"Биг Брадър"3-7 част

  • 21 363
  • 602
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 990
изпуснах началото какво и казаха?

# 61
  • Мнения: 7 640
не успях - какво, да не се е разраждала?

Не мога да разбера защо я вкараха с термин през ноември- явно е, че няма да изкара до края, ще я заменят с някой парашутист, така ми изглежда #Cussing out

# 62
# 63
  • Мнения: 13 512
не успях - какво, да не се е разраждала?

Не мога да разбера защо я вкараха с термин през ноември- явно е, че няма да изкара до края, ще я заменят с някой парашутист, така ми изглежда #Cussing out
Защото  е нямало други ненормални с  термин през октомври,които да искат да се подложт на такова извращение!

# 64
  • Мнения: 7 474
Продължават да я убеждават да не пуши и ,че може да се наложи да предизвикат ражданета ,защото плацентата и не е в добро състояние от толкова пушене. А тя мучи и вика -ми те и без това цигарите не стигат Shocked

# 65
  • Мнения: 13 512
Продължават да я убеждават да не пуши и ,че може да се наложи да предизвикат ражданета ,защото плацентата и не е в добро състояние от толкова пушене. А тя мучи и вика -ми те и без това цигарите не стигат Shocked
хааааааааа ха ха ха ха ха...изрод такъв!То и фасове обира да пуши,бе! И пие като за последно...куха лейка!

# 66
  • Мнения: 5 651
Павел:''Вилито тука играе ролята на Неделчо Беронов, всички се чудят дали ще изкара целия мандат'' hahaha
Ама нали не трябвашеа да получават новини в къщата?
Или Беронов беше номиниран отпреди да влязат.

# 67
  • Мнения: 990
Павел:''Вилито тука играе ролята на Неделчо Беронов, всички се чудят дали ще изкара целия мандат'' hahaha
Ама нали не трябвашеа да получават новини в къщата?
Или Беронов беше номиниран отпреди да влязат.
Номиниран за изгонване ... Wink

# 68
  • Мнения: 2 495
Баба Вили как пуши само... Joy JoyЗабелязахте ли я Laughing

# 69
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ама тоя Павел също хич не го бива. Той е точно тип "гъзар-охрана в дискотека на морето". И хем му се иска, хем се прави на задник. Чудя се на Паломита защо се занимава с него?  newsm78

# 70
  • Мнения: 5 651
Павел:''Вилито тука играе ролята на Неделчо Беронов, всички се чудят дали ще изкара целия мандат'' hahaha
Ама нали не трябвашеа да получават новини в къщата?
Или Беронов беше номиниран отпреди да влязат.
Номиниран за изгонване ... Wink
Номиниран за президент. Не мога да се сетя дали беше номиниран преди да влязат. Но, ако е номиниран след това, значи имат инфо от външния свят. newsm78

# 71
  • Мнения: 2 196
Ми то името на Беронов от кога се спряга - ту щяха да му издигат кандидатурата,ту- не.
Те са в къщата от един месец,а за изборите имам чувството,че се говори от лятото още Crazy.

# 72
  • Мнения: 4 053
Продължават да я убеждават да не пуши и ,че може да се наложи да предизвикат ражданета ,защото плацентата и не е в добро състояние от толкова пушене. А тя мучи и вика -ми те и без това цигарите не стигат Shocked

ама много проста тая бе #2gunfire

# 73
  • Мнения: 2 116
Продължават да я убеждават да не пуши и ,че може да се наложи да предизвикат ражданета ,защото плацентата и не е в добро състояние от толкова пушене. А тя мучи и вика -ми те и без това цигарите не стигат Shocked

ама много проста тая бе #2gunfire
Sick Sick Sick

# 74
  • Мнения: 2 897
Продължават да я убеждават да не пуши и ,че може да се наложи да предизвикат ражданета ,защото плацентата и не е в добро състояние от толкова пушене. А тя мучи и вика -ми те и без това цигарите не стигат Shocked
хааааааааа ха ха ха ха ха...изрод такъв!То и фасове обира да пуши,бе! И пие като за последно...куха лейка!

И не смята,че храната е важна в това й състояние,по-важното е другите да не я мислят за специална...Каква майка е това SickЖал ми е за горкото човече,дето нищо не е виновно Sad

Общи условия

Активация на акаунт