Клиники в Истанбул - тема 13

  • 45 443
  • 750
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 72
Здравейте! Беше коментирано, но не го намирам- трябва ли да се носи оригинала на брачното свидетелство или само копие? Трябва ли превод на свидетелството? Благодаря ви, извинявам се че повтарям темата

# 121
  • Мнения: 50
Здравейте! Беше коментирано, но не го намирам- трябва ли да се носи оригинала на брачното свидетелство или само копие? Трябва ли превод на свидетелството? Благодаря ви, извинявам се че повтарям темата

Здравейте  носите оригинални документи  и те с правят  копие няма нужда  от превод щом оригинала е с вас.

# 122
  • София
  • Мнения: 3 412
Здравейте, много се извинявам, но бихте ли ме ориентирали към коя клиника да се обърна за ИЯР и напреднала възраст 45г. да е с повече успеваемост, защото при по млади жени е по друго.
Вече много се разочаровах от Бг при последния цикъл ФСХ-14,67 и 5Ф на ЕЦ с Фемара и накрая не успяха да оплодят нито 1Я камо ли да имам ембрион, нещо не ги вадят на време или овулирам.
Имам ли въобще шанс в Турция с тези показатели и на тези години.
Благодаря Ви, предварително Flowers Hibiscus

# 123
  • Мнения: 2 458
Здравейте, много се извинявам, но бихте ли ме ориентирали към коя клиника да се обърна за ИЯР и напреднала възраст 45г. да е с повече успеваемост, защото при по млади жени е по друго.
Вече много се разочаровах от Бг при последния цикъл ФСХ-14,67 и 5Ф на ЕЦ с Фемара и накрая не успяха да оплодят нито 1Я камо ли да имам ембрион, нещо не ги вадят на време или овулирам.
Имам ли въобще шанс в Турция с тези показатели и на тези години.
Благодаря Ви, предварително Flowers Hibiscus
Аз съм при Карликъя в Бахчеджи с ИЯР съм на 40 години и правя по един, два фоликула.

# 124
  • Мнения: 2 014
Вярно ли е, че в Турция има оганичение до някаква възраст на жената, за да могат да започнат ин витро опит и ако да до колко години?

# 125
  • Мнения: 2 458
Цитат на: steli4ka s link=topic=1348303.msg43151561#msg43151561т date=1626194744
Вярно ли е, че в Турция има оганичение до някаква възраст на жената, за да могат да започнат ин витро опит и ако да до колко години?
Не зная, не е ставало дума, ако искате пишете на някоя от координаторите в клиниките ( телефоните са на първа страница)

# 126
  • Мнения: 188
Била съм в Бахчеджи и Аджибадем Маслак и според мен, всичко е до показателите на жената, дали ще дадат надежда или не... Не са казали граница...

# 127
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета. Някой знае ли дали в Турция има лекарството Гинипрал на таблетки /това е лекарство против контракции/? И ако не, кое е техния заместител там? Благодаря предварително!

# 128
  • Мнения: 55
Здравейте,
Ние пътувахме февруари.

Здравейте,искам да попитам някоя от вас дали е пътувала с рейс от Пловдив до Истанбул?

# 129
  • Мнения: 236
Момичета, 1 седмица на морето, може да вдигне стойностите на вит Д 🙂

# 130
  • Мнения: X
никакво море не може да ти вдигне стойностите Simple Smile Дефицит със море и слънце не се набавя . Трябва да седиш ма слънце без слънцезащита . Взимайте капки

# 131
  • Мнения: 236
Smile
никакво море не може да ти вдигне стойностите Simple Smile Дефицит със море и слънце не се набавя . Трябва да седиш ма слънце без слънцезащита . Взимайте капки
Не съм с дефицит, но все пак искам да зарежа за известно време пиенето на витамин  :smiley:satisfied:

# 132
  • Мнения: X
голяма глупост ще направиш Simple Smile Спреш ли за един мих всичко излиза ивън норми Wink

# 133
  • Мнения: 816
Е за една седмица няма кой знае  какво да стане. Аз съм пробвала цяло лято печене и без капки - никакъв ефект . Може би вит Д си беше същият , но аз бях в дефцит. Но ако имаш да наваксваш пий по-добре.

# 134
  • Мнения: 1
Здравейте!

Искам да попитам за двойките с мъжки фактор в Мемориал, дали са ви давали информация за методите за подбор на сперматозоиди и дали сте ги доплащали?

Моля някой, който е минал по този път да сподели личен опит.

Говорим за мъжки фактор с 1% подвижност и 1% морфология, при който непременно ще трябва доста специален подбор.

Ние не сме питали какви точно са методите, но нищо не сме доплащали. С азооспермия е мъжът ми.

Общи условия

Активация на акаунт