💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 9 - След края на сезона

  • 67 699
  • 854
  •   1
Отговори
# 105
  • Испания
  • Мнения: 37 503




Не е сватба. По-скоро моминско парти.



Повече ми харесва снимката на сладура Сами - син на Поли и Мохамед.

# 106
  • UK
  • Мнения: 958


Божидара и Деян и Ели и Пламен май са отворили общ бизнес в София. Май е някаква сладкарница или нещо подобно.

# 107
  • Мнения: 5 386
Това, че са предприели бизнес начинание, е ок, отива им! Очаквах обаче да е свързано с приключения, забавление, креативно мислене, нещо като център за предизвикателства, игри, мислене, откриване на скрити съкровища....

# 108
  • SF
  • Мнения: 21 293
Аз не съм очаквала от тях бизнес тип "откриване на скрити съкровища". И двете семейства не съм ги запомнила като изключителни приключенци и любители на предизвикателствата, чак в бизнес да го превърнат. Вероятно са гастрономични типове, които обичат да похапват. Хванали са последния влак, който тръгва от гарата на тяхната популярност, което си е донякъде и бизнес нюх.

# 109
  • Мнения: X
Е то Божидара не работеше ли това по принцип, да измисля загадки за ескейп стаи? Ако е имала нужда от промяна, очевидно няма да иска да подхване същото.

В Google Nomnom излиза като магазин за сладолед, палачинки, баница и тип домашни сладкиши, на снимки изглежда като да е същото помещение. В Гео Милев пише, че се намира.

# 110
  • София
  • Мнения: 15 247
Нищо не й пречи на Божидара да си развива и бизнеса със стаите.
Той да си е неин, а този да е общ.

# 111
  • Мнения: X
По бтв върви реклама за кастинг за предаване тип да си намериш жена. "Ергенът" се казва, не съм го чувала. Сто процента е чужда продукция сигурно, някой чувал ли е каква му е концепцията?

# 112
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Чужда е, да. The Bachelor

20 жени се борят за сърцето на 1 мъж. Водещ ще е Наум Шопов - младши. Вече се снима в Турция.

# 113
  • Мнения: 5 386
Имах предвид надграждане на бизнеса на Божидара - особено с включването на Пламен и Ели, които обичат игрите. Това с поредната сладкарница/заведение с домашна храна.... коя от двете е изявена кулинарка?

# 114
  • Мнения: 3 856
По мои наблюдения, Пламен и Елена са хитри и използват популярността, която натрупаха покрай предаването, доста умело. В това няма лошо, разбира се. В началото започнаха общ бизнес с Калина и Емил. Беше свързан с някакви тениски доколкото помня. Явно не им потръгна много.
Деян и Божидара са доста умни (особено Деян и Пламен не веднъж го е споменавал). Божидара определено има нюх за бизнес. Явно са решили, че могат да са си от полза и да създадат нещо заедно, което да им носи доходи. Отварянето на сладкарницата им беше преди повече от месец ако не се лъжа.

# 115
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Както предположих, моминско парти, макар че за пръв път виждам бъдеща булка да сложи було на това парти.


Скрит текст:


# 116
  • Мнения: 3 728
Не е странно, че е с було. Виждала съм на много момински. То не е истинското й було.

# 117
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не пиша, че е истинското. Просто никога не съм виждала на моминско парти. Ама хора всякакви.

# 118
  • UK
  • Мнения: 958
Доста е популярно в последни години бъдещата булка да има було и на моминско парти, особено във Великобритания всички си слагат.

# 119
  • SF
  • Мнения: 21 293
Е, как!! Воалът си е знаков за моминското парти! На сватбата може да е друга прическата и украсата в косите, но на моминското парти воалът си е емблема!
Може само булката, а може и всички момичета да са с воали. Но, обикновено отличителният аксесоар е отреден за бъдещата младоженка!

Общи условия

Активация на акаунт