От коя бензиностанция зареждате?

  • 12 444
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
Бих желала да получа полезна информация за:
Какво провокира жените да зареждат от една бензиностанция.
Какво ги предразполага да спират на бензиностанция не да зареждат, а примерно да хапнат... Blush

не е точно проучване, събирам полезна информация за работата ми по един проект.

искам да споделите истинските проблеми при обслужване на бензиностанцията.

Благодаря на всички мами за съдействието и разбирането! Praynig Blush

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
Бих желала да получа полезна информация за:
Какво провокира жените да зареждат от една бензиностанция.
Какво ги предразполага да спират на бензиностанция не да зареждат, а примерно да хапнат... Blush

обикновено зареждам ако не от една и съща бензиностанция, то редувам 2-3 от една и съща верига. изключенията са редки.
харесва ми обслужването - пълнят ми колата, мият ми стъклата, предлагат ми проверка на гумите и консумативите - и всичко това с усмивка, но без излишно фамилиарничене.

понякога пазарувам от магазина на бензиностанцията - знам какво мога да намеря и често предпочитам да мина през бензиностанцията, вместо през кварталния магазин.

когато сме на път, има няколко избрани бензиностанции, където спираме да хапнем набързо - прясно, вкусно и бързо. тук омв имат добър асортимент, но бавното обслужване е в състояние да ме накара да продължа гладна.

при положение, че нямам повод за недоволство, предпочитам да сипвам в колата си продукти на една и съща фирма с идеята, че ако се появи проблем заради бензин/масло, винаги мога да проследя причината и да имам претенции към производителя/доставчика.

а и имам наблюдение върху петте хиляди километра, които съпругът ми навърта на неговата кола средно всеки месец, ползвайки безаварийно сходни консумативи.

# 17
  • Мнения: 2 700
ШЕЛ
Традиционалистка съм и като харесам нещо не го сменям.
На бензиностанция само зареждам, не хапвам.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
до която успея да добутам талигата  Laughing

майтап де... аз карам само 2-колки и то движещи се с жива сила Wink

# 19
  • Мнения: 1 520
Шел. и обикалям докато си намеря.
Мъжът ми не е доволен от ОМВ, един път беше заредил и така и не стана ясно какво са му сипали.
На Шел-ските обслужването винаги е на ниво, винаги са ме попитали още нещо искам ли да проверят, винаги са ми измили стъклото, и са се държали любезно. Никога не съм имала проблеми със качеството на горивото, което са ми заредили.

Мразя бензиностанции, на който те оставят да се самообслужваш. МИсля че това време отдавна отмина, но наскоро ми се случи да се натъкна на такава и в София, казах щом ви е проблем да отворите резервоара и да сипете, няма проблем, има места където ще го направят. Лошото беше само, че наистина бях много закъсала за бензинец, но положението биде овладяно.

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Клиенти сме на Лукойл. И с двете коли. Случва се да заредим и другаде, но инцидентно.
Задължително се отбивам и през магазина /не само, за да платя Mr. Green/ Или вестник, или нещо дребно за децата, но все нещо добавям. Изключително любезни са, както на касата, така и момчетата по колонките.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
МОля някой да ми обясни как става далаверата на колконките на Шел?
През ум не ми е минавало, че може да ме излъжат и никога не съм поглеждала какво правят.  Rolling Eyes
Нали на касата излиза на съответния номер колконка каво гориво и за колко пари е сипано?  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 680
Зареждаме от Темпо или В+

Да ви кажа НЕ ЗАРЕЖДАЙТЕ от OMV особено дизелки. Мъжът ми зареди дизел екстиим в омв и се оказа че в нафтата е имало примеси с бензин, няма да ви разправям какви проблеми имахме с колата. Дочухме оттук оттам, че не е първия случай и че на доста клиенти са си платили за да не ги съдят. Жалко, че мъжа ми си е хвърлил касовата бележка.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
МОля някой да ми обясни как става далаверата на колконките на Шел?
През ум не ми е минавало, че може да ме излъжат и никога не съм поглеждала какво правят.  Rolling Eyes
Нали на касата излиза на съответния номер колконка каво гориво и за колко пари е сипано?  newsm78

не знам как става. аз си знам резервоара на колата, засичам си и километража и всеки път ми сипват колкото очаквам, т.е не могат да ми сипят 50 л в 45-литров резервоар, в който имам около 5 л резерва.

# 24
  • Мнения: 184
Шел, просто газта там ми харесва най-много  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 3 271
Зареждаме от Темпо или В+

Да ви кажа НЕ ЗАРЕЖДАЙТЕ от OMV особено дизелки......

Ние зареждаме предимно в ОМВ, и то дизел - никога до сега не сме имали проблеми и дано занпред да е така.

Без да се приема, като заяждане - в бензиностанциите на Темпо - много често зареждат по-малко гориво ( пише ти 50л, а всъщност ти сипват 48л да речем). На моя колежка мъжа и работи на такава бензиностанция и си го признава човека - трябвало " пари да се изкарват"  Shocked

# 26
# 27
  • Мнения: 4 371
Лукойл или Петрол.
След като в Шел ме излъгаха с 20 лв, даже и тема бях пуснала, крака ми не стъпва там. ОМВ нещо не ме кефят като обслужване, и бензина им не струва според мъжа ми, та и там не стъпвам.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 558
Шел (защото ми е до блока) Петрол или Лукойл. Бях фен на ОМВ, но откакто ми сипаха 64 л гориво в резервоар с вместимост 60 л и 2.5 л в  шише от 2 л  Shocked Shocked Shocked (една приятелка беше закъсала с колата)  вече не стъпвам там.
Направих им скендъл ма к`во от това, един таксиджия заедно с мен вдигна парза за газта по същия повод. Шефовете едни момченца тип италианчета с тънки брадички и баденбарди, и с костюми Дзеня само ме гледаха ехидно и дъвчеха дъвки. Whistling

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 20:27 от bibi

# 29
  • Мнения: 13 512
И аз само в Петрол и Лукойл.Във Варна-само на една бензиностанция. Мразя да  ходя да зареждам-затова зареждам 3 пъти в месеца догоре .Не ми е приятно да слизам от колата,за да плащам. Иначе винаги са много любезни в Лукойл.Измиват ми стъклата, проверяват ми гумите.

Общи условия

Активация на акаунт