💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 9 - След края на сезона

  • 67 691
  • 854
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 144
Тина си е същата, но без джуки

# 436
  • Испания
  • Мнения: 37 503


# 437
  • Мнения: 2 143
Много са сладки Тина и Миро. Миро изглежда много по-добре сега, като има бузи. Преди му е било много слабичко лицето, но пак е симпатяга.

# 438
# 439
  • Варна
  • Мнения: 5 288
Уооо, тука яко е прекалила с фотошопа. То гънка не е останала по лицето. Личи си до къде е работено с "четката". Много грозно си е червисала горната устна. Не знаех, че още се прави това.

# 440
  • София
  • Мнения: 23 098
Отдавна не се ползва фотошоп за обработка на снимки (изключвам професионалните такива). Има други програмки, че и дори в снапчата да се щракна, ще изляза с изразени скули и гримосана.

# 441
  • Варна
  • Мнения: 5 288
Явно съм доста олд скуул Grinning но каквото и да е използвала, факт е, че резултатът е мега зле. А иначе е красива. Поне според моя вкус.

# 442
  • Мнения: 2 143
Малко на русо барби го е докарала с тази обработка на снимките.

# 443
  • Мнения: 4 424
Че тя си е направила лицето 2D на тази "снимка", да не кажа "Рисунка"

# 444
  • Мнения: 5 386
Яница е добре на снимките, свежо и хубаво костюмче, дано поспре с гримирането, защото е хубава и без грим - по-свежа и естествена е. За преработените снимки на Д. - не съм компетентна  кое как е постигнала, но съм отвратена от изкуствеността. *То ако я видя на живо, няма да я позная* - е работата.

# 445
  • Мнения: 4 144
Тези фотоси ме потрисат. Доста оригинално ще бъде да се снимат натурални. Млади хора са, не разбирам защо си го причиняват. 🤷♀

# 446
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Момчил се оплаква.



Ето статията

Да им кажа на "журналистите", че реагират с 1-2 месеца закъснение.

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 10:54 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 447
  • Мнения: 8 894
Тези фотоси ме потрисат. Доста оригинално ще бъде да се снимат натурални. Млади хора са, не разбирам защо си го причиняват. 🤷♀
Това е цяла индустрия софтуер за разкрасяване на снимка. Вече рядко ще има натурални снимки.
'Стреляли' са по Егото на хората,  желанието за лайкове  и одобрение/възхищение движи всичко.

Аз предпочитам да си ги правят корекциите чрез апликациите, а не действително. Така, че който иска силиконови устни, да си ги нарисува първо и да се види.

# 448
  • София
  • Мнения: 1 324
Тина и Станимир ще ходят на меден месец в Кения

# 449

Общи условия

Активация на акаунт