едно допитване до вас мили момичета

  • 2 125
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 914
А ти защо въобще се колебаеш и даваш ухо на тези приказки.... правете си бебче и си гогледайте! Hug

# 31
  • Мнения: 24
Здравейте,

преди няколко години и аз бях пуснала подобна тема в дирския форум. Тогава се запознах с майчета - съмишленички и разбрах, че и моите подобни притеснения са напразни. И ето, че  дойде и нашето време да правим опити за трето детенце. Повечето ни приятели недоумяват защо го искаме, от родителите ни единствено моята майка разбра, че щом искаме още едно детенце, то трябва да мислим с любов и да го желаем с радост и вече  е "на наша страна". Макар че сме с 22 годишен кредит сме предвидили и стайчка за бебо в къщата и когато дойдат гости да оглеждат строежа, само на  хората с добри помисли казваме, че това е трета детска, а на другите, че е кабинет.

От сърце желая на всички момичета да сбъднат мечтите си.

# 32
  • Мнения: 1 294
Моите поздравления за решението което сте взели. Heart EyesЗа мен когато става въпрос за създаването на нов живот, няма такова положение като безотговорност.Има желание и нежелание за това.Забелязала съм че децата в многодетни семейства са много по-борбени, много по-самостоятелни и сплотени.Научавят се от рано какво е отговорност и задължения, макар и в ранна детска възраст това да се свежда само до подреждане на играчките Wink, а някой деца израстнали сами често никога не стигат до това.Така че смело след като сте го решили, не другите около вас са водещия фактор за това колко членно ще бъде смейството ви.Още повече, че до колкото разбирам се справяте сами с тези неща Hug
Браво!!!!!

# 33
  • Мнения: 1 143
Не разрешавай на другите да определят как да живееш живота си! Та било то и родната ти майка!

Благодари на бога, че имаш този прекрасен съпруг и още по-прекрасни дечица! И какво по-хубаво от това те да се увеличат с поне още едно! Та това е най- прекрасното нещо, което се случва в едно семейство!!!   Миличка, не се отказвай от това богатство!

# 34
  • Мнения: 1 877
Ние също много искаме трето дете,но скоро не знам дали ще можем да си го позволим финансово - с 570лв.месечен доход не знам как ще се справим с двете,които имаме,а камо ли и трето...,но хората или роднините ако ги слушах,то и второ бебче нямаше да имаме,но желанието ни надделя и не съжаляваме- това е най-голямото щастие.Така че дерзайте!

Общи условия

Активация на акаунт