Любители на Котки - Тема 161

  • 24 993
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Да. После няма сядане Joy
Аз Хари го местя.
Изобщо няма нищо напротив.Даже се гали.
Той обича торбички,но новата хартиена торбичка на ДМ е нещо страхотно.
Хем торба,хем нещо като кашон.Намества се в нея,разнасям го из стаите в нея,през това време ми бие ръцете с меки лапки,но не излиза от торбичката.
Спукахме се от смях,когато елегантно скокна, уж за да влезе в торбата със скок,не улучи,плъзна се по нея и от дивана се намери не в торбата,а на пода...
Та така...Когато я скъса,ще му взема нова екологична торбичка от ДМ.

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 225
Лошо... Току що се появи един рижко, на около месец, задното краче е наранено и не стъпва на него. В съседния двор е. За жалост не мога да го прибера и него Sad

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Лошо... Току що се появи един рижко, на около месец, задното краче е наранено и не стъпва на него. В съседния двор е. За жалост не мога да го прибера и него Sad
Sad
Не знам,виждам,че някои хора оставят такива котета в клиника,дават директно сметката на клиниката и търсят осиновители.За съжаление има много такива публикации.
Но дали някой превежда пари,не знам.Дали ги осиновяват,не знам.
Котето доверчиво ли е,може ли да се пипа?
На мен ми е много,много жал,но временно бих взела само котка без СПИН и левкемия.На Хари исках да пускам профилактично такива изследвания,но толкова ме е страх,че може да са положителни,а и вет ме успокоява,че си личало,животните били апатични,слабеели,не се развивали правилно.Буквално ми казва,че няма нужда да стресирам котето с вземане на кръв и да давам излишни пари.Не знам доколко е вярно,майката е улично коте,което е и изчезнало,но дано той е здрав.
Иначе ме е страх,че ако взема някое мъниче,може да донесе нещо лошо на Хари.

# 693
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 780
Относно, котето на което са му били инжекция мускулно. Мен повече ме заболя от него.  Толкова надран не съм бил никога.
 Ето обаче какво видях днес
След толкова дълга борба са стигнали до споразумение.

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 225
Ще ме изгонят вече заедно с тях, не мога да го взема. Не мога да го закарам никъде, не съм шофьор... Лоша л работа. Едвам засега държа малките с майката. Както вече писах, не живея там и не мога да прибера повече от тези, които вече са там. Ако има някой от района на Бургас да помогне, ще е добре. :/
Котенцето е игриво и супер дружелюбно, ще опитам да го снимам. Навън няма да оцелее куцукайки. Мога да направя изследвания, ще ги платя когато мога на моя вет, ще се съгласи. Трябва му временен дом докато поотрасне. В квартирата не мога да го прибера, хазяите не искат животни, а и все съм по пътищата, не мога да му осигуря адекватна грижа.

Последна редакция: нд, 18 юли 2021, 08:02 от icicletdq

# 695
  • Мнения: 9 922
Неделен мързел е вкъщи

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 12 815

И нашият мързелува.
Бесня сутринта с топче...

# 697
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 780
Каква удобна поза за хранене.
Чак моя крак изтръпна докато го гледам

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
JoyJoyJoy
Голям смях
Това неговата вода ли е?
Да не я пази от другото коте?

# 699
  • Мнения: 15 473
Това му се вика йога хранене. Joy

# 700
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 780
JoyJoyJoy
Голям смях
Това неговата вода ли е?
Да не я пази от другото коте?
Не, те имат две купи с вода. Пият от която им падне обаче. Не я пази, защото някога ядът от една купа.

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Да,явно Джаста е права и котето е запалено по йога.
Моят котарак пада от перваза.
Много е смешен,лежи,върти се и накрая се чува туп.
Много смешни пози заема понякога,но не мога всичко да уловя в кадър.

# 702
  • София
  • Мнения: 11 550
Какво стана със Слънчи?

# 703
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
И аз го мисля...

# 704
  • София
  • Мнения: 3 534
Имам новини за Бебка 😻
Спокойна, адаптирана, доволна. Раздава го принцеса... качила се на масата и не стига, че не й се карат, ами я снимат и се радват Joy



Има си другарче- човешко, на 7- 8 месеца и се е настанила и тя в количката. 🥰

Последна редакция: нд, 18 юли 2021, 22:32 от AnyHr

Общи условия

Активация на акаунт