Изпитани сайтове за парфюми - юли 2021

  • 59 656
  • 594
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: X
Имейл, че е приета поръчката и направо после съобщение от Спиди.
Обадих им се, поправиха се, извиниха се.

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Накрая и аз от там го поръчах. Имам от снощи един имейл за потвърждение на поръчката. Да видим днес дали и ще звъннат. Поръчвам от тях вече 5-6 пъти и винаги ми се обажда една мила дама. Доволна съм от тях.

# 392
  • Мнения: 1 430
Накрая и аз от там го поръчах. Имам от снощи един имейл за потвърждение на поръчката. Да видим днес дали и ще звъннат. Поръчвам от тях вече 5-6 пъти и винаги ми се обажда една мила дама. Доволна съм от тях.
Интересно, че и аз съм много доволна при положение, че години наред избягвах този сайт, бях предубедена, а и мненията преди години бяха доста противоречиви. Вече имам няколко поръчки от тях през последната година, дори се престраших и Принцесата на Килиън да поръчам. Ами оригинални са им парфюмите и дамата е много мила, доставката - бърза, опаковането - отлично! Blush

# 393
# 394
  • Мнения: 3 999

Интересно, че и аз съм много доволна при положение, че години наред избягвах този сайт, бях предубедена, а и мненията преди години бяха доста противоречиви. Вече имам няколко поръчки от тях през последната година, дори се престраших и Принцесата на Килиън да поръчам. Ами оригинални са им парфюмите и дамата е много мила, доставката - бърза, опаковането - отлично! Blush
Скоро ли сте поръчвала Принцесата,на каква цена беше? Сега не я откривам. Моята е на привършване и бих искала да си заредя но на по-нормална цена.

# 395
  • Мнения: 4 020
Комбинира ли се с welcome10 кода?

# 396
  • Мнения: 1 430

Интересно, че и аз съм много доволна при положение, че години наред избягвах този сайт, бях предубедена, а и мненията преди години бяха доста противоречиви. Вече имам няколко поръчки от тях през последната година, дори се престраших и Принцесата на Килиън да поръчам. Ами оригинални са им парфюмите и дамата е много мила, доставката - бърза, опаковането - отлично! Blush
Скоро ли сте поръчвала Принцесата,на каква цена беше? Сега не я откривам. Моята е на привършване и бих искала да си заредя но на по-нормална цена.
Преди 3-4 месеца, не помня точно. Беше 199. В това съм сигурна, защото година по-рано го бях купила от сайта на Килиън за 250 лв. с безплатна доставка.

# 397
  • Франция
  • Мнения: 898
Ако някой се интересува, има малка промоция при Dusita до 22.07. С покупка на пълноразмерен флакон дават като подарък травъл мини от 7.5 мл по избор между тези три: Splendiris, Le Pavillion d'Or, Fleur de Lalita. Чакам от 100 години да пуснат в продажба един нов парфюм, който е готов като композиция вече, те се занимават с малки промоции. Grinning Сухо лято е при мен откъм интересни покупки, в август ми е надеждата.
Klodilia, какво чакаш да пуснат след Cavatina? Simple Smile

# 398
  • София
  • Мнения: 970
Miyako, чакам Dusita да пуснат Anamcara. Ще пратя ЛС с повече инфо, че тук вероятно ще ме изтрият след 3 минути. Simple Smile

# 399
  • София
  • Мнения: 4 450
Lale_Lili, не, не се комбинира с welcome10, за съжаление.

# 400
  • Мнения: 4 020
Lale_Lili, не, не се комбинира с welcome10, за съжаление.
Мерси много 💐

# 401
  • София
  • Мнения: 1 716
В Сефора в Гърция има 35% на много парфюми, козметика. Бързах и не успях да се възползвам. В българската има ли намаления?

# 402
  • Мнения: 3 999
Днес си взех поръчка от Дъглас, бях заявила Бюти карта,онлайн я активирах като ми изпратиха съобщение за активация но нямам в пратката пластика карта,и изобщо трябва ли да имам,мислех че ще пратят?

# 403
  • Мнения: 6 930
Вече са без пластики май. Моята от миналата година изчезна и наскоро пак ми искаха да се регистрирам за нова,  появи ми се веднага в профила виртуална. Но в такъв случай в магазин не знам как се действа.

# 404
  • Мнения: 872
В Сефора в Гърция има 35% на много парфюми, козметика. Бързах и не успях да се възползвам. В българската има ли намаления?

Знаете ли докога е намалението? В края на месеца имам път натам.

Общи условия

Активация на акаунт