Любители на Котки - Тема 161

  • 24 633
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 39 747
Знам, че ще е наред.
Поради друга причина не искам да влизам в клиниката. Ще ревна. Затуй отвън.

# 751
  • Мнения: 1 208
AnMary, на колко месеца е младежа? Разгонвал ли се е вече?

# 752
  • София
  • Мнения: 39 747
AnMary, на колко месеца е младежа? Разгонвал ли се е вече?
На 10ти август прави 7. По договор трябва да го кастрирам до тази дата.
У дома само саксиите на балкона е маркирал за негови.

А в клиниката не ми се влиза, защото там приспахме Хари. Но явно аз трябва да се оправям с Аш.
ММ каза, че щял да припадне само при вида на спринцовката. Вярвам му. Припадна като взимаха кръв на Хари.
Дъщеря ми пък ми се развика, записвала съм час пък друг трябвало да свърши работата. Трябвало в друга клиника да запиша час.

# 753
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Защо трябва да гледа спринцовки, в нашата клиника носим котката в транспортна клетка, връчваме я на доктора в чакалнята и толкова, после отиваме да си я приберем. Нито спринцовки, нито каквото и да било виждаме.

# 754
  • София
  • Мнения: 39 747
в нашата клиника носим котката в транспортна клетка, връчваме я на доктора в чакалнята и толкова, после отиваме да си я приберем.
"Така става" каза негово височество.
На кастрацията на Хари присъствах на поставянето на упойката и не ми подейства добре. На последната си упойка не знам дали знаеше, че съм до него, дали ме познава. И тя не ми подейства добре.

# 755
  • Бургас
  • Мнения: 225
Съжалявам за Хари, много тежи загубата на любимо същество... Frowning1
Успех с кастрацията, дано всичко да е наред.
Хубаво е да се контролира теглото на кастрираните котки (тези, отглеждани у дома), защото има риск от претоварване на храносмилателната система, напълняване, оттам ставите и т.н. Така че не им позволявайте да дебелеят много. Kissing Heart

# 756
  • Мнения: 7 856
AnMary, на колко месеца е младежа? Разгонвал ли се е вече?
На 10ти август прави 7. По договор трябва да го кастрирам до тази дата.
У дома само саксиите на балкона е маркирал за негови.
Не е ли много рано за котарак? Нали препоръчват да направят година. Странен договор... Явно не искат да има размножаване извън развъдника, но освен ако порадат не съзрява полово много рано, не виждам как малчуган на 7 месеца може да създаде поколение. Женските са ясни, те се развиват по-бързо май.

# 757
  • Мнения: 93
Здравейте и от мен, мацки и мачовци! Цопвам набързо тук с Белл и като имам малко повече време днес ще я представя подробно 🌞

# 758
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 195
На нас ни казаха, че от 6 месеца нагоре може да се кастрира. Нашия го кастрирахме на 9м. Ветеринария каза "По-рано по-добре". Занесох го, грабнаха клетката и го внесоха вътре. Мен ме отпратиха. Дори не ме оставиха да се сбогувам с него. Worried
Така ми се сви сърцето, че не можах да ям цял ден. Disappointed В късния следобед се обадихме да питаме как е. Всичко е минало добре, почивал си. След няколко часа вече си беше вкъщи. Animal Cat2
После около една седмица по-специални грижи и много любов. Притеснението наистина е много голямо, но после всичко си идва на мястото. Gift Heart

# 759
  • София
  • Мнения: 13 131
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА!

Ако някой желае да добавя любимеца му в списъка, пишете ми на лични! Ако имате и нещо интересно за първи пост - също.  Wink

И не забравяйте данъците и таксите!!!  Wink

Моля, някой да сложи една точка или усмивка като първи коментар, за да може списъкът с любимците ни да бъде веднага след заглавния пост.

Общи условия

Активация на акаунт