Съвет относно дългогодишна връзка

  • 10 865
  • 441
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 10 993
И аз от тук нищо не съм научила, всичко си знам.

# 436
  • Мнения: 5 070
Това последното не е по темата, ама категорично не съм съгласна. Ще се изненадаш колко интелигентни жени търпят и физическо, и психическо насилие , при това с години, преди да съберат смелост да си тръгнат.
Ами наистина ще се изненадам. Значи язък за вековните борби за равни права на жените.
За психическото насилие - ако питаш ММ, аз него го тормозя чат-пат. Та там сме равностойни, дори жените са по-добри в психическото насилие. Но сме по-търпеливи, макар че и търпеливи мъже има.
Обаче аз на мъж не мога да противодействам физически
Аз примерно мога. Една от приятелките ми също може да противодейства физически, ама не й се е налагало, защото близо 10 г търпя психически тормоз, преди да събере кураж да си тръгне окончателно.

# 437
  • София
  • Мнения: 19 249
Е, всеки има точка на пречупване. И едва ли от първия ден е тормозена така.
Нещата са на приливи и отливи, моят семеен живот от доста години е като времето над София тези дни - ту облаци, ту градушка, ту пекне слънце. Но не се чувствам жертва, като знам, че мога да си тръгна когато реша. Наесен може би ще си реша и евентуален жилищен проблем, та съвсем да не завися от трети хора.
По-скоро ме мързи или проблемите ми не са толкова сериозни.

# 438
  • Мнения: 7 262
Аз мъжете винаги съм ги харесвала. Всеки си избира в какво обкръжение да бъде. Такива оригващи се и т.н. съм нямала.

# 439
  • Paris, France
  • Мнения: 14 020
Оригващи се и слушащи чалга извън място, на което друг я е пуснал не познавам. Оригването, между другото, е естествена реакция и може да се дължи на инфекция.

Аз слушам чалга. Доста чужденци гледат клиповете заради певиците. Колеги На ММ бяха доста впечатлени. Андреа е известна в Бразилия и позната във Франция. Харесвам хумористичните текстове. Тъй де, купон да става!

И аз обичам мъже и харесвам италианци, ама да не са ми в къщата 🥳.

Не оспамваме ли темата?

# 440
# 441
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Авторът напусна.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт