Шумен - 10

  • 12 211
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 122
Диде бързо да оздравяват малките кукли.

# 226
  • Мнения: 112
Благодарим, момичета за хубавите пожелания. Черпя веднага   cook cook cheers Съжалявам, че пиша на бързо ама от празнуване, акъла ни се взе... #Crazy Вчера, днеска, утре стана нашта работа три дни яли пили и се веселили. Снимки и клипчета обещавам утре.  Peace

# 227
  • Мнения: 304
Здравейте,
скоро не съм писала но Ви следя редовно-искам да попитам шуменските мами за педиатрите в града. Понеже съм с палнирано секцио за другата седмица, а още не съм си избрала педиатър-бихте ли ми препоръчали някой  и каква е точно процедурата-сега ли трябва да отида или след като се роди бебето живот и здраве  Embarassed
Благодаря предварително!!!

# 228
  • Мнения: 186
Damakupa, до колкото си спомням, след като се роди бебето трябва до една седмица да се запише при личен лекар. За съжаление не мога да ти препоръчам педиатър, защото живея във Велики Преслав.
Стискам палци за безпроблемно раждане!
Ние също имаме рожден ден другата седмица.

# 229
  • Мнения: 112
Момичета, Валето /Vi_ki/ има момиченце, 3 500гр. и 50 и няколко сантиметра (и тя не знаеше точно). Да им е живичка и здравичка малката сладуранка, дето още не знаят как ще я кръстят!!! От сърце им желая много прекрасни мигове с малкото им съкровище!!!

# 230
  • Мнения: 903
Честито Vi_ki, да ви е жива и здрава прекрасната дъщеричка. Много се радвам  bouquet  bouquet  bouquet

# 231
  • Мнения: 2 609
   Честита дъщеричка на Vi_ki!!!

Да им е жива и здрава и да радва всички около себе си!
 

# 232
  • Smallville
  • Мнения: 994
Честито и от мен!Много да сте здрави и много усмивки smile3541

# 233
  • Мнения: 4 370
Честит рожден ден на патерици на Дани! Да е весело и засмяно детенце! Рале, чакаме снимки, клипчета. Знаем ги вашите рожденни дни по три дни.

Честита бебка на Валя, да и е жива и здрава, много да я радва и мама бързо да се възстановява.

За педиатър, дама купа, аз само ще те посъветвам коя да не си избираш - Балева! Те все тая коя ще избереш, но поне да е най малкото зло.

А по въпроса защо ги няма постовете - през ноща петък срещу събота от БГ мама имали проблем и цялата информация от 04.12 до 08.12 се е затрила. Техника,какво да се прави. Та затова аз писах че снимките от срещата не успях да гледам и ще помоля Леми пак да пусне линк към тях. Благодаря.  Heart Eyes

# 234
  • Мнения: 112
Честит Рожден Ден на адашчето Дани, да е жив и здрав, да радва много мама и тати, да не боледува въобще и да палува на воля!!!
Пети и на теб да ти е честит празника! Приятно изкарване ви пожелавам!

# 235
  • Мнения: 112
Ето ви малко Снимки, ама толкова за сега има и още, ама по - нататък. За клипчетата също ще почакате. Grinning

# 236
  • Мнения: 903
Пете честит рожденник и от мен. Да ви е жив и здрав и много да ви радва сладкия Дани.

# 237
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Здравейте, мами!
Искам да се присъединя към вас, макар да не живея в Шумен вече. Прекарала съм 23 години там. 23 хубави години. Сега съм на . . . малко повече  Laughing
Казвам се Жана. Имам 2 деца и от време на време идваме при бабите в Шумен и Мадара, най-вече през лятото. Ако някой ме светне как става, ще добавя и аз разни картинки на мен и децата. Не знам дали няма да успеем да се приберем да си живеем в Шумен, както ми се иска. При всички положения, искам да следя какво става в най-прекрасния български град. Може да открия мои съученички и приятелки. Учила съм в МГ-то, живяла съм в Тракийския. Ако на някой се струвам позната - нека да ми пише.
П. П. Как се казва щерката на viki? Измислиха ли име? Аз харесвам Магдалена Joy
Честит рожден ден на всички рожденници. И ние си имаме приятелка Никол, която става днес на годинка.

# 238
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Пак съм аз, май обърках сметките, годинките бяха не 23, а 25

# 239
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 601
търся да закупя ЛЯТНО ЧИПОЛИНО МОДЕЛ ОН РОУД-ТРИКОЛКА
ако някой чуе да се обади

Дай 30 кинта и е твоя! Не си казала, бе душа! Даже до март е гаранционна  Peace

Освен, че няма страници от темата, от събота насам не ми е излизала в Нови отговори на моите публикации  newsm78
Затова със закъснение, но от сърце ЧРД на големите мъже на Рали и Мушу   bouquet Да са ви живи и здрави  Hug
Честита дъщеричка на Viki! Да расте здрава и щастлива.  bouquet

Момичета, вчера най- после занесох дрешките в Дом майка и дете. Много се зарадваха сестрите  Simple Smile, дано да се използват рационално нещата. За големите дрехи- няма да ги нося в Друмево. В момента тече акция за набиране помощи за дом Детелина. Нашето училище също участва и смятам да използвам момента и да ги дадем там. Съгласни ли сте  newsm78

Айде, стига ви толкова, че след малко съм на концерт  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт