Коледен базар 2006

  • 51 482
  • 1 159
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 072
profesorka, направих профи-форум за плетене, ако си любител, заповядай, че ми е скучно като няма с кого да обсъждам.

Ще кача още много модели. Но , утре.

# 61
  • Мнения: 2 584
кравичке много са готини моделите ама като съм с две леви ръце, Роси за преждата къде да я занеса

Последна редакция: ср, 25 окт 2006, 11:19 от rut

# 62
  • София
  • Мнения: 3 648
А плюшени играчки ще вървят ли? И без това съм ги определила за сдружението и мислех да ги нося в някой дом, но може и да се продадат и с парите нещо по-необходимо да се купи!

# 63
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А плюшени играчки ще вървят ли? И без това съм ги определила за сдружението и мислех да ги нося в някой дом, но може и да се продадат и с парите нещо по-необходимо да се купи!

Veni,za igrachkite ne sme reshili oshte.Shte govorim s momichetata i shte pishem.
Problema e,che sme v namalen sastav i veroiatno shte imame izvestni organizatzionni problemi pokray bazara Sad

# 64
  • Мнения: 6 681


Veni,za igrachkite ne sme reshili oshte.Shte govorim s momichetata i shte pishem.
Problema e,che sme v namalen sastav i veroiatno shte imame izvestni organizatzionni problemi pokray bazara Sad
[/quote]    Предлагам помощта си за базара. Ако мислите ,че с нещо мога да бъда полезна-казвайте! Ще се включа с удоволствие! Hug

# 65
Problema e,che sme v namalen sastav i veroiatno shte imame izvestni organizatzionni problemi pokray bazara Sad
Az sashto predlagam pomosht za bazara. S kola sam. Kazvaite kogato ima nuzda. Hug

# 66
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Problema e,che sme v namalen sastav i veroiatno shte imame izvestni organizatzionni problemi pokray bazara Sad
Az sashto predlagam pomosht za bazara. S kola sam. Kazvaite kogato ima nuzda. Hug

mersi momicheta  bouquet
elate na sreshtata v petuk Praynig(ako e v petuk de) i shte govorim za vsichko  bouquet

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 79
profesorka, направих профи-форум за плетене, ако си любител, заповядай, че ми е скучно като няма с кого да обсъждам.

Ще кача още много модели. Но , утре.
Тенкю, тенкю   love001 за поканата. Ей сега хуквам натам!

# 68
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844

mersi momicheta  bouquet
elate na sreshtata v petuk Praynig(ako e v petuk de) i shte govorim za vsichko  bouquet

Много се извинявам за непросветеността, но къде ще има среща, ако мога да се включа в организацията на базара - вече почнах да правя едни шишета на вази, дано да се купуват. Като успея ще кача и снимков материал да кажете дали са подходящи.

# 69
  • sofia
  • Мнения: 7 477

mersi momicheta  bouquet
elate na sreshtata v petuk Praynig(ako e v petuk de) i shte govorim za vsichko  bouquet

Много се извинявам за непросветеността, но къде ще има среща, ако мога да се включа в организацията на базара - вече почнах да правя едни шишета на вази, дано да се купуват. Като успея ще кача и снимков материал да кажете дали са подходящи.

в петък имаме среща но фондацията,не е за базара,но заповядай Hug

# 70
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
При мен имам много морски материал - рапани,миди,пясък Laughing Laughing Laughing
Тези мами,които имат оригинални идеи,мога да им заема от морският ми материал,да се направят разни красотиийки Laughing Laughing Laughing

# 71
  • Мнения: 1 381
Малиииии как отлетя още една година.
За мога да се включа с :
- коледна украса , едни ботушчета мога да сътворя
-също украсени бутилки в този стил 
- правенето на картички + ще донеса разни материали, като мъниста и тн
- продавачица
- също, ако ще се продават и др неща съм ги посъбрала от къщи разни още от великденския базар, но тогава не бяха удачни (примерно лампа с онези цветните въртящи се оптически жички)
- и мога да помагам с пренос- износ със собствен транспорт съм. Няма да мога да дойда на срещата в петък,  но ще следя темата.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 210
Имам познат с магазин за мъниста, който ще4 ниже герданчета- да говоря ли за количества и отстъпки?

# 73
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Малиииии как отлетя още една година.
За мога да се включа с :
- коледна украса , едни ботушчета мога да сътворя
-също украсени бутилки в този стил 
- правенето на картички + ще донеса разни материали, като мъниста и тн
- продавачица
- също, ако ще се продават и др неща съм ги посъбрала от къщи разни още от великденския базар, но тогава не бяха удачни (примерно лампа с онези цветните въртящи се оптически жички)
- и мога да помагам с пренос- износ със собствен транспорт съм. Няма да мога да дойда на срещата в петък,  но ще следя темата.

 Hug

# 74
  • Мнения: 430
Такаааа...
Няма начин да не взема и аз участие в този див творчески ентусиазъм Laughing

Ще се опитам да осигоря:
- бродирани картички
- плетени ботушки, чорапки и други коледни сувенирчета (имам няколко познати, дета са факири в тази област)
- други картички - уникати
- себе си като шофьор!!!, мъкнач и продавач (само дето вървя в комплект с малкия бузан, че е лаком и като викне, само майчина цица го успокоява Mr. Green )
- ще помисля и за още.

Общи условия

Активация на акаунт