💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 9 - След края на сезона

  • 67 729
  • 854
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 9 009
Тина си е същата, но без джуки
и + бретон

# 451
# 452
  • Мнения: 10 453
Едни хора, които не трябваше да влизат в предаването. Най-вероятно още щяха да са заедно.

# 453
  • Варна
  • Мнения: 5 401
Напротив - колкото по-рано разберат, че не си пасват, толкова по-добре. Добре, че влязоха, а не се разведоха след 10 години брак и деца. Според мен неминуемо щеше да се случи тази раздяла.

# 454
  • Мнения: 10 453
Не съм сигурна. Прекалено много хора се намесиха в отношенията им, навсякъде ги коментираха, вдигнаха им самочувствието, особено на мъжката половинка. Не че кой знае каква слава и известност ти носи това предаване, но те бяха много млади и отскоро заедно, за да ги понесат нормално.

# 455
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ако едно семейство се развежда заради коментари в социалните мрежи, не е било никакво семейство.
Ако мъжът е трябвало да си отвори очите, четейки коментари, колко сляп трябвало да е бил. Едно е да се виждат само вечер след работа и преди лягане, друго е да са заедно 24 часа.

# 456
  • Мнения: 10 453
Аз пък съм абсолютно убедена, че една много голяма част от разделите и разводите са поради намеса на околните. Тъщи, свекърви, приятели, роднини - има прекалено много хора, които предпочитат да се занимават с другите, отколкото със себе си. Когато по някаква причина станеш по-известен, този брой се увеличава. Само тука колко жени написаха какъв изверг е Яница и как биха приели Момчил с отворени обятия. Естествено, че самочувствието му ще удари тавана. Как ли се е чувствала майка му след тези коментари? Предполагам, че и поне част от приятелите му са му дали едно рамо колко е велик и как е изтеглил късата клечка. При един по-кратък брак, в който не са минали и преборили изпитания, това според мен е достатъчно. Разбира се, само врачка би могла да каже дали, ако не бяха тези обстоятелства, биха запазили брака си, но съм твърдо убедена, че е имало шанс да се напаснат.

# 457
  • Мнения: 4 144
Важното е че са се разделили с мир.

# 458
  • Мнения: 590
Веселка и Момчил от първия сезон са станали родители на Теа. Те бяха с най-кратка връзка от участниците /10 месеца/, сгодени. И те бяха много критикувани от зрители и участници, че не са един за друг, че Момчил е с лош характер и потиска Веселка. Е, ожениха се след предаването и вече имат дете. Не са се повлияли от хората и са си следвали плановете.
При Яница и Момчил по-скоро си мисля, че тя не се беше наживяла и ѝ хареса да е разпознаваема  в социалните мрежи и извън тях. Те не са споделяли кой е инициатора на раздялата, и добре правят, че не коментират много по темата.

# 459
  • Мнения: 15 960
С това нейното характерче беше ударила джакпота с Момчи, ама не се осъзна и не го оцени, малко да се кротне.
Но всеки си знае.

# 460
  • София
  • Мнения: 15 280
Момчил си е едно много обикновено (да не кажа по-точна дума) същество от мъжки пол, което не блесна с нищо. Не знам какво толкова се прехласват някои зрителки по него.
Имаше много ситуации в игрите, в които Яница беше по-мъж, по-съобразителна и по-адекватна от него.
Усмихнат и лъчезарен. Може би това е най-голямото му достойнство. Не че е малко, де. Ама ще е достатъчно за една жена, която не очаква много от мъжете.

# 461
  • Испания
  • Мнения: 37 503


maximal_bulgaria ⚠️ ИДВА НОВ СЕЗОН ⚠️
Ансси и Марти - вицешампиони от “Един за друг” 2020г.
Единствената обявена двойка в новия сезон на MAXIMAL REVENGE 2021 “Битка със сърце”
Забавни, непредсказуеми и в страхотна спортна форма. Готови за битка срещу останалите риалити герои, те влизат в състезанието, за да достигнат до финала с настроение и решителност.


Анселита е прибавила още едно "с" за респект.

# 462
  • Мнения: 1 925
Ехх, това АнССи, не заприлича на човек.

# 463
  • Мнения: 3 877
Какво е това ново предаване? Не съм чула 🙄

# 464
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не е ново. Maximal REVENGE e първото Българско онлайн риалити за приключения, битки и история.
Допълнително Maximal провежда event-и, и Team Building събития.

Общи условия

Активация на акаунт