💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 9 - След края на сезона

  • 67 709
  • 854
  •   1
Отговори
# 120
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Е, как! Това с воала е типично за България, нали? Ама че съм проста!   

Две много хубави снимки.



# 121
  • SF
  • Мнения: 21 423
Не си проста. Моминските и ергенските партита са на мода от някакви си 10-20 години и особени правила не са установени. Като цяло, с воал или без воал, е нещо ново и нетипично, но бързо се хареса и възприе от българите и вече си се практикува. Може и без воал!!!! Може и иниански маски да си слагат на главите, ако са решили, че е смешно и ще остане спомен. Може и без момчетата от Максимус и банкноти в бандажите. Няма правило как за се забавлявате и къде. Правят си уикенди в чужбина. Идеята е да се съберат само приятелките и да се забавляват, без значене дали ще го наричат екскурзия, последна ваканция, женско парти, моминско парти, весело парти, розово парти... Все тая.
Но понеже някой (може би ти) каза, че воалът не се слага на моминско парти, ти отговорихме, че се слага заради символиката. Даже на сватбата булката може да е решила да е без воал.
Ако ме поканят на моминско парти, ще си сглобя нещо от венче от Джъмбо и парче тюл. Ако булката не иска да слага, и аз няма да се накича. Ще го метна в багажника и ще забравя за него.
Скрит текст:
Мързи ме да ти потърся една много хубава снимка от Мадрид - всички момичета в еднакви розови плисирани роклички и розови воали, в розова лимузина под наем. Булката в по-искрящо розово  - като захарни памуци на клечка.
Иначе на моминско парти моя приятелка беше с фланелка на Левски и съответно й бахме намерили син воал. Но тя и на абитуриентския си бал беше с шалче на левски върху роклята с голия гръб, така че не се учудвай на нищо и нищо не те прави проста.

# 122
  • Мнения: 5 390
Аз явно съм от старите, на ни едно моминско не съм ходила , самата яз нямах, защото имах други грижи, сватбата ми бе само от 40 човека, нямаше фотосесии и диджей, пък кво остава за воали, танцьори - стриптизьори, дантелени панталони, бюстиета и прочие,ааааа, най-важното - нямаше телефони с интернет, нямаше Инстаграм...и интернет имаше само в клубовете, а не у дома Simple Smile
Но познавайки дъщеря ми, и тя ще е без тези новости, екстри и показност, въпрос на сем.култура е.

# 123
  • earth
  • Мнения: 1 334
Чудя се корелацията между знанията за момински и ергенски партита и това колко прост е един човек положителна ли е или отрицателна. Защото аз нищо не знам за тях...

# 124
  • София
  • Мнения: 15 254
Моминските партите навлязоха у нас заедно с празници като Хелоуин, примерно. Simple Smile Гледаме и попиваме от западните "култури".
Гугъл вади разни картинки като се изпише "bachelorette party" . Има бъдещи булки с воали, има и такива - без. Ама е по- така като са с воал.

# 125
  • Мнения: 8 977
Чудя се корелацията между знанията за момински и ергенски партита и това колко прост е един човек положителна ли е или отрицателна. Защото аз нищо не знам за тях...
ха ха, корелацията е нула.

# 126
  • earth
  • Мнения: 1 334
Чудя се корелацията между знанията за момински и ергенски партита и това колко прост е един човек положителна ли е или отрицателна. Защото аз нищо не знам за тях...
ха ха, корелацията е нула.

Едва ли. В човешкия живот всичко е ограничено. Времето за научаване на тези неща е за сметка на нещо друго, което остава не научено.

# 127
  • SF
  • Мнения: 21 423
Като например как се пише "ненаучено"!
С какво ли си запълнил липсата на знания от 4-5 клас по БЕЛ?!

# 128
# 129
  • SF
  • Мнения: 21 423
Много сладки аксесоари!! Simple Smile Явно датата не е избрана случайно!
Смайли, те обувките не са случайни, та какво остава да пропусне дантеления плажен тоалет и воала!! Simple Smile

# 130
  • Мнения: X
Има някаква тъга в снимката на Дени, а не би трябвало, понеже тя беше доста над половинката си.

# 131
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Руският е умопомрачителен. Та в тази връзка:

"По-добре е да замълчиш и да те помислят за глупав, отколкото да си отвориш устата и да премахнеш всички съмнения за това."

Ейбрахам Линкълн

# 132
  • София
  • Мнения: 23 066
Можеше да си направи труда да го копира от интернет поне...

# 133
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Защо да копира? Тя си мисли, че знае какво и как пише.

# 134
  • Мнения: 5 390
Сега разбрах какво не е ок в лицето й -грубовато е, макар и с правилни и симпатични черти.
Хммм, много млади хора си мислят , че са капацитети и умни, знаещи, можещи, оттам и самочувствие, самоувереност и претенции ..... Дано времето и животът ги отрезвят.

Общи условия

Активация на акаунт