С какво ви дразнят мъжете /тема № 8/

  • 46 163
  • 747
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 691
Добре дошли в новата тема!

Можете да се оплаквате от мъжкото съсловие колкото и както си пожелаете Stuck Out Tongue Winking Eye

старата тема

# 1
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
В момента има европейско първенство по футбол. Жената ми се кара че съм задръстил хладилника с бира Laughing . Добре че Кристиано (нейния любимец) и компания продължават напред. Grinning

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Ако мъжът ми задръсти хладилника с бира, сериозно бих му се издразнила... Но не за друго, а защото ще взема да я изпия всичката, пък в момента спазвам хранителен режим. Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 11 994
Бира в хладилника само може да ме радва. Стига да има местенце и за бялото вино Wink

# 4
  • Мнения: X
Ако мъжът ми задръсти хладилника с бира, сериозно бих му се издразнила... Но не за друго, а защото ще взема да я изпия всичката, пък в момента спазвам хранителен режим. Laughing
Оххх, същата драма имам и аз, с допълнение, че гадината е домъкнал и любимите ми Babich и Henrdicks. А това са празни калории, бе гадино мъжка!

# 5
  • Мнения: 5 154
Малко офтопик, но по темата с бирата
Баща ми, поради ред причини, пие бирата на стайна температура вкъщи, основно лагер. Едно време като живеех при тях моята стоеше в хладилника, неговата в килера. Идва една вечер в стаята ми, супер кисела физиономия, връчва ми отворено кенче Мърфис, казва "Това май е твое." и излиза. Горкия човек си взел някаква бира от килера, ама от де да знае, че щерката пие някаква шашава бира, дето не се изстудява Joy

# 6
  • Мнения: 585
Тъкмо щях да питам - ама лещата чисти ли се...
Едно време като дете баба ми ме караше да я чистя, защото беше пълна с едни дребни камъчета със сивкав цвят, досущ като лещата. И сега по навик преглеждам отгоре-отгоре дали няма да се появи някое камъче Simple Smile
Да се оплача, днес тъкмо набирах инерция за мини скандал за разхвърляните дрехи и о, чудо -  какво ли не прави телепатията след дълги години съвместен живот, дрехите изведнъж се оказаха в коша за пране. Сега имам голям проблем - няма за какво да дудна Simple Smile

# 7
  • Мнения: 795
+1 за дрехите! Понеже е огромно усилие да се сложат в коша за пране, сме се разбрали поне да са на земята, за да знам, че трябва да се изперат и аз ги местя в коша.
За къде толкова бързат тези мъже не знам?! Все намирам някакви предмети на необичайни места из къщата...

# 8
  • Мнения: 5 154
Не ми пречи дрехите да не са в коша, поне за момента Grinning на пода са си ок. Включително вечер, когато не ми се ходи до мокрото, мятам и моите там, с уговорката, че трябва да се махнат от пода задължително преди роботчето да мине да чисти. По-скоро ми пречи, когато трябва да пробирам някакви неща за пране и да го питам кое от "стола" е за пране. Или сме се развихрили в кухнята, взимам някаква кърпа и ми се казва "Не, тази! Тази е мръсна!" Ок, отива на пода Laughing след това всичко дружно в пералнята.

Това, което ме дразни, е, че попивателната гъба редовно се озовава в мивката. Вбесява ме. Знам, че може и сама да падне, да се бутне неволно, но никога няма да обърне внимание и да я извади Unamused Все тая дали е паднала в тенджера, която сме накиснали или нещо друго.

Safiren, сигурна съм, че ще намериш за какво, вярвам в теб! Beers

# 9
  • Мнения: 2 107
Дразни ме в момента с това, че не дразни. Нещо се е кротнал за сега. 🤨Дал щот децата не са с нас сега?Подозрително ми е чак.

# 10
  • Мнения: 6 316
И моят не долюбва лещата, но чат пат хапва по малко.
Днеска ми се прияде грах със свинско месце ииии. Ами моят хубосник не яде грах. Съответно готвих друго, ама яд ме хвана. Аааа Confused

# 11
  • Мнения: 1 548
А моя мъж обожава боб, леща (оранжевата- не кафявата), грах
с много зеленчуци(лук, домат, чушка, морков) и подправки(червен пипер, джоджен, сол).
Единствено казва ориз и картофи по-рядко да готвя, че са въглехидрати и се пълнее от тях, а той се хвана да отслабва и е минус 16 кг за има няма 10 месеца.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Бобът, лещата и грахът също са доста въглехидратни. Аз точно по тази причина не ги консумирам.
Щом отслабва, ядейки тези храни, е късметлия. Метаболизмът му работи добре.

# 13
  • Мнения: 6 316
Зависи как отслабва. Ако медитира на дивана, че "Оммм, сега отслабвам" е едно. Ако се натоварва физически е друго.
      Аз някъде четох че бобовите култури способстват за изграждане на мускулна маса. Но си трябва натоварване, а не медитация. Grinning
      Иначе за отслабването е най важен хранителния режим. Какво, и най - вече в какво количество се консумира.
       Най добре е да се направи консултация с диетолог, който да изготви диета според индивидуалните особености и метаболизъм.
       Браво на съпругът. Много добре се справя.

Ядосва ме мъжо, че не ме слуша. Като малките деца е, когато минават през периода да повтарят за всичко "Не, не, и не".
    Каквото и да поискам, първо казва НЕ, а после се замисля дали пък не е добре да се направи. Става въпрос за неща, които не биха отнели повече от 20 минути. Angry
       В същото време иска по няколко неща едновременно да бъдат свършени от мене, като затова трябва и да се намирам на поне 3 места едновременно. И ги иска сега, бързо и веднага.
      Аз да не съм факир бе, аааа.
     Нямам нищо против, ама едно по едно, бе милу. И ваксина сложих, ама още си седя със 2 ръце само.
     За сега скърцам със зъби и го приземявам, ама кога ли ще се развикам по качествено...

Последна редакция: нд, 27 юни 2021, 08:47 от geizer

# 14
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
И ваксина сложих, ама още си седя със 2 ръце само.
Ей това ще му го кажа като ме ядоса следващия път - чакам мутацията от ваксината да се задейства Joy

Общи условия

Активация на акаунт