От коя бензиностанция зареждате?

  • 12 446
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 155
Ние зареждаме предимно в Шел. На много удобни места са ни. Никога не сме имали проблеми с бензина им. Много рядко караме колата. И след като 1 път заредих в Лукойл и задръстих нещо, втори път няма да повторя. Бензина им беше по-евтин от Шел, но не можах да запаля и се наложи баба ми да отиде до детската градина в последния момент.
От години зареждаме в Шел и само 1 път имах проблем с облужването при колонката от едно момче. Много се ядосах, но колегите му оправиха положението.

# 46
  • Мнения: 3 743
OMV Peace или Лукойл.

# 47
  • Мнения: 1 014
И аз зареждам в бензиностанциите на големите вериги. Това, което ми прави впечатление е:
1. В ОМV има страшно текучество на персонала - ISO-то и да са го въвели, служителите се сменят толкова бързо, че нямат време да разберат за какво иде реч. Така например, веднъж един новак ми наля бензина на 3 порции  и когато си поисах фактурата, трябваше да ми издадат 3, като едната от тях беше за 1,30! Случвало ми се е да виждам служителка как претопли на една клиентка изпитото до половина капучино на приставката на кафемашината, с която приготви след това следващото капучино, без изобщо да почисти накрайника.
2. На Шел V-power бензина  вече не е това, което беше - последния път, когато заредих изобщо не усетих разлика с обикновения 95. Отдавам го на това, че Шел може да стане всяка една бензиностанцийка, която сключи договор с ШЕЛ, а контрола отфирмата явно не е достатъчен.
Като че ли най-доволна към настоящия момент съм от ЕКО - и бензина е добър, и цената. Не ми се е случвало да ме удрят в количеството, а аз по-принцип зареждам догоре 3-4 пъти в месеца

# 48
# 49
  • Мнения: 1 288
зареждаме на омв, защото ни е най-близо. но обслужването на повечето омв е отвратително. ако минаваме покрай шел, винаги ги предпочитаме.

# 50
  • Мнения: 8 505
От ОПЕТ,а когато пътуваме извън София-от Лукойл.

# 51
# 52
  • Мнения: 645
ОМВ и Лукойл.

# 53
  • на път
  • Мнения: 2 804
ОМВ - защото ми се явява по маршрута по понечето дестинации. В ШЕЛ нещо им куца работата с клиентите - не са толкова любезни, а с Лукойл нямам опит ...

# 54
# 55
  • Мнения: 15
На ОМВ и гръцките ЕКО.Най-добри май са ОМВ! newsm74

# 56
  • Мнения: 463
[ОМВ. добро обслужване, мъжо казва, че това е най-добрият дизел

# 57
  • Мнения: 2 309
Дизела на ОМВ е под всякаква критика - румънски боклук!!! Crossing Arms
Най-добрата на този етап за мен е на ЛУКОЙЛ-Петрол!!! Peace

# 58
  • Мнения: 2 309
В ОМВ само мизерията е на ниво!

# 59
  • Мнения: 463
Дизела на ОМВ е под всякаква критика - румънски боклук!!! Crossing Arms
Най-добрата на този етап за мен е на ЛУКОЙЛ-Петрол!!! Peace


 Rolling Eyes Shocked

Общи условия

Активация на акаунт