, според мене бъркаш. Авторката натърти на ученето. Според мене е от другия тип, с план-програмата от родителите - държи се на въже до защита на магистърската теза, след това се отвързва, за да може да си хване някой мъж, да се задоми и роди преди 28.
А както пише и че постоянно се опитвала да говори за връзката... Една връзка или е там, или я няма. Какво толкова искат да говорят хората, не мога да разбера. Други теми нямат ли? Книги, филми, хайкинг, торти, крафт, дрифт, въобще някакви интереси?!

# 40
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Тц, конче, според мене бъркаш. Авторката натърти на ученето. Според мене е от другия тип, с план-програмата от родителите - държи се на въже до защита на магистърската теза, след това се отвързва, за да може да си хване някой мъж, да се задоми и роди преди 28.
А както пише и че постоянно се опитвала да говори за връзката... Една връзка или е там, или я няма. Какво толкова искат да говорят хората, не мога да разбера. Други теми нямат ли? Книги, филми, хайкинг, торти, крафт, дрифт, въобще някакви интереси?!


Като че ли има една такава работа. Връзката, та връзката... Обаче не говори за секс. Може би не е включен в план-програмата и се пази за след сватбата.

# 41
  • Мнения: 655
Авторке, за мен вие не сте и имали връзка. Не знам наистина как се хващаш на тези глупости. Толкова ли не си цениш спокойствието, комфорта. Това не е нормално и никога няма да бъде. Този човек няма грам уважение към теб и не иска нищо повече от това да му уйдисваш на непостоянния акъл, да си те има там някаква резерва за занимавки, когато му е сгодно. Нещата няма да се променят за добро, спри да чакаш. Пореви си и продължи нататък най-накрая, достатъчно време си отделила. Ще ти мине, но трябва да проявиш малко твърдост за известно време и да не му позволяваш да влиза отново в живота ти. Няма да получиш нищо ново и по-хубаво от него, бъди сигурна.

А ти каза, че си говорила с приятели и роднини, те какво те съветват?

# 42
  • INFJ
  • Мнения: 9 453
Иска да говори постоянно, точно защото връзката я няма. Когато човек е спокоен и сигурен в отношенията си, няма причина постоянно да го гложди мисълта и тогава има време и за други неща.
Когато е несигурен, това е вечно на фокус в живота му и никакви хобита, интереси, приятели, whatever, не могат да изместят въпроса и вниманието...
Само авторката трябва да разбере, че на такава каишка може да изкара десетилетия и никога, нито за миг да не се почувства удовлетворена и свободна да си живее живота малко по-щастливо и спокойно.

# 43
  • Мнения: 47
Авторке, за мен вие не сте и имали връзка. Не знам наистина как се хващаш на тези глупости. Толкова ли не си цениш спокойствието, комфорта. Това не е нормално и никога няма да бъде. Този човек няма грам уважение към теб и не иска нищо повече от това да му уйдисваш на непостоянния акъл, да си те има там някаква резерва за занимавки, когато му е сгодно. Нещата няма да се променят за добро, спри да чакаш. Пореви си и продължи нататък най-накрая, достатъчно време си отделила. Ще ти мине, но трябва да проявиш малко твърдост за известно време и да не му позволяваш да влиза отново в живота ти. Няма да получиш нищо ново и по-хубаво от него, бъди сигурна.

Подкрепям тезата, че връзка не е имало. По-скоро така наречените "неангажиращи отношения", така любими на мъжете. Просто се забавлява с теб - свободно време, секс, малко лигавене когато има нужда от това, чатене и говорене по телефона. Хората които работят в чужбина и нямат много приятели, изключително много наблягат на безкрайни разговори по телефона /супер досадно, не знам кой харесва да прави това/

Това е причината да те крие, да не иска да те запознава с родители и т.н. Времето въобще не е фактор - дали това положение продължава 1 или 2 или 3 години. Имам приятелки, който години се завлачваха .. и накрая, ама той не искал сериозна връзка.

# 44
  • Мнения: 273
1-ва сцена. Мъж на средна възраст, който се мисли за по-умен и разумен от теб, убива скуката с чатене и спорадични срещи с тебе. Вече те е спечелил.
2-ра сцена. Казва ти, че си невъзпитана, колко си тъпа и не ставаш, а ти му 'благодариш' като след някакъв си скандал ТИ му се извиняваш.
3-та сцена. Продължава лошото отношение както към теб, така и към близките ти, а на теб ти се струва още по-велик.
Сцените продължават доста еднотипно, а ти се чудиш как да те обича и уважава - уви, няма да стане, на 37 този Ганьо Балкански няма да се промени. За какво мислиш си е дошъл в България да търси млади моми?! Чужденките, хеле пък западнячките, такъв залупен и телефона няма да му вдигнат, камо ли да му правят евалато.

Общи условия

Активация на акаунт