Искам бебе

  • 2 839
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте възможно ли е да ми дойде нормален цикъл след седмица правене на бебе на 13.06 правихме отит а цикъла и даже подрани с един ден та мисълта ми е има ли вариант другия месец да ми закъснее ако нещо се е случило или просто сине дошъл нормалния цикъл и ще продължаваме с опитите

# 1
  • Мнения: 5 047
Тя М може да ти дойде и на следващия ден след секс. О засичаш ли по някакъв начин?

# 2
  • Мнения: 1 846
Здравейте възможно ли е да ми дойде нормален цикъл след седмица правене на бебе на 13.06 правихме отит а цикъла и даже подрани с един ден та мисълта ми е има ли вариант другия месец да ми закъснее ако нещо се е случило или просто сине дошъл нормалния цикъл и ще продължаваме с опитите

ами то не правиш секс и забременяваш....трябва да нацелиш и овулацията...

# 3
  • Мнения: 24
Оволацията ми беше на 13.06 в деня на бебе правене но на 20.06 ми зацапва леко за един ден и си тръгна нормално а моя цикъл като ми дойде след час съм река Дунав 🤣🤣🤣🤣 обърквам се или си вношавам от мисълта за бебе затова реших да се посъветвам

# 4
  • Мнения: 5 047
Оволацията ми беше на 13.06 в деня на бебе правене но на 20.06 ми зацапва леко за един ден и си тръгна нормално а моя цикъл като ми дойде след час съм река Дунав 🤣🤣🤣🤣 обърквам се или си вношавам от мисълта за бебе затова реших да се посъветвам
По какъв начин е засечена О? Ако еднократно се е случила толкова къса ЛФ как да е , ама ако всеки месец е толкова не е ок, нормално е около 14 дни.

# 5
  • Мнения: 24
Лентички за оволация тъй като прекарах една биохимична бременност но тогава не засичах оволация просто се случи и от тогава си вкарах в главата че трябва пак да пробваме и реших да следя този месец

# 6
  • Мнения: 3 597
Спазихте ли указанията за тестване и отчитане на резултата ? Кога ви беше последната М ?

# 7
  • Мнения: 24
Да спазих ги първата урина беше на гладно нито съм пила някакви течности последната М беше на 21.05 странното е че ми зацапва две три капки на 20.06 на 21.06 ми дойде обилно до 23.06 моят цикъл трае 7 дена на трети ден посредата наканя драстично намаля никога не съм била с три дена цикъл

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 07:20 от Lovemix23

# 8
  • Мнения: 1 825
Лентички за О не се правят с първа урина Simple Smile, а и при положение че на 21.05 сте била с М нормално е да ви дойде на 20.06. Явно О ви е била около 06.06

# 9
  • Мнения: 24
Благодаря много значи ще пробваме с опитите защото този месец не беше нормален цикъл беше си обилен но малко дни три дена а аз съм със 7 дена цикъл на 8 ми ден съм си чиста знам за зацапване при имплантиране но моя случай не е зацапване

# 10
  • Мнения: 1 825
Благодаря много значи ще пробваме с опитите защото този месец не беше нормален цикъл беше си обилен но малко дни три дена а аз съм със 7 дена цикъл на 8 ми ден съм си чиста знам за зацапване при имплантиране но моя случай не е зацапване

Започнете с лентичките от 8-10 ден препоръчвам 2рата половина на деня да тествате след поне 3часа не ходене по  малка нужда и изпити поне 1л течности.
А относно продължителността на самото кървене, мога само да кажа, че от както бебеправим с ММ цикъла ми няма нищо общо с преди, еднакъв месец даже нямам...

# 11
  • Мнения: 24
Благодаря много ще опитаме

# 12
  • Мнения: 3 597
Тук във форума има тема за тестове за овулация . Намерете я , за да разгледате и попитате при нужда . Но те са различни от тестовете за бременност и явно не сте го направили както трябва . Както са ви казали , не се прави с първа урина и чертите трябва да са еднакви , не просто да са 2 .

Нормално е при опити да имате промяна и също от желание да си внушавате и да си намирате симптоми . На всички се е случвало в даден етап 😁

# 13
  • Мнения: 24
Благодаря на всички за отговорите и съветите надявам се следващия месец да сме с резолтат

# 14
  • Мнения: 11
Здравейте, как мислите положителен ли е?

Общи условия

Активация на акаунт