За цигарите

  • 3 431
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
Пуша и то доста.

# 16
  • Мнения: 11 004
Преди да забременея палех понякога, на кафе или вечер на маса.

# 17
  • Мнения: 7 474
Никога не съм пушила  Naughty

# 18
  • Мнения: 992
Не бях пушила повече от година, но пак ги почнах ooooh!
Пуша по 4-5 цигари на ден. Peace

# 19
  • Мнения: 614
Почти по кутия на ден.

# 20
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Пушех. Много.
Преди 3 години, когато ги отказах... резултатът беше 10 кг. отгоре. Забременях. Родих. Възстанових си "формата" преди забременяването. След което с хранителен режим, инат, спорт и воля. Сега отново съм фино гадже, но пък все по- често припалвам Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 27 524
Не, никога, нямам даже едно дръпване за проба в живота си  bowuu

# 22
  • Мнения: 3 537
Пуших по кутия,че и повече,но от 4 години не пуша. bowuu
Качих малко килца,но аз преди бях грозно слаба.

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Пуших 9 г. по около кутия- кутия и половина на ден. Забременях и ги отказах. Беше доста трудно, но мисълта за малкото човече, което расте вътре в мен, беше достатъчна да се преборя със себе си. Апетитът ми се повиши, но заради бременността, а не заради цигарите, предполагам. За цялата бременност качих около 14 кг, което е ок, според мен. Остават ми още 5 кг да сваля.

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 20:39 от Мериа

# 24
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Януари ще стане 3г. от както ги отказах.

# 25
  • Мнения: 2 897
Пушех 6 години по кутия-кутия и половина на ден.Отказах ги в момента,когато разбрах,че съм бременна.Апетитът ми не се повиши,дори за бременна жена,хранех се нормално,качих 13 килограма,свалих ги без особени усилия,всъщност само 4 имах да свалям след раждането.Сега се чувствам прекрасно и по-хубава даже,от миризмата на цигарите ми се повдига и ми е доста неприятно като се пуши около мен.Това много би ми помогнало да не се изкуша да пропуша отново,защото нямам никакво намерение Peace

# 26
  • Мнения: 3 611
Цигарите спрях, ама манджата не можах, то и zатова zа 1 един месец бях +10  ooooh! ... Следващият пък zабременях и... се отече  Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 1 544
Отказах ги като родих. Отначало много ми се пушеше.. сега вече ме дразни димът.

# 28
  • Мнения: 1 492
Отказах ги преди 3-4 месеца, заради една тема тук, но никоя друга от ентусиастките не пожела да продължи Crossing Arms

# 29
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Спрях ги от раз когато разбрах че съм бременна. Бремеността беше оправдание за апетита  Wink
Мъжа ми ги спря заедно с мен, за което съм му много благодарна. Сега никой не ме дразни, а и двамата се подкрепяме взаимно  Heart Eyes
Напълняването е временно и предимно е на внушение ( мое мнение )

Общи условия

Активация на акаунт