Внимавайте с кинезетерапията

  • 2 509
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Споделям горчивия си опит от работата на кинезетерапевт Петър Нинов.Той минава за добър специалист,има доста известни спортисти,които са се лекували при него,посещават го и чужденци.Беше ми препоръчан от моя приятелка и му се доверих.Имам болки в колената и съм ходила при много лекари,включително и професори.Те имаха различни мнения,но нямах окончателна диагноза.С много вяра и надежда отидох при кинезетерапевт Петър Нинов.Приема на частно и взима 50 лв. на ръка за 15 минути.Добре печели,но когато страдаш от ставни болки парите нямат значение.Проведе лазерна терапия и ударно-шокова терапия."Лечението" му продължи 5 месеца.В началото ходих два пъти в седмицата,после веднъж.Въпреки,че нямах подобрение ме убеждаваше,че вижда подобрение и ,че не си давам парите на вятъра.Разказваше на колко хора е помогнал и колко е добър.Аз му повярвах и сега много съжалявам.Резултатът е скърцащи колена,нещо което го нямах преди.Сега колената са ми по-зле от преди."Олекнах ''с близо 1600 лв .За мен Петър Нинов се възползва от моето доверие и злоупотреби с него.Той би трябвало да знае,че при липса на диагноза и резултат трябва да спре.Чак след 5 месеца ме посъветва да си направя ядрено-магнитен резонанс и да отида на ортопед.Оказа се ,че имам хондромалация на капачката (омекване на хрущяла).При такъв проблем се прилага друго лечение.Чувствам се ужасно,че си навредих от терапиите на Петър Нинов.Знам,че не може да помогне на всеки,но трябваше да е честен и да спре .

# 1
  • Мнения: 38
Тъкмо и на мен ми го препоръчаха. Та хубаво е човек да не се предоверява.

# 2
  • Мнения: 1
А мога ли попитам след него какво предприехте ,че и моите колена ,,прещракват" и ,,пообиколих" доста специалисти в Пловдив и без резултат?
Ще Ви бъда благодарен за съвет ?
0884 599 884 Николай

Общи условия

Активация на акаунт