Единадесети клас - лятно емоционална

  • 38 273
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Здрава и успешна година да си пожелаем!
Не са ли вече големи ние да им купуваме учебници и помагала? Моят заяви, че сам ще си ги набави, да видим.

# 676
  • София
  • Мнения: 5 207
Ако някой желае, мога да му изпратя учебника на Веди ПП за 11 клас в pdf формат.

# 677
  • София
  • Мнения: 12 531
Здрава и успешна година да си пожелаем!
Не са ли вече големи ние да им купуваме учебници и помагала? Моят заяви, че сам ще си ги набави, да видим.
При нас всички учебници се купуват чрез обща заявка от УН - попълваш заявката в сайта /за точно 5 секунди/ и плащаш с онлайн банкиране. Няма какво да си набавя в случая.

# 678
  • София
  • Мнения: 1 129
По принцип аз ги плащам онлайн и ми ги носят в къщи. Все още не очаквам той да си ги плаща.

# 679
  • София
  • Мнения: 584
О, като каза ГО, чакайте да ви разкажа нещо, от което не знам дали трябва да се срамувам или да се смея...
При нас по ГО ще им преподава госпожата по философия от 8 и 9 клас. В началото той все я нареждаше, че не е съвсем в кондиция, но в един момент млъкна и взе да нарежда само 6-ци там. Един ден попадам на някакво контролно по философия, по някакъв морален казус. Чета аз, как нашия попадал в някаква катастрофа като малък, пък жертви, пък кой бил помогнал.... Чета и не вярвам на очите си, защото такова нещо не се е случвало.
Питам го кога се е случила това, а той ми отговаря - това е философия, на кого му пука вярно ли е! Joy
В края на 8 клас госпожата му пише 6 за годината, а аз започвам да се шегувам с него и историята за катастрофата.
Детето съвсем спокойно ми обясни, че часовете по философия са му часове за лично творчество и авторство. Joy
Естествено, че госпожата се е усетила. Пошегувала се с него, че има много богат житейски опит, но е хубаво да сведе нещата наистина до собственият си реален такъв.
Отговорил й, че той в живота няма такива морални драми и дилеми, затова предлага измислени такива.... Joy
Сега, с ГО дали ще може да твори така, не знам...
Слънце, разсмя ме бившият съученик. Неподозиран талант за ... писател. Така де. За да напишеш такъв разказ си трябва талант и богато въображение. Я, преосмислете ПП! Каква математика, каква Информатика?Laughing Поздрави!
Още не съм купувала учебници. Ще свърша това другата седмица или ще изчакам, за да не купя за пореден път нещо излишно.

# 680
  • Мнения: 1 301
Това"Единадесети клас" много ме стресира Simple Smile, ама ще трябва да свикна Simple Smile. Сякаш вчера бяха 8 клас.

# 681
  • Мнения: 5 397
Купуваме учебници и уч.тетрадки от предния випуск и продаваме на следващия, схемата е отработена от мин.година, имаме единични за търсене , защото се ползват две години-11 и 12 г., съответно бившите единадесетокласници не ги продават сега, може и да копираме някои по-тънки уч.помагала, учебници. Нови не купувам, само сборници и помагала по езиците и БЕЛ са ни нови.

# 682
  • Мнения: 9 914
Нашите ги събират в два поредни дни другата седмица за разяснения по IB и специално за математиците - обучение за работа с графичен калкулатор. Няма не искам. Иначе учебниците ще им ги дадат от училище, поне това не го мисля.

# 683
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 951
Ох, пуснаха и нашият списък. Даже не искам и да помислям колко ще са учебниците. Единственото успокояващо е немският, който е от миналата година. Но пък има една немска литература, която вече не знам какво ще струва.
Похвал! Брат й се пребори на шесто класиране и ще учи също немски. Голяма мечта му беше. Сега тайно стискам палци да учи по нейните учебници, та поне това да си спестя като купуване. Но е в друго училище, та може и да няма съвпадък.

# 684
  • София
  • Мнения: 12 531
Супер, Лулу! Честито! В кое училище е?

# 685
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 951
В 12-о. Той там си искаше от самото начало. Тази паралелка и немската в 31-о му бяха основните желания. Бал за двете немски нямаше, а 35-о не знам защо не му харесва.

# 686
  • София
  • Мнения: 3 102
Лулу, страхотна новина 😍 Честито на младежа! Трудно лято, горчивина, важното е, че сагата завършва успешно 😘

# 687
  • Мнения: 562
И от мен поздравления Лулу, браво за куража на теб и младежа. Късмет

# 688
  • София
  • Мнения: 18 386
Лулу, честито! А знаеш ли дали по  немски часовете ще са с моята съседка -тази, която ми разказа тогава обстойно за 12-то?  Simple SmileАко да, връзкари сте..Шегувам се, разбира се.

# 689
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 951
Лулу, честито! А знаеш ли дали по  немски часовете ще са с моята съседка -тази, която ми разказа тогава обстойно за 12-то?  Simple SmileАко да, връзкари сте..Шегувам се, разбира се.

Май точно с нея. Казаха, че това ще й бъде последния или предпоследния випуск.

Общи условия

Активация на акаунт