голи снимки на мамите в Плейбой-изложба 2006

  • 21 300
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 9
Благодаря ви момичета
Това всъщност са стари неща, които съм плела.
Вече започнах да плета за благотворителният базар и само да попитам до кога ще се събират нещата?

# 241
  • София
  • Мнения: 2 210
Благодаря ви момичета
Това всъщност са стари неща, които съм плела.
Вече започнах да плета за благотворителният базар и само да попитам до кога ще се събират нещата?

Писано е, но го "копвам", че и да напомним:
ВАЖНОООО!!!
Ето организацията за базара:

До 01.12 (петък) всички артикули трябва да бъдат донесени или изпратени (за момичетата от провинцията с куриер) на следния адрес:
София
Ул.Бузлуджа 20 ет.1 ап.5
БУЛКОМ КОМПЮТРИ
За Емилия Василева

Това е на 5-те кьошета. Телефона ми е 953 20 40, 952 02 13. Трябва да става в работно време, т.е. от 10 до 18ч.
Ако не е проблем- може от предния ден да пишете на ЛС или в темата какво
ще се донесе и колко е обемно.

В следващата неделя (или по-следващата) след събирането на нещата ще се съберем и ще опишем, сортираме и ценообразуваме нещата. Има принтер и пр. и всичко ще може да се направи наведнъж...
Ще ги подредим в кашони, за да са готови за пренасяне до НДК (което е на 5мин от офиса)

Много моля, всеки, който праща нещо да му сложи и опис: от кого е, колко бройки, какво представлява и минимална продажна цена (все пак да се покрият материалите), с която да се съобразим при ценообразуването.
Така ще може да обобщим бройките, типовете артикули и да уеднаквим цените (за където се налага).
Сега сте вие на ход за изработката     

# 242
Така и не разбрах, дали ще мога да помогна ... а и да ми се освободи малко местенце ...

# 243
  • Мнения: 9
Благодаря Еми

# 244
Малко съм вързан в ръцете и нищо не мога да правя ... но искам да помогна .. наистина и мога да направя картички ... и да ги разпечатам ... ето нещо спретнато за 30-тина минутки


П.П.
Снимката е авторска.

# 245
  • Мнения: 430
Малко съм вързан в ръцете и нищо не мога да правя ... но искам да помогна .. наистина и мога да направя картички ... и да ги разпечатам ... ето нещо спретнато за 30-тина минутки


П.П.
Снимката е авторска.

Много добре се е получило! Смятам, че ще върви Laughing

И как така реши, че си вързан в ръцете? Я виж какви снимки и картички правиш Wink

Хайде, печатай и давай - страхотни са.

# 246
  • Мнения: 430
Ето какви ще са нещата от мен  Simple Smile

Готовите картички са доста, но ме домързя да ги нащракам всичките Embarassed
Котета има и други цветове и размери Grinning
Чорапчета - също Crazy
Има и едни плетени елхички, но не са доукрасени, та затова не съм ги снимала.

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=22992&AlbumId=74537

# 247
  • Мнения: 430

ВАЖНОООО!!!
Ето организацията за базара:

До 01.12 (петък) всички артикули трябва да бъдат донесени или изпратени (за момичетата от провинцията с куриер) на следния адрес....
    



Емката, с теб може да се видим по на кафе в района или в градината на малчовците, за да ти ги дам.
Или пък, направо да ги донеса като почне сортирането и оценяването - нали така и така ще се включвам.
То има време, ама аз да съм наясно..

# 248
  • Мнения: 1 288
Да докладвам и аз. До момента са готови:
20 броя силиконови залепващи се украси за прозорци
3 чифта плетени търлъчки
1 комплект плетено шалче и шапка
10 броя рисувани картички
10-20 броя ръчно рисувани топки за елха
В момента бродирам покривките- 12 броя. Не знам с колко ще смогна обаче.
Малко ме притеснява съхраняването на силиконовите лепенки. Защото не трябва да се мачкат, нито да се слагат нещо върху тях. Могат много лесно да се повредят. Освен това при излагането им на базара е най-подходящо да висят на въженце като пране  Blush пак по същата причина. Надявам се да не ви затрудня много. Ако трябва, да ги донеса направо на базара.
Снимки ще пусна тези дни, за да мога да снимам и покривките.
Това е от мен засега.
 Hug

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 11:51 от Юка

# 249
  • Мнения: 750
Пръстените за салфетки, които правя изглеждат така:
1
2
Кажете стават ли, че не знам колко ще успея да навъртя, защото Крис е болен и пети ден не нам къде съм. Стискайте палци да ни се размине болницата.

# 250
  • София
  • Мнения: 587
Спаске, уникални  са - искам поне 4 бр. Hug Hug Hug

Ami искам и една от твойте чанти  bouquet

Момичета всички сте страхотни.Аз не съм стигнала до никъде- имам направени 3бр.елени,но не са боядисани и от украските за врата по 1бр.от вид Tired Tired Tired

# 251
  • Мнения: 1 288
ами, непременно искам от твоите чанти. знаеш ли от кога търсят точно такива. ако не успея да се доредя до тях на базара, може ли да действаме по схемата- ти плетеш, аз плащам парите направо на движението.  Praynig

# 252
А може ли да си направя поръчка към някой да ми направи нещо, което искам?
Та искам зимна шапка плетена, по възможност английски ластик ... мисля, че така му се викаше и да е мекичка Simple Smile

П.П.
И да топли Simple Smile

П.П.П.
От картичките колко броя да напрява?

# 253
  • Мнения: 946
Много фаиски неща правите и аз искам после да си поръчам нещо,апък ейги на моите гривнички  Embarassed дали да фъкам още незнам  newsm78
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=73801&view=1&photo=9

# 254
  • Мнения: 1 629
Моите чанти са доста тежки. Ще проверя как мога да ги пратя newsm78

Общи условия

Активация на акаунт