🎭 Като две капки вода - сезон 10, тема 4

  • 54 170
  • 873
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 383
Еееее, едва ли плещят каквото се сетят, все пак импровизират по някакъв сценарий.

# 61
  • София
  • Мнения: 7 889
Имали са вече подобен случай в маскирания певец и нещата бяха под пълен контрол.

# 62
  • Мнения: 9 776
Съболезнования на Крисия и семейството!
Аз много се надявам тя да не продължи, само за да покаже, че е професионалист. Дете е, нека си изживее мъката.  Никой не заслужава такава загуба.

# 63
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ами тя песента на Крисия е ясна - на Кристина Агилера "Show Me How You Burlesque". И е динамична, и танци предполага, че ще трябва да има. Може пък да са ѝ я сменили. Мисля си как предишния път пя "Звезда" на Ваня Костова, някак пророчески ми звучи сега... Disappointed

# 64
  • UK
  • Мнения: 958
Може да ѝ сменят песента на Hurt, пак на Кристина Агилера.

# 65
  • Мнения: 3 639
Аз пък си мисля, че може да запишат изпълнението й предварително и да го пуснат само на екран. Би било по-лесно за нея да го запише без публика, без коментарите след това на водещите и журито, без да е там и да й изказват съболезнования и тя още повече да се разстройва. Не, че по време на евентуален запис няма да й е гадно, но някак ще е по-лесно, ако не й се получи да спрат записа, да го започнат отново, да го монтират, доколкото при живото изпълнение няма място за прекъсвания. Това би бил най-оптималният вариант за нея.

# 66
  • Мнения: 9 193
Финала кога е другият понеделник ли?

# 67
  • Мнения: 6 123
Всички участници със сигурност имат договори и зависи какви възможности дават договорите да се реагира човешки в подобни ситуации. Още повече, че е съвсем млад човек в разгара на хормоналната буря на възрастта и би било жестоко изпитание да контролира емоциите си.
Наистина най-добре би било да я запишат, а някой от другите участници да я замести на бутона. Тя не е сред претендентите за участие на финал, така че могат да направят такъв жест към нея.
Намерих клип на тази песен, която й се падна. Песента като песен може да я направи, но клипа е непосилен - танци, движенията и оскъдното облекло и то на фона на съвсем прясна лична драма би било непосилно и за човек с дългогодишен опит като изпълнител на сцена..Има варианти от шоуто да реагират на ситуацията в т. ч. и като сменят песента. Ще видим какво са решили в крайна сметка. Направиха два епизода с реверанс към близките на двама големи български изпълнителя. Сега се налага да направят някакъв жест на разбиране и подкрепа към участник във формата. Дано да го направят по най-добрия, щадящ за Крисия начин.

Последна редакция: нд, 01 май 2022, 11:01 от Рори72

# 68
  • Мнения: 9 776
Нали не мислите, че ще я насилят да пее? Това ще си е изцяло нейно решение. Сигурна съм, че в договорите си имат подобни засегнати казуси. Продуцентите не са вчерашни, помислено е за всичко.
Голямо дъвкане.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 106
На Папи Ханс баща му също почина по време на сезона, в който той участваше. Ами продължи си, само някакви съболезнования се изказаха. Надявам се все пак, че участникът взима това решение, а не е по принуда заради договор.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Цитирам от фейса:

Raffi / Рафи
33 мин  ·
След 2 сезона, 26 изпълнения, над 40 образа и две победи, утре вечер с огромно удоволствие ще се присъединя към Hilda Kazasyan Julian Vergov и Димитър Ковачев ( Фънки ) като гост жури в в 10-тия сезон на Като две капки вода🤘🏼❤️
Понеделник
20:00ч.
NOVA

# 71
  • Мнения: 2 661
Много се радвам, че Рафи ще е част от журито.

# 72
  • Мнения: 5 708
Цитирам от фейса:

Raffi / Рафи
33 мин  ·
След 2 сезона, 26 изпълнения, над 40 образа и две победи, утре вечер с огромно удоволствие ще се присъединя към Hilda Kazasyan Julian Vergov и Димитър Ковачев ( Фънки ) като гост жури в в 10-тия сезон на Като две капки вода🤘🏼❤️
Понеделник
20:00ч.
NOVA
Супер, значи днес ще бъде интересно...

# 73
  • София
  • Мнения: 12 423
О, Свилен. Приятно гледане!

# 74
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Тазвечершният костюм на Геро много ми харесва и му стои най-добре от досегашните.

Общи условия

Активация на акаунт