💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 9 - След края на сезона

  • 67 661
  • 854
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 27 221
Стефи и Анжело във Варшава 🙂

# 406
  • Мнения: 8 846
Много са тъпи разговорите между двамата, макар, че се мъчат да говорят даже изразитено. Иначе качеството на видеото е добро, но кой им режисира къде да ходят из Варшава? Май си вървят,  където им око види. Ако целта е да направят реклама за пътуване до Варшава да гледат малко чужди клипчета и да се научат. Гледала съм един пътешественик, който сам пуска  дронове и снима страхотни чудесии от високо. И дава много полезна информация откъде да си купиш билет за метрото, разказва за страната интересни факти.
В този клип, може целта да е друга, просто двамата си правят канал. Аз по-скоро си мислех, че някой спонсор ги е харесал за пътешественици и ще рекламират някакви продукти, или ще правят поредица от Европейски столици, нещо със предварителен замисъл и план. (не съм гледала останалите им серии , току виж има план)

# 407
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тъпи разговори, тъпотии, които ръсят. Как може да говори така Анжело за поляците? Можеше и да не признава, че не знае какво има във Варшава. Личи! Друго не знаят, но къде е ресторантът знаят.

Варшава е прекрасна. Поляците изобщо не са груби и пияни по цял ден. Да ви се е случвало в някоя държава мъж, който е пред вас и слезе на спирка, да ви подаде ръка, за да слезете? Не мисля. Живяла съм години във Варшава.

Чудя се как съм могла да ги харесам тези двамата при първото им влизане в "Един за друг". Адски неинтелигентни са.

Последна редакция: чт, 16 сеп 2021, 12:57 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 408
  • Мнения: 8 846
да,  и аз съм разочарована, изглеждаха хем хубави, хем интелигентни.
Ами то и в БГ  винаги има хора по кафетата, това  е навсякъде. Нямам време да изгледам и останалите им неща, пък и не знам дали искам вече... за да разберем каква е идеята и какво се мъчат да направят, освен популярността им.

# 409
  • Варна
  • Мнения: 5 240
Ох, и аз си помислих точно същото, като Анжело се изказа така грубо за поляците - че били фейк руснаци. Айде - за майтапите за пиенето - ок, но другото... Отишъл си им в държавата и говориш как не ги харесваш ?!? Какво очакваш?? Не ги следя, но сто процента са събрали много черни точки.
И на мен ми се видя скучновато видеото, но пък според мен нямат скрита причина да го правят. Вероятно просто се мъчат да събират лайки. Толкова си могат, толкова си правят хората. Не вярвам някой наистина запален и любознателен пътешественик да се събскрайбне за канала им.

# 410
  • Мнения: 8 846
пък Стефи да вземе малко стайлинг да си направи, като пуберка се изживява. Да ходи на уроци по грим и прически при Яница и Тина

# 411
  • Мнения: 10 387
Ако искам да гледам нещо за пътешествия, има далеч по-читави блогове. Тия двамата не ги харесвах, когато бяха още в предаването, та сега ще седна да ги гледам. Даже не съм ги и отваряла. Това е евтина популярност.

# 412
  • Мнения: 8 846
Ако искам да гледам нещо за пътешествия, има далеч по-читави блогове.
встрани от темата, препоръчай някой линк, пътешественик, който наистина прави хубави филми

# 413
  • Мнения: 10 387
Даже не предпочитам филми, описанията са ми по-интересни. Скоро четох един блог, на един човек, който обикаля с мотор, беше ми интересен. Ще го потърся на другият компютър и ще ти го пусна на лични, ако се интересуваш от такъв род блогове.

# 414
  • Варна
  • Мнения: 5 240
пък Стефи да вземе малко стайлинг да си направи, като пуберка се изживява. Да ходи на уроци по грим и прически при Яница и Тина
Това пък защо? Нима е нужно всички жени да са от един калъп? Аз пък много се радвам на жени, които имат самочувствие и без грим. Признавам си - аз не съм от тях. Стефания си е красавица. И е младолика. Това е чудесно.

# 415
  • София
  • Мнения: 23 098
Младолика? На колко години е, не ми изглежда на повече от 25-26. Тоест тя Е млада и е нормално да е младолика. Това че не прилича на киборга Яница е отделен въпрос.

# 416
  • София
  • Мнения: 1 410
Стефания е на 22.
Даже може и още на 21 да е, в Един за друг беше на 21. 😁

# 417
  • София
  • Мнения: 23 098
Аха, благодаря. Младолика била - мчи как няма да е! Joy Ама и аз добре я подредих, че е макс на 26.

# 418
  • SF
  • Мнения: 21 243
На 21 е задължително да са младолики, освен ако не са се направили на лелички.

# 419
  • Варна
  • Мнения: 5 240
О, не знаех, че е на 21 - 22. По някаква причина си мисля, че всички са колкото мен. Joy Значи нормално си изглежда - да. И стилът ѝ на обличане също е ок.

Общи условия

Активация на акаунт