🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 7, тема 6 - След края на сезона

  • 44 223
  • 364
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 423
Добро утро!
И аз да се включа в темата. Гледам МШ от първия сезон и сега съм малко скептична.
Прекалено ми е режисирано всичко - разговорите м/у шефовете, репликите към участниците /които са доста слаби до този момент/, дори и облеклото им е сякаш специално подбрано. Това е усещането ми. Знам, че има стилисти, които се грижат за това, но при Токев, Михалчев и Ангелов мисля, че бяха хванали така да се каже техния стил и го доразвиха, а тук нещо не им се получава. За мен няма да има друг като Михалчев - на него толкова естествено му идваха репликите и шегите. Дано следващите епизоди е по-добре. Кустев ми е като накокошинено петле - уж гледа строго, но всъщност ми е смешен.
И една голяма забележка имам към режисьора и озвучителите или там каквито и да са тези, които пускат музиката към предаването - прекалено силна, не се чува какво говорят на моменти. Знам, че трябва да е драматична музиката, за да се подсилва напрежението, но поне да е по-тихо, за да чуваме какво говорят!

# 346
  • Мнения: 1 418
Въпреки, че не успях да гледам много съсредоточено и нямаше някакви уау участници, епизода ми хареса. Журито също не ме дразни.
Зарадва ме това, че ще го излъчват и в събота, не знаех.

# 347
  • София
  • Мнения: 7 972
... Певицата беше забавна , щеше да е придобивка за формата, ако можеше да готви.Но,  уви !😁
И цветарката ми изглеждаше добро попадение и жалко, че не можа да си изпълни добре рецептата. ...
Някои от участниците очеизвадно участваха просто за пълнеж. Хайде нали ние не рупаме доматите с колците. Ще ходиш на мастършеф с тиквички на фурна, ще ми се вайкаш, че наливаш много сос и ще продължиш да наливаш и да се вайкаш и няма да смениш чинията и да си направиш нова презентация. Е ... и ние зрителите понякога имаме печки в къщи и чат пат сме виждали тенджери и тигани, а някои даже и готвят. Grinning

# 348
  • Мнения: 9 609
На мен пък певицата не ми беше забавна, даже за повече от минута такова поведение ми натежава. А какви недоразумения имаше.... например тиктокърката - нахална и недодялана, с нереална представа за действителността.

# 349
  • Мнения: 31 384
Тик токърката беше силно неприятна. Добре, че не продължи. Изненадана съм, че не я избраха, защото е силен дразнител, покрива изисквания за определен зрителски профил и има много последователи в мрежата.

# 350
  • София
  • Мнения: 3 955
Харесва ми новото жури, свежо е.
Само не разбирам защо допускат напред участници като бабата. Всички по-възрастни хора си имат друг стил на готвене и плейтване, които никога не кореспондират с визията на предаването и е ясно, че ще отпаднат в началото, чак ми става жал, че им дават някаква надежда.

# 351
  • Мнения: 9 016
Сладкото не ми е страст, но пък харесах майките с хрупкавите десерти. Определено тази Лидия ми е интересен персонаж и се радвам , че и дадоха втори шанс.
За мен лично на тази Лидия й дадоха втори шанс не заради разпльокания мил фьой, а на етнически принцип.
Как ще имат ромка с професия и бтв-то ще я изтърват. Очаквам да завъртят история около това със сигурност.

# 352
  • София
  • Мнения: 15 499
Да се запиша, поне да ме подсеща,че го дават, за да си го пусна. Повторения или на запис има ли го някъде.

# 353
  • Мнения: 143
Да се запиша, поне да ме подсеща,че го дават, за да си го пусна. Повторения или на запис има ли го някъде.
Повторение има по BTV lady, събота и неделя от 14:00 часа.

# 354
  • София
  • Мнения: 15 499
Да се запиша, поне да ме подсеща,че го дават, за да си го пусна. Повторения или на запис има ли го някъде.
Повторение има по BTV lady, събота и неделя от 14:00 часа.
Благодаря!

# 355
  • София
  • Мнения: 23 130
А Сарафов реално готвач ли е? Аз останах с впечатлението, че е бизнесмен.

# 356
  • Бургас
  • Мнения: 3 606
Аз разбрах, че само Кустев в професионален готвач. И за какво журиране говорим тогава?! Нещо не ми допадат новите "звезди"...

# 357
  • София
  • Мнения: 11 721
Кустев и Таралежков са готвачи, Сарафов и Ангелов са собственици на Chef's. Джо Бастианич, един от легендарните членове на жури в Мастършеф, журира в САЩ и Канада, също е ресторантьор. Това не означава, че не може да готви, но не си изкарва парите с готвене.

# 358
  • Мнения: 9 609
И аз мисля, че на Лидия й дадоха шанс по други причини. Кулинарно не показа нищо, еле па потенциал. А това напльоканото беше далеч от арт.

# 359
  • Мнения: 2 214
Мисля, че и дадоха шанс, не заради етническата принадлежност, а заради гръдната обиколка. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт