Летни страсти и вълни сбъдват всичките мечти ! ~бебеправене 391~

  • 25 789
  • 769
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 196
Благодаря Ви,но май няма да е този път,зацапва ми,сигурно ми идва  ,няма смисъл . Макар че,датата ми е на 18.07 ...Ще пускам явно изследванията написани на първата страница на хормоналната тема и ще ги видим с лекаря . Благодаря Ви,ИИИ повече Престо и шиурчек стрийм НИКОГА,сутринта направих Клиърблу плюс и е минус.

# 721
  • Мнения: 1 428
Шенай,може да е нисък прогестерон  ... пусни си чхг и пригестерон поне да знаеш ако не  еок прогестерона следващия път да си го набавяш

# 722
  • Мнения: 196
Датата ми е 18.07 5 дни по-рано..2.07 имах положителен тест за овулация ,3 да е била,9-10 дни след нея ...възможно ли е да е имплантация това. Ох пак загадки явно ще отида сега тъкмо съм в София.

# 723
  • Мнения: 1 428
Да може,днес дефакто ти е 11 ден даже си подранила с теста затова пусни пхг и прогестерон и виж

# 724
  • Мнения: 1 512
ШЕнай, много неща са възможни, казаха ти другите. Просто отивай в лаборатория и пускай ЧХГ, кръвен тест, правят на много места. Освен в Щерев и другите клиники, се правят в лаборатории Рамус, Синево, Кандиларов и др. Стискам палци.

# 725
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 024
Иди пусни чхг и прогестерон.Аз също получих зацапване в деня на + тест,а също и още няколко пъти до 9 г.с.Успех!

# 726
  • Мнения: 299
Момичета излязоха ми тромбофилиите Simple Smile

# 727
  • Мнения: 3 222
Ей честито - първата дама с нормален генотип, за която знам Purple HeartPurple Heart

# 728
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 024
Супер.Нямаш мутации,няма смисъл да дълбаеш повече там.

# 729
  • Мнения: 348
Момичета с процедури, стискам палци и не пускам! Чакам тлъсти черти с нетърпение Heart
Шенай и аз виждам черта и ми розовее, имайки предвид моята колко беше въображаема! Наистина Престото често лъже, така чета изфорума, но стискам палци в твоя случай да не е така! Както казват момичетата пусни чхг и прогестерон за най- сигурно и за успокоение. Успех Hands Pray

# 730
  • Мнения: 380
Стискам палци на момичетата с процедури!
Шани, на мен ми изглеждат положителни тестовете ти. Аз, обаче, противно на всички останали, не те съветвам да пускаш кръвни тестове на ЧХГ. Изчакай търпеливо няколко дни и си направи нов тест с първа урина. На мен ми разказаха играта тези тестове и никога повече не бих си го причинила, освен ако нямам изрични показания (здравословни) да го направя. Засега няма да споделям подробности, след две-три седмици, живот и здраве, ще разкажа.

На мен също ми излязоха тромбофилиите тези дни и имам три мутации (PAI - хетеро, ACE - хомо, MTHFR c.1298A>C - хетеро), за съжаление. PAI+ACE имат кумулативен ефект, и в съчетание с възрастта ми става просто приказно. Чудя се, как с тези тромбофилии износих и родих две деца без никакви проблеми, но явно, защото бях много млада тогава.

# 731
  • Мнения: 2 631
Чудесни са ти резултатите. Тези изследвания кога ги пускат при планиране на бременност или са част от изследванията, когато си бременна.?
Момичета излязоха ми тромбофилиите Simple Smile

# 732
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 426
Jo di, приказно, браво!

Круела, обикновено се пускат след повтарящи се аборти. По-голямата част от населението у нас има някакви отклонения от нормалния генотип, които могат и въобще да не се отключат като фактор по време на бременност. Тук понеже сме се събрали с проблеми разни и пускаме и превантивно, за да не чакаме загуби и чак тогава да се сетим. Тъй като е генетично изследване, се пуска веднъж в живота. Ако ти е интересно, ето тук пише повече за тромбофилиите и факторите: https://bg-mam.ma/p/1351589/43126571

# 733
  • Мнения: 299
Cruella, аз ги пуснах след миседа,по препоръка на док.

# 734
  • Мнения: 1 104
Момичета, днес направих друг тест и е отрицателен, а този от вчера - прикачвам снимка (чертата се появи веднага, но след няколко часа беше още по-ясна). Май така изглеждат изпарителните черти? Иначе си беше светлорозова, но след днешния отрицателен тест - предполагам няма надежда за този месец..

Общи условия

Активация на акаунт