Кой се грижи за тоалетната хартия?

  • 4 349
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 317
Майка.

# 76
  • София
  • Мнения: 36 055
При нас е задълнително , последният който влезе в WC-то и види, че ТХ-то свършва,  да сложи нова ролка.

# 77
  • София
  • Мнения: 6 743
Aми и двамата се грижим за туй важно нещо  Laughing Mr. Green

# 78
# 79
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Всички,дори и малкия ни син го е сменял - на 6 г е. Който пръв забележи- той го сменя.

# 80
  • Мнения: 6 167
аз.
аз гледам има ли , няма ли
не съм мн. редовна в изхвърлянето на 'бинокъла'
мързи ме да го занеаса до боклука.

# 81
  • Мнения: 1 059
и двамата

# 82
  • Мнения: 4 187
На който му се случи  Simple Smile

Важи и при нас!

# 83
  • Мнения: 23 133
Обикновено аз,но и мъж ми и малкия се сещат от време на време.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
За смяната се грижа аз; за набавянето на хартията - мъжът ми, защото има огромни  Rolling Eyes претенции към вида т.х., който се купува, сякаш купува жилище или кола  Twisted Evil . Случва се, обаче, да пропусна факта, че е свършила в някоя от тоалетните и ако влезе в тоалетната, която е на другия край на апартамента от спалнята, започва да звъни на телефона ми да му донеса нова руло и ме побърква, защото най-често е или рано сутрин, или посред нощ  Close

# 85
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз основно

# 86
  • София
  • Мнения: 4 578
Обикновено го сменя този, при когото е свършила. Но се случва и следващият по ред да го смени Mr. Green.

# 87
  • Мнения: 442
Съпругът ми дори не се досеща за мистериозния начин, по който рулото с тоалетната хартия се материализира на поставката си. Явно смята, че то никога не свършва.

същата работа! също не се досеща и за мистериозния начи, по който тоалетната хартия се озовава от магазина у дома. подозирам, че си мисли, че т.х., препарати, сапуни, шампоани и др. подобни, ги носят добрите джуджета. а, да! ...и никога не ги слага в сметките за пазаруване.
всъщност, сигурна съм, че не знае къде стоят у нас запасите тоалетна хартия.

# 88
  • Мнения: 686
По принцип аз

# 89
  • Мнения: 510
Аз се грижа. Веднъж беше свършила при мъжа ми и той само, за да не я сменя беше оставил едно парченце 10x10см.  ooooh! Направо щях да го убия.

Общи условия

Активация на акаунт