🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 4

  • 22 828
  • 735
  •   1
Отговори
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Форматът "Като две капки вода", който в продължение на осем издания предизвика популярни личности да влязат в неподозирани за тях образи на български и световноизвестни изпълнители, отново изненада зрителите. За своя девети сезон екипът събра някои от най-впечатляващите участници за последните осем години.







































Димитър Ковачев - Фънки, Хилда Казасян и Юлиян Вергов









„Като две капки вода“ e българска версия на шоуто „Tu cara me suena“, създадено в Испания през 2011 година.

У нас започва през пролетта на 2013 година и се излъчва по Нова телевизия.

За предишните сезони

Скрит текст:


Водещи са Димитър Рачков и Васил Василев-Зуека. Журито е в състав: Любен Дилов-син, Хилда Казасян и Магърдич Халваджиян, които бяха жури в първите два сезона на "България търси талант". Излъчва се всяка сряда от 20:00. Наградата за победителя е лек автомобил. Победител в първия сезон е Рафи Бохосян   /Лучано Павароти/.





Вторият сезон започва от 10 март отново от 20 часа. Водещи отново са Димитър Рачков и Васил Василев-Зуека. Журито е в състав: Хилда Казасян, Магърдич Халваджиян, Милица Гладнишка и Юлиян Константинов. Наградата отново е отново нов лек автомобил. Победител във втория сезон е актрисата Невена Бозукова  
    /Александра Бърк/.





Третият сезон на шоуто започва на 3 март от 20 часа. Водещите са отново същите. Журито е в състав: Хилда Казасян, Магърдич Халваджиян и Димитър Ковачев – Фънки. Първият епизод от третия сезон представя най-добрите моменти през изминалите сезони, а официалният старт е на 9 март от 20 часа. Победител в третия сезон е Ненчо Балабанов /Коцето-Калки/. Месец след края на третия сезон в зала 1 на НДК в две последователни вечери на 23 и 24 юни се провежда концерт с изпълненията на най-любимите участници от трите сезона на шоуто. Концертът се излъчи на 14 септември от 21:30 часа по Нова ТВ.





Четвъртият сезон на шоуто започва на 3 март от 21 часа. Водещите са отново същите, а журито е в състав: Хилда Казасян, Димитър Ковачев – Фънки и Добрин Векилов – Дони. В този сезон за първи път участва дует. Официалният старт е на 7 март от 20 часа. Победител в четвъртия сезон е Калин Врачански /Васил Михайлов/.





Петият сезон на шоуто стартира на 27 февруари и се излъчва в понеделник от 20 часа. Водещите остават непроменени, а журито е в състав: Йорданка Христова, Виктор Калев и Димитър Ковачев – Фънки. Победител в петия сезон е Михаела Маринова /Селин Дион/.





Шестият сезон на шоуто стартира на 26 февруари 2018 г. и се излъчва в понеделник от 20 часа. Водещите остават непроменени, а журито е в състав: Хилда Казасян, Димитър Ковачев – Фънки и специален гост. Победител - Славин Славчев /Ян Гилън/.





Седмият сезон на шоуто стартира на 25 февруари 2019 г. от 20 часа. Водещите и журито остават непроменени. Третият член на журито е различен всяка седмица. Победител в седмия сезон е Стефан Илчев /Лили Иванова/.



Осмият сезон стартира на 24 февруари 2020 година. Водещите са Рачков и Зуека. Жури: Димитър Ковачев - Фънки, Хилда Казасян и Юлиян Вергов. Победител в осмия сезон е Фики Стораро /Лайнъл Ричи/


Линкове на епизодите, които качва Mari_Mar


Теми  

# 1
  • Мнения: 11 565
Каквото и да си пишем и обсъждаме, Азис пак е в на хората в устите.
Който си го може, си го може.
Бяхме се запритеснили, че е вял. Имало защо. Така се прави.
Благодаря за темата, Смайли!

Последна редакция: вт, 30 мар 2021, 00:12 от h.d.

# 2
  • Мнения: X
Прави ми впечатление, че това предаване от лежерно и позитивно е станало доста натоварващо. Журито и водещите прекаляват с негативното.
Относно Фънки не е кой знае какво. Да организирал е доста впечетляващи концерти, но това него прави чак толкова велик, прави го мн добър организатор.
В крайна сметка това, което правят тези артисти е уникално и изисква толкова мн работа и усилия и така леко да се коментира от журито и скучните водещи е възмутително.

Ако предаването продължи така се надявам да няма повече сезони. Аз спирам да го гледам и ще следя само темата в която има толкова приятни събеседници

Последна редакция: вт, 30 мар 2021, 14:24 от Анонимен

# 3
  • Мнения: 15 454
Да довърша от предишната тема - Фънки  никой не е довел. Известните певци са решили са пеят в България и са го наели, за да им организира концерта. Това е! Да ги доведе означава, че са дошли заради него.
А това, че си е говорил с тях - мнооого важно. Благоволила Мадона да каже две изречения на Фънки организатора, на който плаща, за да й организира концерта и това прави Фънки голямата работа в България. Пълен смях!

Благодаря за темата и за анкетата. Дано Маги да я види

# 4
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

Липсва ми атмосферата от първите сезони. Имаше имитации от жури и водещи, имаше гост имитатор, нямаше побутвания.

Последна редакция: вт, 30 мар 2021, 00:17 от BlackHole

# 5
  • Мнения: 5 085
Smileys,  благодаря ти за поредната тема,  в която си ни създала уютно кътче за обсъждане на любимото шоу.
Чакам една здрава и пълна с пролетна енергия Мари.

# 6
  • Мнения: 4 545
Мерси за новата тема, Smileys, гласувах за Азис.

# 7
  • Мнения: 8 987
Благодаря за темата, Смайли.
Хаха Лейди, Фъньо си е бил направо обслужващ персонал на тези концерти, нали?! 😁

# 8
  • Мнения: 416
Не оправдавам Фънки, поведението му в повечето случаи е безумно, но да кажа на тези които питат кой е... Аз лично винаги ще съм му благодарна, че той и Амебата доведоха в Бг  повечето големи музиканти. Като се започне от всички велики рок банди, през Мадона, Елтън Джон и т.н. И да, общувал е с истински звезди, не с измислени като у нас.
Азис съм го гледала и слушала как пее народни песни- гласище. Но кой слуша народни песни в наше време? Заложи на скандалното и турбо чалгата и предизвика фурор. Харесвам го не заради песните му, а заради чувството за хумор, за това, че постоянно се самоиронизира, за това, че е талантлив.
Лейди Дювал, в малка грешка си... Представи си 1991г колко хора са чували за България и колко е лесно да ги доведеш  тук. И не те наемат СМЕ, а СМЕ си скъсват з@@ниците да ги доведат тук . Не знам колко хора ги помнят тези времена и колко са преживели емоцията да видят и чуят любимците си на живо, в забутаната ни и неизвестна по онова държава. Е за това си затварям едното очо за Фънки.

# 9
  • Мнения: 5 658
Фънки имаше отрицателно отношение към оригиналната песен на Азис. Но той като жури трябва да коментира имитация та на изпълнението, а не да проявява отношение към песента, дали му харесва или не.
Да предяви претенции към сценаристите, че слагат такива песни на бутона.

# 10
  • Мнения: 15 454
Благодаря за темата, Смайли.
Хаха Лейди, Фъньо си е бил направо обслужващ персонал на тези концерти, нали?! 😁

Точно така. Нали се сещаш в очите на тези велики изпълнители, къде е Фънки. И щом от това му идва самочувствието - ами браво на него. На  Азис пък му идва от това, че пръв напълни стадион В. Левски навремето, че закова над 108 млн гледания, че е много по-известен и че може да си позволи неща, които Фънки не може. И въпреки това поведението му е в пъти по-човешко, по-земно и по-приятно от това на Фънки.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 422

Лейди Дювал, в малка грешка си... Представи си 1991г колко хора са чували за България и колко е лесно да ги доведеш  тук. И не те наемат СМЕ, а СМЕ си скъсват з@@ниците да ги доведат тук . Не знам колко хора ги помнят тези времена и колко са преживели емоцията да видят и чуят любимците си на живо, в забутаната ни и неизвестна по онова държава. Е за това си затварям едното очо за Фънки.

Ще ме извинявате, но нито сме били забутана , нито неизвестна държава. Ако бяхме забутани и неизвестни, дори и Фънки нямаше да може да докара никой тук!

# 12
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
Тази вечер капките ми бяха фон докато четях темата тук. Даже и това с водата съм го пропуснала.
За мен Азис беше прав, явно е виждал нещо, което ние не можем да видим и досега се отнасяше доста несериозно. Но както някой писа не се оценява как е направена имитацията, на кого какво му е харесало. Никаква обективност кън участниците. Дано след тази вечер всички зсегнати се позамислят как трябва да проължи предаването за да има зрителски интерес.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Фънки не реагира нито правилно, нито неправилно,..... реагира спонтанно.

# 14
  • Мнения: 15 454
Последно пиша и лягам, че стана късно.
Аз не слушам чалга. Но в поп фолка има някои наистина страхотни балади, които съм слушала. Препоръчвам на всички да си пуснете някои от баладите на Азис. Без да ги гледате - само слушайте. Защото повечето коментирате мазната чалга тип “Сен Тропе”, но не сте чували хубавите му песни, заради които всъщност беше толкова харесван.
Лека нощ на всички 🤗

Общи условия

Активация на акаунт