🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 8 - След финала

  • 31 322
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 525
есил пее добре, много добре даже, но е изключително неприятна. а и на места доста прозираше есил.
за съжаление прпуснах сано, но изглеждаше супер.
имам усещане, че на мариана бързо ще ѝ се спихне фасонът. учуди ме с фалшивеенето.
руслан и краси бяха супер
моню предОбри, но беше забавен.
алисия прилича вече на светлана гущерова и е нелепа с мършавото си тяло и огромна глава с набодена физиономия. жалко.
твърде много чалга, но пък мъжкият състав е супер. даринчо ми е абсурдно лигав, но иначе е добър актьор.

# 736
  • Мнения: 1 444
Аз съм поразочарована... Не че имах свръх-очаквания към женската група, ама те пък съвсем посредствени бяха. И то на песни, които са си избрали и се предполага, че трябва да блеснат с тях. Ако това им беше най-доброто... Едната Есил Дюран, която както повечето сте писали е неприятна като човек, ги отсрами. Браво на нея! Там и грима доста помогна, защото много добре я бяха докарали, но и тя пя с желание.

Саното най-много ми хареса при мъжете (но и песента ми е любима, все пак съм гласувала за нея Simple Smile). Руслан очаквано добре, въпреки че повече приличаше на брат Аргиров. Краси също много добра имитация, но пък той не можа да се сдържи и да не му стане смешно от самия него си, но на него това му е чара ;р А и направи феноменален Тити Папазов. Smile Дарин като грим изобщо не приличаше на Орлин, но ако не го гледаш, като изпълнение много добре го направи. Моню Монев за мен направи супер як Дони, изобщо не съм съгласна с тея оценки. Rage
На водещите лигнята пак беше в повече, ама не те си пишат сценария все пак.

# 737
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 784
Есил се справи добре, макар че в по-голямата част си пееше като Есил а не като Арета. Не мога да я сравня с Алисия или Анелия, без които предаването би било много по-добро.
Мисля, че  артистите  ще изнасяш  шоуто, а певачките ще обират точките. Дано да греша!

# 738
  • Мнения: 9 051
Когато става въпрос за скечовете и лигостите(с които мисля повече импровизират)се точи времето,а журито ги прекъсват,повтарят им -бързо,бързо.Прекъсват участниците като искат да кажат нещо,и накрая пак бързо,бързо награждаването,бутона...всичко става  на екс и бързо..Ами мен ме изнервят,щото говорят един през друг,камерата се мести постоянно -зависи кой трябва да е в кадър и ми остава един такъв горчив вкус от краят.И отива по дяволите усещането,че си гледал отпускащо и развлекателно предаване.А играта с бутона ми е най-приятна по принцип.

# 739
  • Мнения: 2 751
Амбър, много си права! На мен ми се иска да чуя и тримата какво имат да кажат за отделния образ. Рачков наистина има нужда да си пообере пипалата, вече не знае кога да спре.

# 740
  • Мнения: 1 444
Да, точно. От скечове на водещите няма време за жури и участници. На Фънки също му дойде в повече, особено когато чакаше да каже нещо за Краси.

# 741
  • SF
  • Мнения: 21 172
 С лигавите скечове се пълни времето за смяна на декора, разместването на камерите, понякога и преобличането на танцьорите, заемане на местата по сцената и т.н.
Но аз предпочитам по-дълго време да говорят членовете на журито, макар и клиширани фрази, отколкото Рачков да си скача ръценицата и да отклонява фокуса на целия спектакъл върху себе си.
Рачков си има своите фенове, хора, които ще се заливат от смях, каквото и да каже, каквото и да направи той, но аз не съм сред тях.
Вицът е виц, когато е кратък.

# 742
  • Мнения: 1 993
Видяхме миналата година без Рачков, беше супер скучно и бавно, понякога скечовете са прекалено дръзки и изпадат в крайно лигавене, защото импровизират и трябва да отлагат времето. Журито пък  не може да държи участниците и да се занимават с тях, защото и те имат нужда от почивки.

# 743
  • Испания
  • Мнения: 37 503

# 744
  • Мнения: 15 555
Да ви кажа честно, до миналия сезон и на мен ми идваха в повече лигавщините на Рачков. Все си мислех, че без него ще е по-добре, обаче не - миналия сезон беше някакъв ужас. Зуека се видя, че без Рачков никакъв го няма, Геро се опитваше човека, ама хич не му се получаваше, щото Зуека си е дървен сам. Та сега много, много му се радвам на Рачков и хич не ми пречат лигавщините му. Даже накрая се посмях от сърце, когато се оплакваше, че му крещят в слушалката да минава назад и, че щял да ходи в друга телевизия Joy
Не знам на вас, но на мен искрено ми липсваше този човек.

# 745

Общи условия

Активация на акаунт