🎭 Като две капки вода - сезон 10, тема 4

  • 54 154
  • 873
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 957
„Като две капки вода“ e българска версия на шоуто „Tu cara me suena“.
Предаването започва през пролетта на 2013 година и се излъчва по Нова телевизия.

Десетият сезон на шоуто стартира на 14 февруари 2022 г.

Искате да гледате шоуто на живо?
Няма билети на свободна продажба!
Публиката там е само с покани, трябва да познаваш човек от екипа или да спечелиш някоя от игрите в официалните страници във Фейсбук/Инстаграм.





Класиране до момента (19.04.2022)



Участници



Александър Сано (актьор, певец)


Алисия (попфолк певица)


Анелия (попфолк певица)


Дарин Ангелов (актьор)


Есил Дюран (попфолк певица)


Краси Радков (актьор)


Крисия (поп певица)


Мариана Попова (поп певица)


Моню Монев (актьор)


Руслан Мъйнов (актьор, певец)




Водещи




Жури

Журито е в състав Хилда Казасян, Димитър Ковачев – Фънки и Юлиан Вергов. Във всеки епизод ще има и специален гост като четвърти член.




С благодарности на Mari_Mar за линковете!


Стари теми:
Тема 1
Тема 2
Тема 3

# 1
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 319
Гласувах за Алисийка,когато пя Риана победи,сега с Бионсето дано да й донесе успех  и да напредне в класирането,най-много я харесвам от всички жени в този сезон Heartpulse

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Вярно на Алисия и се получават много образите...старае се и личи, докато при Анелия и Есил не става. Те са си те и не мърдат от там.

# 3
  • Мнения: 5 820
Благодаря за новата тема.

     Хареса МИ как Дарин изпълни песента на Веско Маринов . Краси беше много фалшив. Пак изтегли късата клечка. Като никога, доста добре се справи Крисия. Дори се просълзих на тази песен на Ваня Костова, защото и тя стана звезда в небето. Просълзих се, защото за пореден път осъзнавам колко е кратък животът и колко бързо минава животът.

Последна редакция: вт, 19 апр 2022, 14:42 от Jennifer_w

# 4
  • Мнения: 6 088
Синът на Ваня Костова се развълнува много от изпълнението на Крисия. Личеше му, а това означава че добре се е справила. Даже я прегърна както би прегърнал майка си. Никакви оценки и класирания не могат да заменят такава емоция.

# 5
  • Мнения: 6 493
Благодарности! Flowers Hibiscus
Глас за Сано в анкетата, мисля, че ще се справи перфектно!

# 6
  • Мнения: 790
Благодаря за новата тема! Алисия е много старателна! И в танцувалното шоу съм я гледала, беше много отговорна и старателна

# 7
  • Мнения: 14 078
Гласувах за Алисия и Дарин.
Вчера ми направи много грозно впечатление как Фънки се изрази за певицата, която имитираше Алисия - моите уважения (или респект, не помня точно), че успя да имитираш тази "пача". В национален ефир си, бре, съобразявай се малко. Не можеш да обиждаш така изпълнител, гледат те хиляди. Той същата "пача", ама дай да обиждаме другите. Много грозно.

# 8
  • София
  • Мнения: 12 401
Благодаря за темата!
На мен Дарин вчера  не ми хареса. Гримьорите са за уволнение. Веселин Маринов също гледаше странно. Чак се учудих, че публиката е гласувала за него.
Вече почвам да се съмнявам, че Сано ще спечели. Все му се измъква победата. Дано следващия път се пребори. То публиката гласува все за Анелия и Дарин, чудя се кой ли ще спечели накрая.

# 9
  • UK
  • Мнения: 957
Тази традиция с всеки да бъде победител, която започна миналия сезон All Stars, сакън да не се обидят големите звезди, ми идва в повече. Вчера Моню не ми беше за победител, повече ми харесаха Алисия и Дарин. От една страна добре, всеки иска да дари за своята благотворителна кауза, ама като е това, какъв е смисъла от излишни напъвания с класирания и т.н.

Другия път залагам на Сано. Satisfied

# 10
  • Мнения: 4 871
Тази традиция с всеки да бъде победител, която започна миналия сезон All Stars, сакън да не се обидят големите звезди, ми идва в повече.

Мисля, че си права. Спомням си как казваха, че много съжаляват, че Софчето не записала дори една победа, а много се опитвали поне по един спечелен лайф да имат участниците.

# 11
  • София
  • Мнения: 8 111
Още колко лайфа има до финала?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Други години финалът е към 24-25 май, но и началото беше около 1-3 март. Тази година стартира на 14 февруари.

# 13
  • София
  • Мнения: 514
И аз залагам на Сано за победител следващия път. Алисия също мисля, че ще се справи добре. Тя ми е симпатична, въпреки че съм много далеч от нейния жанр. Старае се и винаги подхожда много сериозно към задачите, а не се лигави като колежките ѝ Анелия, Есил, че и Марияна.

# 14
  • Мнения: 9 176

https://www.vbox7.com/play:2ee26b2a25
 за разспускане по Моньо

Общи условия

Активация на акаунт