Коледен базар 2006

  • 51 454
  • 1 159
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, погледнете тези жилетчици и ми кажете стават ли за базара? Ще ги сложа на закачалки и ще ги опаковам в целофанче
http://snimka.bg/album.php?album_id=71056

на мен ми харесват и смятам ,че мажем да пробаме Hug
момичета Thinking

# 16
  • Мнения: 1 134
 Hug

Да, картичките бяха фаворит. Но и доста бижута и аксесоари също се изкупиха. Няма ли да има този път?

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Hug

Да, картичките бяха фаворит. Но и доста бижута и аксесоари също се изкупиха. Няма ли да има този път?

пропуснала съм ги Embarassed,ама нали сте наоколо та съм спокойна Heart Eyes

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, погледнете тези жилетчици и ми кажете стават ли за базара? Ще ги сложа на закачалки и ще ги опаковам в целофанче
http://snimka.bg/album.php?album_id=71056

на мен ми харесват и смятам ,че мажем да пробаме Hug
момичета Thinking
Освен жилетките на profesorka , пловдивската група има идеи за картички /рисувани,бродирани и апликирани/, играчки за елха от различни материали , ботушчета , свитъци с коледни пожелания , сурвачки и др.

# 19
  • Мнения: 117
Момичета, погледнете тези жилетчици и ми кажете стават ли за базара? Ще ги сложа на закачалки и ще ги опаковам в целофанче
http://snimka.bg/album.php?album_id=71056
Мисля, че са интересни и хубави Hug  bouquet Мисля, че ще се продават

# 20
  • Мнения: 3 248
Жилетчиците са много сладки. Heart Eyes

Аз ще се включа с :

- покана за гости (или няколко покани за няколко гостита), на което/които да направим най-страхотните картички (миналата година, 5-6-7 човека направихме почти 50 броя, дано сега бъдат поне 3 пъти повече Grinning)
- имайте ме предвид и като разпространител на "Добрата вест" из медиите  Wink
- ще се включа и да продачач, касиер и там каквото ви хрумне още

Списъкът ми не е окончателен, просто за тези неща се сещам на този етап. Rolling Eyes

Всичко това - живот и здраве! bowuu

# 21
  • Мнения: 6 039
понеже не съм в течение какво сте продавали миналата Коледа, затова да попитам, това което съм направила дали е подходящо:


тук е с по-голяма речолюция
http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/82/1?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F82%2F1

ще я разпечатам и залепя на червен и зелен картон

имам идея да направя и малки картички, които да се прикрепят към подаръците

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
еее, маленна вдигна летвата много високо.
мен ме бройте като купувач - на великденския базар видяхте, че това го мога  Wink

# 23
  • sofia
  • Мнения: 7 477
понеже не съм в течение какво сте продавали миналата Коледа, затова да попитам, това което съм направила дали е подходящо:


тук е с по-голяма речолюция
http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/82/1?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F82%2F1

ще я разпечатам и залепя на червен и зелен картон

имам идея да направя и малки картички, които да се прикрепят към подаръците


ей,ей,кви красоти Hug

Малена,всичко подходящо за Коледа,за украса,за подарък.........

# 24
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Имам желание и аз да се включа в базара с малко картички и евентуално сувенири, ако ми поостане време и възможност. За бройка все още не мога да конкретизирам, но ще се постарая. И понеже не съм наясно - да попитам - къде ще се събират нещата преди базара, трябва ли аз да ги продавам или може и някой друг newsm78 Ох, извинявам се за дългото писание, дано не съм ви досадила. Hug

# 25
  • Мнения: 1 072
Malenna, доста отдавна чакам някой от ФШ-ската тема да се заинтересува от коледния базар. Моето предложение да направим печатани картички с готови пожелания / тук литературните  ни таланти ще помогнат / за по-мързеливите. Някога УНИЦЕФ продаваха луксозни картички. Сега не го правят. Нишата е свободна. Печатница ще се намери, следователно няма смисъл да си играеш да лепиш и разлепяш. Разпространението може да стане чрез РЕП-овете на Пощите в цялата им мрежа. Така и така ще правим реклама на благотворителната инициатива, нека е по-мащабничко.

# 26
  • Мнения: 6 039
ами изобщо не знаех, че сте толкова напреднали, мислех, че по-скоро ще е с подръчни средства
аз ще се постарая поне 10 варианта да направя за срока, който сте определили
за текс - освен някоя глупост, нищо друго няма да измисля, така, че ако има предложения - давайте!

ето още една


full size:
http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/83/1?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F83%2F1

# 27
  • Мнения: 6 501
Малена,нещата ти са страхотни! smile3501Чудех се нещо като рамки за снимки ще можеш ли да направиш newsm78Твоите са невероятни! Аз лично бих си купила.

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Malenna, доста отдавна чакам някой от ФШ-ската тема да се заинтересува от коледния базар. Моето предложение да направим печатани картички с готови пожелания / тук литературните  ни таланти ще помогнат / за по-мързеливите. Някога УНИЦЕФ продаваха луксозни картички. Сега не го правят. Нишата е свободна. Печатница ще се намери, следователно няма смисъл да си играеш да лепиш и разлепяш. Разпространението може да стане чрез РЕП-овете на Пощите в цялата им мрежа. Така и така ще правим реклама на благотворителната инициатива, нека е по-мащабничко.

и ние мислехме такъв вариант,но не през РЕП, а на наши познати в офисите да продадем.Така те пращат от нашите картички.
Но newsm78,има и счетоводен момент,който не е за пренебрегване WinkЩе знам скоро как стоят нещата и ще ви кажа.

Летяща,имате ли около вас ентусиасти да ги напечатат безплатно ,щото говорим за големи количества .Сега се замислям,че така можем да процедираме и в градовете в които няма да има базар-Пазарджик и Ст.Загора.Така ще ви е супер лесно Hug

Ако не намерим безплатно то поне на супер тънки цени Praynig

# 29
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Имам желание и аз да се включа в базара с малко картички и евентуално сувенири, ако ми поостане време и възможност. За бройка все още не мога да конкретизирам, но ще се постарая. И понеже не съм наясно - да попитам - къде ще се събират нещата преди базара, трябва ли аз да ги продавам или може и някой друг newsm78 Ох, извинявам се за дългото писание, дано не съм ви досадила. Hug

нещата ще се събират на две места,но ще кажем допълнително къде Wink
Не е необходимо и да ги продава,който ги е правил Wink

Въпреки всичко за самият базар ще ни трябват хора-поне 10 човека Hug

Общи условия

Активация на акаунт