Кой се грижи за тоалетната хартия?

  • 4 346
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 013
ами като свърши ролката - никой не слага нова. следващият , като му дотрябва хартия, се провиква да му се донесе Laughing иначе празната ролка се хвърля веднага

И у нас така. И най-често синът ми вика и сестра му е ипратена да му занесе. Но диването използва по половин ролка при тази си нужда #2gunfire #2gunfire

# 46
  • Мнения: 1 305
и двамата

# 47
  • Мнения: 3 611
Аz се грижа... и не само zа тоалетната хартия...  ooooh!

# 48
  • Мнения: 863
ами при който свърши...

# 49
  • Popovo
  • Мнения: 571
Този при когото е свършила старата ролка, но май все при мен се случва newsm78

# 50
  • Мнения: 143
При, който последно е свършила.

# 51
  • софия
  • Мнения: 181
аз сменям, но той купува Simple Smile
моя мъж  даже има и претенции каква да е!!

# 52
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз се грижа!  bowuu
В началото на съвместното ни съжителство особено много се нервех, че хартията свършва, а той не слага нова. Аз влизам и ЙОК!  Shocked После реших, че няма смисъл да си тровя нервите за глупости и вече ми е навик - сапун, тоалетна хартия, шампоан - следя и слагам, щом потрябва.

По-важното е, че винаги пазаруваме на едро и освен за ежедневните нужди, се грижа да предупредя овреме, когато нещо засвършва, за да се подсигури нужното количество!  Flutter

# 53
  • Мнения: 8 505
Който извади рулото от пакета.

# 54
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
аз сменям, но той купува Simple Smile
Същото е и при нас Wink.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 621
При, който последно е свършила.

Така е и при нас. Peace

# 56
  • burgas
  • Мнения: 83
И двамата я вършим тази дейност, а и дъщерята помага понякога с напомняне.

# 57
  • Мнения: 9 990
E добре де-като свърши хартията и не я смени жената-мъжът с какво се бърше през това време?
Моят като влезне и види, че няма, си я сменя сам, защото няма да има с какво да се избърше-логично....Само пък дето моят не помни къде какво държим по шкафовете и все ме пита къде е WC хартията.

# 58
  • Мнения: 2 961
По принцип имахме някакво негласно споразумение,че при който свърши ролката,той слага следващата.Мъжо обаче често оставяше по 3 см хартия за да не я сменя той Simple SmileДо скоро-просто му казах и всичко свърши:)

# 59
  • Мнения: 4 308
При нас, който види, че рулото свършва донася следващото. Аз съм тази, която купува хартията, но сменя, който е на зор.
И при нас е така.

Общи условия

Активация на акаунт