Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 8 - След финала

• 6 611
  • 52
  •   2
Отговори
  • Испания
Форматът "Като две капки вода", който в продължение на осем издания предизвика популярни личности да влязат в неподозирани за тях образи на български и световноизвестни изпълнители, отново изненада зрителите. За своя девети сезон екипът събра някои от най-впечатляващите участници за последните осем години.

Димитър Ковачев - Фънки, Хилда Казасян и Юлиян Вергов

„Като две капки вода“ e българска версия на шоуто „Tu cara me suena“, създадено в Испания през 2011 година.

У нас започва през пролетта на 2013 година и се излъчва по Нова телевизия.

За предишните сезони

Скрит текст:

Водещи са Димитър Рачков и Васил Василев-Зуека. Журито е в състав: Любен Дилов-син, Хилда Казасян и Магърдич Халваджиян, които бяха жури в първите два сезона на "България търси талант". Излъчва се всяка сряда от 20:00. Наградата за победителя е лек автомобил. Победител в първия сезон е Рафи Бохосян   /Лучано Павароти/.

Вторият сезон започва от 10 март отново от 20 часа. Водещи отново са Димитър Рачков и Васил Василев-Зуека. Журито е в състав: Хилда Казасян, Магърдич Халваджиян, Милица Гладнишка и Юлиян Константинов. Наградата отново е отново нов лек автомобил. Победител във втория сезон е актрисата Невена Бозукова  
    /Александра Бърк/.

Третият сезон на шоуто започва на 3 март от 20 часа. Водещите са отново същите. Журито е в състав: Хилда Казасян, Магърдич Халваджиян и Димитър Ковачев – Фънки. Първият епизод от третия сезон представя най-добрите моменти през изминалите сезони, а официалният старт е на 9 март от 20 часа. Победител в третия сезон е Ненчо Балабанов /Коцето-Калки/. Месец след края на третия сезон в зала 1 на НДК в две последователни вечери на 23 и 24 юни се провежда концерт с изпълненията на най-любимите участници от трите сезона на шоуто. Концертът се излъчи на 14 септември от 21:30 часа по Нова ТВ.

Четвъртият сезон на шоуто започва на 3 март от 21 часа. Водещите са отново същите, а журито е в състав: Хилда Казасян, Димитър Ковачев – Фънки и Добрин Векилов – Дони. В този сезон за първи път участва дует. Официалният старт е на 7 март от 20 часа. Победител в четвъртия сезон е Калин Врачански /Васил Михайлов/.

Петият сезон на шоуто стартира на 27 февруари и се излъчва в понеделник от 20 часа. Водещите остават непроменени, а журито е в състав: Йорданка Христова, Виктор Калев и Димитър Ковачев – Фънки. Победител в петия сезон е Михаела Маринова /Селин Дион/.

Шестият сезон на шоуто стартира на 26 февруари 2018 г. и се излъчва в понеделник от 20 часа. Водещите остават непроменени, а журито е в състав: Хилда Казасян, Димитър Ковачев – Фънки и специален гост. Победител - Славин Славчев /Ян Гилън/.

Седмият сезон на шоуто стартира на 25 февруари 2019 г. от 20 часа. Водещите и журито остават непроменени. Третият член на журито е различен всяка седмица. Победител в седмия сезон е Стефан Илчев /Лили Иванова/.

Осмият сезон стартира на 24 февруари 2020 година. Водещите са Рачков и Зуека. Жури: Димитър Ковачев - Фънки, Хилда Казасян и Юлиян Вергов. Победител в осмия сезон е Фики Стораро /Лайнъл Ричи/

Линкове на епизодите, които качва Mari_Mar

Теми          

# 1
Хей, Smileys, страхотна си. Направила си супер ретроспекция.
Flowers Hibiscus

# 2
  • Испания
Много ти благодаря.

Нека започнем темата с хубави новини.

Да е жива и здрава София!

И да пренеса от предишната тема

Поли чака второ бебе.

https://bg-mam.ma/p/1333822/43048048

Милица - https://bg-mam.ma/p/1333822/43031803

https://bg-mam.ma/p/1333822/43032175

Рафи - https://bg-mam.ma/p/1333822/43009472

https://bg-mam.ma/p/1333822/43010416

# 3
  • София
Благодаря за темата!
Мен още ме е яд, че Милица не спечели. В първия сезон се представи много по-добре.

# 4
Милица нямаше шанс да спечели. И Рафи, и Фики бяха по-добри.

# 5
Smileys 🌺
Четох , че Зуека бил в Испания за лятото, в проучване да остане там.
Едва ли е вярно, но си представих Геро и Малинко водещи на Капките и не се въодушевих🙂

# 6
  • ENGLAND
Надявам се да има нов сезон догодина, но само с актьори..

# 7
И тук да се запиша, благодаря! Flowers Hibiscus

Да, актьорите са по-добри имитатори, дано догодина преобладават.

# 8
Какъвто сезон и да има,винаги е едно и също.Досадно ,игаво жури и още по-лигави водещи.Сценаристите, банални.Много ми е еднообразно,сякаш гледам продължение на един и същи сезон,само участниците се сменят.Продуцентът винаги е свръхдоволен.JoyСлед демонстрациите на бебчо,който се ваксинира с рнк ваксина,преди хора от приоритетни групи,цялата фамилия съвсем ми опротивя.Маминка така парадираше с какво ли не в един сутрешен формат и бебчо на нея си прилича.

# 9
  • Вестерос
Страхотна тема!

# 10
  • Испания
Поли се хвали, че са ѝ предложили брак.

# 11
Доживяхме🙃
Бащата на детето ли е предложил?
( простете неосведомеността ми, Поли не ми е любима и не чета , като видя новина за нея )

# 12
  • Испания
Доживяхме🙃
Бащата на детето ли е предложил?
( простете неосведомеността ми, Поли не ми е любима и не чета , като видя новина за нея )

Да.

# 13
# 14
Надявам се да има нов сезон догодина, но само с актьори..
Едва ли... Няма да има толкова актьори, които да си зарежат ангажиментите за да участват в Капките.
Все пак е дълъг период от време.

# 15
Гледам, че малкия Халваджиян набира персонал за кафенета, които нарича " спешълти" 🙂
Стана ми интересно, някой знае ли какъв тип кафене ще е?

# 16
  • Испания

Фики изгрява на ново поприще

Стораро /баща и син/ се включват в седмицата на циганската музика във "Великолепната шесторка" 2 през 2010 година. Фики е много смешен.

Последна редакция: пт, 16 юли 2021, 12:00 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 17
# 18
  • Козлодуй
На пролет ще има ли капки? Питам защото по БТВ ще има и Сървайвър  и Таланти, нова телевизия няма ли да отговори с капките? Или само БТВ ще гледаме? Simple Smile

# 19
  • Испания
Стефан Илчев за новата си песен и за жената, на която я е посветил

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 13:13 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 20
  • Испания
Вчера започна новият испански сезон. Ето новият бутон. Натиска се само за стартиране.

# 21
А кога,как спира?

# 22
  • Испания
Бутафорен е, както винаги.

На екран вървят изпълнители за имитиране и в един момент спира лентата с изпълнителите.

# 23
Цитат
На екран вървят изпълнители за имитиране и в един момент спира лентата с изпълнителите.
На правилното място.Wink
[/quote]
Гледам, че малкия Халваджиян набира персонал за кафенета, които нарича " спешълти" 🙂
Стана ми интересно, някой знае ли какъв тип кафене ще е?
Бедрос ли?И аз не съм чувала нищо за тези кафенета.Ако някой знае,нека сподели.

# 24
  • Испания
В някакъв МОЛ е открил. https://www.instagram.com/late.society/

Последна редакция: сб, 06 ное 2021, 21:37 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 25
Смайлче, мерси, че каза за старта на испанския формат - операторът ми вече е включил Антена 3 сред каналите и днес го гледах тук таме. Не говоря езика и не познавам звездите, но ми харесаха няколко неща. Първо - журито изглежда много позитивно, нямат Фънки. Второто, което ме впечатли, е, че по време на изпълнението на участника в единия ъгъл показват оригинала и се вижда, че съвсем точно се копира съответния клип или живо изпълнение. Мимики, движения, всичко е едно към едно, много яко. И накрая - абе цялостното усещане е за много лекота и веселба.
Имитациите на Алиша Кийс и Манескин бяха върха!

# 26
  • Испания
За нищо. Радвам се, че го гледаш. Гледала съм всички предишни 8 сезона. Журито е разкош.
Анхел Ясер /най-вдясно/ е нашият Етиен Леви, подготвя ги много нестандартно за изпълненията. Знам го от друг музикален формат тук, подобен на "Музикална академия", но с 24-излъчване. Той винаги подготвя нещо смешно и за самия концерт. Ако чуеш публиката да вика "Президенте, президенте", това е за Анхел. До него е Ченоа, която излезе от първия сезон на форматът, в който музикално ги подготвяше Анхел. До Ченоа /това ѝ е псевдоним/ е Лолита Флорес - певица от изцяло музикално семейство: майка ѝ, наричана "Ла Фараона", баща ѝ, сеста ѝ Росариo /треньор в детския Глас/ и покойният ѝ брат Антонио, починал 40 дни след смърта на майка си от предозиране с наркотици - фантастичен певец и композитор. Фамилия Флорес, което означава "цветя". И най-вляво е най-добрият имитатор в Испания Карлос Латре. Често, когато оценява изпълнителите, го прави, имитирайки някой известен политик, актьор, певец или друга известна личност.

Предаването е изключително позитивно. Участниците са талантливи. Винаги го чакам с нетърпениe.

Последна редакция: пн, 08 ное 2021, 07:58 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 27
Нашето трябва да минава за позитивно с ядливото,понякога откровено грубо отношение на Фънки,втръсналата  Хилда с изкуствена усмивка и някой гост от време на време.Ако е Вергов,кой знае защо се реагира с уау.

# 28
Леле, човек, колко информация, благодаря Heart Eyes
Другата седмица ще ги гледам по-внимателно с описанието ти, да навържа с лицата.
Интересно ми е, какви хора като професия участват - не само в този сезон, а и по принцип - предимно актьори, певци или друго? Питам защото аз си имам теория, че в това шоу най-добри са актьорте, които могат поне горе-долу да пеят.

# 29
  • Испания
И аз така смятам за нашия формат. Актьорите са доказано по-добри имитатори. Певците - лоши и скучни.

Agoney /певец/, David Fernández /актьор-комик/, Eva Soriano /актриса-комик/, Loles León /актриса/, Lydia Bosch /актриса и тв водеща/, María Peláe /певица/, Los Morancos /братя-комици и имитатори/, Nia /певица/, Rasel /певец, който спечели миналата седмица/.

Испанците имаха много добри певци имитатори. Пускала съм видеа. Виж в ЮТуб Edurne и Blas Cantó. Прибави към името им Tu cara me suena - така се казва испанският формат, по чиито лиценз се прави формата в други страни. Означава "лицето ти ми е познато.

# 30
  • Испания

Ако можеше Армутлиева да ѝ купи харизма...

# 31
Лолес Леон я знам от сериала "Новите съседи", а Лидия Бош - от "Семеен лекар". Ще ми е интересно да ги гледам. Качват ли изпълненията някъде?

# 32
  • Испания
Лолес Леон я знам от сериала "Новите съседи", а Лидия Бош - от "Семеен лекар". Ще ми е интересно да ги гледам. Качват ли изпълненията някъде?

Да. Заповядай: https://www.antena3.com/programas/tu-cara-me-suena/
Под заглавната снимка можеш да кликнеш на епизодите. Досега са излъчени  6 концерта. Снимката за 7-ия е само за тези, които плащат за гледане на канала.

# 33
Къде се забих,попаднах на детска песничка или на имитация на Лейди Гага,която не харесвам.Ще пробвам пак,когато имам повече време.Thinking Чудя се дали няма да поканят Вачковица за жури следващият сезон?

# 34
Преди няколко дни излезе статия кои ще видим в юбилейния 10 сезон на Капките: https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Koi-izvestni-lica-mozh … pki-voda--1181809

# 35
  • UK
Жълта статия без конкретна информация. Догадки - "Може би в юбилейния сезон ще влязат този или онзи".

# 36
О,ако Владко Михайлов участва ще съм много доволна.Добре изглежда,пее страхотно,артистичен,позитивен.Сигурна съм,че ще се представи чудесно.

# 37
Ако има 10 - ти сезон на Като две капки вода, дали Краси Радков отново ще е един от водещите?

# 38
  • Испания
Ако има 10 - ти сезон на Като две капки вода, дали Краси Радков отново ще е един от водещите?

На този въпрос може да ти отгвори Халваджиян.

# 39
  • Испания
Фики Стораро и Максим Ешкенази - когато попфолкът срещне класиката

# 40
  • Испания

Дали не ги обявява така? Хич не обича промените Халваджиян. Фънки и Хилда ще се пенсионират в този формат.

# 41
  • София
Явно ще има нов сезон.

# 42
Нека има нов сезон,само дано участниците са симпатяги.Водещите ще са свръх лигави,защото на Халваджан така му харесва.За журито предполагам,че не му се и занимава да търси тепърва други.Принципно много г@золизци ще се навият.Само дано не покани Вачкова.

# 43
Дано Краси Радков да е един от водещите. Ще ми е интересно да го видя и като водещ на капките.

# 44
  • София
Къци отново ще прави „Риск печели, риск губи” по BulgariaONE.

„Екипът на BulgariaONE ми се довери като на професионалист, а разбрах и че са ми големи фенове, за което съм им благодарен. Мисля, че се получи сплотен и готин екип, имаме много добри идеи и съм сигурен, че ще реализираме успешни проекти заедно, които да са интригуващи за зрителите.” – споделя Вапцаров. Премиерата на „Риск печели, риск губи“ в BulgariaONE е на 21-и март, от 22:00 часа.

# 45
  • Испания
Да го прави! Дано забрави за него Магърдич и да не го пробутва повече в продукциите си, макар че едва ли...

# 46
  • Испания
През девет сезона - в десетия!!!

# 47
Кои ли ще са водещите?

# 48
  • София
Аз залагам на Геро и Краси Радков.

# 49
Аз залагам на Геро и Краси Радков.
Ами, като гледам, то други по-надеждни няма!
Въпросът е дали Славчо ще пусни Краси да е водещ за 3 месеца, че много му стана...

# 50
Журито сигурно пак ще е същото...

# 51
И аз се надявам Геро и Краси Радков да са водещи.

# 52
  • Sofia
Може Ненчо и Милица...или пък други 🤔
Едни и същи лица омръзват 🤨
Или Алексей Кожухаров и Албена Михова 🤔

Последна редакция: ср, 19 яну 2022, 21:56 от Doli

Общи условия

Активация на акаунт