едно допитване до вас мили момичета

  • 2 121
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 854
И за миг не бих се поколебала над гореописаната от теб ситуация и бих приела с радост идеата за нов член в семейството.
Моето семейство е малко, не е сплотено, това на сьпруга ми сьщо, така, че едно от големите ми желания е да имам свое голямо семейство.
Кьсмет вьв взимане на най-правилното за Вас решение и скоро да се похвалиш  bouquet

# 16
  • Мнения: 295
.... мислите ли, че желанието ни да имаме още едно дете, въпреки, че вече имаме  две,   е глупост и неразумна прищявка?И как приемате едно семейство с повече от де деца, които освен това са планирани и очаквани с необуздана радост?...

Мила, Мими, твоето желание е напълно нормално! Аз нямам нито едно дете, но си мечтая да ми стигне времето (биологично) да си направя няколко! Семействата с повече от две деца са едни много весели и щастливи семейства според мен  bouquet Hug Peace Хич недей да слушаш околните, то завистници има колкото щеш. Гледай нас- в седмичната тема гоним норма с три нули Crazy Mr. Green!!! Е, не от един човек.... но бройката е голяма, за да се справим само тези с по едно или нула деца. Така че идвай да помагаш и да даваш съвети с опита си до сега Hug Peace

# 17
  • Мнения: 7 716
Давайте смело! Laughing Кой каквото иска да говори! Wink

# 18
  • Мнения: 581
Успех в бебеправенето. Мисля, че всички хора, които жадуват деца и още деца заслужават да имат.   bouquet Та те са най - прекрасното нещо на земята. Поздравявам теб и съпруга ти, за това че сте решили да имате още едно детенце. Да ти призная аз пък не разбирам хора от типа- няма да си родя второ дете, защото животът е труден...и тем подобни а всъщност самите те си живеят живота доста нашироко. Е, да не забравяме че всичко е и личен избор, както и любов към децата. Когато бях малка мечтаех за дом пълен с детски смях и много цветя. Преставях си че имам трима сина и две дъщери. Изобщо искрено ви се радвам. Дано скоро да се похвалиш с две чертички. Хората имат право да мислят различно, но не и да съдят решението ви. То си е само ваше и на никой друг. Пък и по твоя постинг съдя, че имате всички предпоставки за още едно дете. Ти  и твоя съпруг мислите в едно посока, живеете прилично и се обичате. УСПЕХ!  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 043
Щом и двамата имате желание и можете да си го позволите, давайте смело. И хич да не ви пука от мнението на околните. Какво по-хубаво от пълна къща. Аз въобще пък не разбирам хората, които реагират негативно на желанието на някой за повече деца. Моето желание също беше за три дечица, но си давам сметка, че няма да имам време за толкова.

Аз лично свалям шапка на хора като вас. Поздравления   bouquet

# 20
  • Мнения: 701
Какви са тия хора бе?..... newsm78.Как при положение че и двамата имате ЖЕЛАНИЕ за още едно бебче и ВЪЗМОЖНОСТ за спокойното му отглеждане,те ще са негативно настроени??????
Че те ли ще го отглеждат и техните сърца ли ще се изпълват с гордост от първата крачка и първата дума???? #Crazy
Мими,пожелавам ти в най-скоро време EFPи newsm30
Не взимай решение за развитието на живота на теб и съпругът ти на базата на хорското мнение!Който не иска детенце-да не ражда,но и да не пречи на другите да го правят!
Децата са най-голямото богатство на тази земя и трябва да ги създаваме!
Аз винаги съм искала повече от двечки,но за съжаление на 26 години все още нямам нито едно Cry

# 21
  • Мнения: 229
Мила раzбирам те zа колебанието...И около мен се въртят едни негативни енергии Sad аz имам един син от първия брак,а сега съм бременна от приятеля си(много желано бебе) и сме много 6тастливи...но не смея да кажа на майка ми,zа6тото тя не иска и да чуе zа  приятеля ми(тя държе6е много на първия ми мъж) и ми каzа,че ако съм с него не иска да го вижда и ако имаме деца и те не я интересуват.. Cry Но аz съм много 6тастлива с тоzи човек и ние стра6но се обичаме та планираме отсега да имаме дори о6те 2 деца...Така,че не се притеснявай и не се оставяй хората да ти пречат на 6тастието...Животът е прекалено кратък zа да се съобраzяваме с другите...а те да си гледат своите проблеми(със сигурност имат достатъчно) и да те оставят на мира... Twisted Evil Стискам ти палци и успех newsm44

# 22
  • Мнения: 1 104
Мисля, че решения от този вид взимаш само ти и съпруга ти. Наистина и родителите имат право на мнение, но ти решаваш.Ако искаш бебе и това те прави щастлива, тогава действай.

# 23
  • Мнения: 769
Важно е какво искате ВИЕ ДВАМАТА! Всички останали  Whistling Whistling

Както и друг път съм казвала надникнете в проблемно забременяване и колебанията ще се разсеят..

А за майките - тя и мойта няма да ми говори ако не си кръстя детето на нея.... какво да ги правиш... няма да се връзваме я..

# 24
  • Мнения: 2 309
Защо толкова те притеснява мнението на околните,било то и родителите ви?
Прави това,което заедно с мъжа ти решите за правилно Peace
Щом искате още едно дете,създайте го Party

# 25
  • Мнения: 194
Много прегръдки   Hug  за една щастлива мама! Мисля, че няма по прекрасно нещо на този свят от едно любящо семейство с три дечица. Не обръщай внимание на майка си. Като се роди бебето няма да може да му се нарадва. Ти имаш подкрепата на най-важният за теб човек(предполагам, че някои от познатите ти ти завиждат),всички останали са без значение. Приятелката ми, българка, която живее в Северна Ирландия ми е казвала, че там повечето хора имат по четири деца. Просто могат да си го позволят. Обич Hug

# 26
  • Мнения: 6 461
Колко деца ще имате решавате вие. smile3541Поздравявам ви за това че желаете трето дете ,та това е много хубаво.  party006
Действайте Peace

# 27
  • Мнения: 4 399

Не разбирам защо всички се опитват да ме вкарат в някакво клише, толкова ли не разбират, че се чувствам нещастна само при мисълта, че няма да имам бебе?


Ако е така наистина, и аз не го разбирам и съжалявам че си обкръжена от такива хора. Само не забравяй че не си длъжна на никой да даваш обяснения. Животът си е твой и  го живей така както на теб ти харесва. След като и двамата с мъжа ти го желаете, раждай си трето дете и му се радвайте! А хората, нали знаеш, всяко чудо за 3 дни.  Wink Ще помърморят, ще помърморят и ще приемат факта. Винаги съм си мечтала точно за 3 деца, но за мен не остана време чак 3 да ги навъдя. Но затова пък бих подкрепила всеки който има времето и желанието да го направи. Успех!

# 28
  • Мнения: 1 205
Щом го искате, давайте смело!

# 29
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Хората винаги злобеят и не трябва да се съобразяваме за всичко с теях. Смятам, че такова решение е много лично и изпълнено с много нежност и желание и не би трябвало изобщо да взимат отношение за такива неща  Peace   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт