🎭 Като две капки вода - сезон 10, тема 4

  • 54 112
  • 873
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 819
Днес гледах "На Кафе" и се загледах и вслушах по-внимателно в Дарин. Ами стана ми много неприятен. Също ми изглеждаше мазен и лигав. Нещо ме отблъсна в него много, след като гледах малко от предаването тази сутрин.

# 46
  • Мнения: 2 653
И на мен не ми допада в панела на Гала, но в Капките се старае, сякаш по-професионално се държи.

# 47
  • Мнения: 780
Аз пък харесвам Дарин и ще се радвам ако спечели, защото този сезон, според мен, най-добре се справи от всички. Пее чудесно за непрофесионалист. Харесвам и Сано, но освен първото му изпълнение и имитацията на Азис не видях нищо общо с останалите образи. Краси  ми е любимец и изобщо не ме интересува дали пее вярно или не. Мони също го харесвам и смятам, че често беше недооценен.

# 48
  • София
  • Мнения: 12 351
В Дира-а пише, че бащата на Крисия е починал. Горката, толкова е малка.

# 49
  • Мнения: 4 976
В Дира-а пише, че бащата на Крисия е починал. Горката, толкова е малка.
Да, и аз го прочетох - толкова тъжно. https://m.dir.bg/life/zvezdi/infarkt-otne-zhivota-na-bashta-na-k … sadiya-izpalnitel

# 50
  • Мнения: 781
В Дира-а пише, че бащата на Крисия е починал. Горката, толкова е малка.
И аз прочетох.... Миличката....Толкова е малка,а той толкова млад.....

# 51
  • Мнения: 5 819
Много тъжна новина е това. Съболезнования на Крисия. Много млад си е отишъл баща й. Cry Cry Cry

# 52
  • Мнения: 1 991
Съболезнования, много мъчно ми стана, вероятно Крисия няма да участва в шоуто.

# 53
  • Мнения: 5 639
Съболезнования, много мъчно ми стана, вероятно Крисия няма да участва в шоуто.
Сигурно няма да успее да преодолее тази трагедия и да продължи в шоуто, малка е и това ще и се отрази много тежко.

# 54
  • Мнения: 5 819
Дано успее да събере сили и да преодолее тази трагедия в личния си живот. Ние всички сме с теб, Крисия.

# 55
  • Мнения: 9 513
е, ще намери сили, това е родител, не дете все пак. иначе и съчувствам и знам какво ѝ е, оставя отпечатък за цял живот. жалко за човека, макар репутацията му в родния им град, много млад си е отишъл.

# 56
  • Мнения: 10 347
На мен Дарин също не ми е симпатичен от панела на Гала, но не мога да отрека, че имитациите му се получават. Започнах повече да го харесвам. Краси е много едър, а и възрастта му дава отражение - не могат да наподобят образа. Беше много добър като Слави, не си спомням той ли имитираше Тодор Колев, също му се получи. Но като го направят на някоя млада стройна жена е голям смях. Интересно ми е да го гледам и се смея с глас понякога, но тези образи не са му сполучливи имитации, особено в съчетание с фалшивото пеене. Надявам се Крисия да се събере и да продължи участието си, мисля че това би й помогнало да превъзмогне мъката си.

# 57
  • Мнения: 6 063
Крисия според мен ще продължи, защото макар и малка е свикнала да се държи професионално.
Друг е въпросът, доколко успешно би могла да се справи в този момент, ако имитацията е динамична, а песента е свързана с изразяване на радост и нещо весело, забавно. Ако се включи в шоуто в понеделник дано Рачков и Геро да се въздържат от коментари за трагедията в семейството.

# 58
  • Мнения: 5 819
Дано проявят тактичност Геро и Рачков, ако реши Крисия да продължи да участва в шоуто.

# 59
  • Мнения: 1 434
Рачков-тактичност? Няма да се учудя ,ако го обърне на пародия.За мен си е съвършен простак,с огромно самочувствие.Беше комерсиален до едно време,вече се изтърка.

Общи условия

Активация на акаунт