Шумен - 10

  • 12 133
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 304
Благодаря за посрещането  Hug

# 16
  • Шумен
  • Мнения: 67
damakupa, добре дошла и от мен  smile3525.

# 17
  • Мнения: 304
Сега да ви питам-някоя от вас била ли е при д-р В.Йорданов т.е. той да ви е следял бременността-какви са вашите отзиви за него. Просто информативно.
Благодаря!!! Simple Smile

# 18
# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
Сега да ви питам-някоя от вас била ли е при д-р В.Йорданов т.е. той да ви е следял бременността-какви са вашите отзиви за него. Просто информативно.
Благодаря!!! Simple Smile
Ами аз,само че преди 10 години.За него мога да кажа само хубави неща,много отзивчив и внимателен,с една дума професионалист
P.S.Добре дошла и от мен  bouquet

# 20
  • Шумен
  • Мнения: 67
Сега да ви питам-някоя от вас била ли е при д-р В.Йорданов т.е. той да ви е следял бременността-какви са вашите отзиви за него. Просто информативно.
Благодаря!!! Simple Smile
Не съм при него, ама съм чувала само добри неща  Wink.

# 21
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
При д-р В. Йорданов обикновено е такава лудница, че ако се добереш до него без да чакаш 2 часа пред кабинета, си е жив късмет Sad мен нещо не ми се висеше с тумбака, та избрах друг.
иначе е опитен и се държи като нормален човек, което за мен е много важно. освен това ония злобари горе в болницата не го обичат много, не знам защо  newsm78

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Доколкото знам и аз, при него има ужасно много бъдещи мами и лудницата е пълна, наистина  Peace

# 23
damakupa добре дошла и  то мен!!!!!
Диде не казваш как се представя ученичката!!!
 А някой знае ли как се прави ТИРАМИСУ? Има хилядя рецепти но коя е оригиналната рецепта немога да разбера! знам че е с маскарпоне. Мерси предварително!!!!

# 24
  • Мнения: 903
damakupa Добре дошла и от мен Hug
Аз бях при Йорданов. Въпреки навалицата и голямото киснене с тумбака аз ще съм му цял живот признателна, защото ако не беше неговата бърза реакция днес нямаше да ги има Силви и Татянка. Но не знам какво да те посъветвам. От толкова много пациентки мисля, че не успява да обърне достатъчно внимание/ за мене не важеше, защото бях тежък случай/ и имам познати които не са много доволни.
Диде, тръгна ли Сиска на ясла. Айде разправяй.

# 25
  • Мнения: 122
Дама купа добре дошла и от мен.

# 26
  • Мнения: 304
Ох, да ви се оплача-вчера посетих доктора защото имах контракции и той ми каза че е много вероято да родя преждевременно -много ме е страх и сега само се тъпча с хапове и гледам да си почивам-щото иначе в болница хич не ми се ходи
 Praynig
Благодаря за отговорите!!!

# 27
  • където има любов
  • Мнения: 307
Хайде и аз най-накрая!Тия дни сме със сополи и съответно сме си в нас.Зверчето спи и така успях да се добера до компа.
Относно д-р Йорданов ,за мен той е голям специалист,но да ти следи бременността,по-добре някой друг.
И тъй като Димана е работеща жена,от нейно име ще си позволя да кажа ЧЕ СИСКА СЕ Е ПРЕДСТАВИЛА ЧУДЕСНО!Но очакваме още информация от самата Диманка!
И накрая-ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАМИ!

# 28
  • Шумен
  • Мнения: 67
Момичета, някой да е чувал за д-р. Митев? Наслушах се на много гадни неща за него Sad.

# 29
Здравейте и от мен и аз искам да се включа тук. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт