Осми клас 2020 /21 - Успешно осмокласникът приключва и на вълна ВАКАНЦИЯ се включва

  • 24 849
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 587
Siver gull, да покажеш лака после🙂

Мария, казвала ли съм ти, колко те обичам?❤🤗

Какви страхотни снимки виждам в темата!

Аманда, Fish, много смислени постове!❤

Отивам да чета книга с поезия на мой съгражданин! Днес я получих . Имам и автограф🙂

# 31
  • Мнения: 6 926
На нво 10, макса е 50т, не 100т. В Елхово са се явили 50 деца и са на трето място по мат в бг. МГ Варна 42, Елхово 37, МГ Бургас 36,8. Ако е по-лесно сравтението с нво 7, това е горе-долу 75% успеваемост. Ми някак ми е нереално, но знам ли.

Мацки, я кажете до Костинброд трябва ли ми винетка? Ако съм се ориентирала правилно в картата на АПИ май ми трябва, но го гледам, че то е на Ломско шосе, демек все едно е Надежда 10 Simple Smile

Ралиииии, голямо честито за АК! Да е щастлива демойката там!

# 32
  • София
  • Мнения: 2 162
Мария, трябва. Не, че не си права, че вече е като квартал на София, но се води друга община.

# 33
  • София
  • Мнения: 922
Има много специалисти в своята област - вишисти или не. Много уважавам хората, които си обичат работата и горят с нея. От такива хора има нужда всяко общество. Но не мога да приема, че един общ работник на обекта ще изкарва повече от мен! За това, че няма мисъл в главата, за да се специализира - да стане зидар, мазач, монтажник или нещо друго. Но понеже и за такива вече няма желаещи, ги наемат за 50-60 и на горе надница, а за мен обявите са за 1400 на месец 🙄.
Да са живи и здрави децата, да учат това, което ги влече, за да станат смислени хора!

# 34
  • Мнения: 607
Марияяяяяяяя,
От сърце благодаря❤❤❤ Ти помниш, че имахме драми след неуспеха миналата година и сега радостта е двойна😄
Не че няма пак да те питам дали има грешка в учебника по Математика😄😄😄
Винаги обявняваш задачи изключително точно и ясно.
Като се замисля 9 клас ще е предизвикателство за всички деца, които са били подготвителен клас.

Но сега: Нека да е лято!!!

# 35
  • гр.София
  • Мнения: 4 154
Добре,че е Агент 007 да разбера,кой кое училище е сменил.  Успех и щастливи дни на детето на Рали в АК!

Сутринта отидохме до Столична библ да си поднови картата, взе си Хари Потър книга 2.( какъв напредък !), а аз една Агата Кристи и ще мързелуваме дружно.

Последна редакция: сб, 26 юни 2021, 15:30 от blanc

# 36
  • София
  • Мнения: 6 361
ще се запиша с едно кратко - Честито начало на лятната ваканция на всички деца и майки! Simple Smile
да сме здрави и да имаме само хубави преживявания!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 058
Еееех, прекрасно е да е лято, по-спокойно ми е вече. Не сме оформени по ИТ само.
Мария, къде има инфо за лагер?  Моят пак е паднал от тавана.
Честито на новото попълнение на АК.
Ние сме в една поредица от тридневни участия с танците на набора.  Луда станах да возя момчетии, но пък е много свежо общуването с тях. Само да не беше толкова топло. Sad

# 38
  • Мнения: 607
Благодаря ви мили момичета!❤
Забава голяма и здраво учене се очертават там, но така си пожела наборката.
Малкото zvanche, ще ни посрещне там, та ще си дрънкат-мрънкат двете😄😄😄

# 39
  • Мнения: 6 587
Ей, Рали! Честито ново училище! Да е на късмет и да е вашето място! Късмет и бърза адаптация пожелавам на девойчето ти!🍀🧙‍♂️

# 40
  • Мнения: 6 926
Мими, лагерът в Банско е след средата на август и е с физкултурниците (и класната ако се съберат над 10 деца от класа). Инфото е от класната във вайбър групата им.
Лагерът с рисуването е по информация от г-жата по рисуване, но единственото, което знам е, че ще е септември. Май не е 100% сигурен като реализация. Във вторник може да имам повече инфо.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 058
Много благодаря.  Моят не е разбрал за лагер, ще пита в понеделник.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 755
Да се запиша и аз в новата тема! Честита ваканция и хубаво лято на всички! 🌞🍀
Аз напоследък нямам много време да пиша. За среща не знам дали ще мога. Но ви се радвам, че се организирате. Ще чакаме снимков материал. Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 9 111
Илит, явно съм пропуснала предишните ти постове. Даже не знаех, че и вие сте 8 клас Relaxed .
Помня те от отчетната априлки 2007 Wink.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 531
Днес ми е странно, за първи път ще ходим на вилата само с мъжа ми. Децата остават тук и са на рождени дни с преспиване. Явно ще трябва са свиквам.

Свърши и нейното оформяне. За лятото им раздали една книжка с 3 немски разказа да прочетат, извадят думите и направят упражбенията към нея. Но сега поне месец ще е пълна почивка.

За срещата-този ден е годишният им концерт от танците и ще я гледам. Евентуално мога да се включа до 8-8:30.

Рали, браво за новото училище!

Общи условия

Активация на акаунт